זיכרון חלש אחרי קורונה - יתכן?

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
הנשימות הכבדות (וקושי נשימה) אחרי כמה זמן עברו לכם?

אחרי קורונה פעם ראשונה (שהגעתי לסיטורציה 92...)
לקח בערך 3 חודשים עד שהרגשתי שאני נושמת רגיל וחלק כמו לפני כן...

אבל קורונה פעם שניה ושלישית ב"ה לא פגע בנשימה

רצוא

משתמש חדש
תכלס', זה באמת בגלל הקורונה?
נראה לי שאנשים קודם צריכים לשאול את עצמם, אם הם אחרי חיסון... ואז לעשות השוואה. כמה מרגישים כך אחרי שחלו, אחרי החיסון ? וגם בכמה מהמקרים האלו השינוי הוא אכן דרסטי ולא רגיל ? כי, תכלס, קורונה רשומה בספרות הרפואה כבר עשרות שנים כצינון פשוט (עובדה..) ובכל שנת ה'מגיפה' 2020 לא קרו את כל המקרים הללו של בעיות בלב, בדם, בזיכרון, בנשים בהריון, בילדים. רק מתחילת 21. וכולנו יודעים מה קרה אז...

mama24

משתמש מקצוען
תמיד ידעתי שיש לי את הזיכרון הכי חזק בין החברות.
בזמן האחרון הוא לא משהו כמו שהוא היה, שוכחת דברים (לא חשובים וקריטיים,
אבל שנה שעברה לדוגמא, בחיים הם לא היו זזים לי מהראש...), אפילו דברים שאמרתי או שהבטחתי לעשות...
ממה זה נובע ומה עושים?
בלת"ק
זאת תופעת פוסט קוביד ידועה, הרופאים מכירים ומודעים אליה...
ממליצה לבקש מרופא המשפחה הפניה לריפוי בעיסוק קוגנטיבי למבוגרים ושיכתוב שמדובר בפוסט קוביד.
יש הרבה איך לעזור ולשפר את המצב.
בהצלחה ורפואה שלמה!

רצוא

משתמש חדש
לקרוא ולא להאמין ! ואני חשבתי שרוב האנשים כבר התעוררו....אתם לא רואים מה קורה מסביב ? כל כך הרבה אנשים נפגעים ! ולא, זה לא בגלל השקר..נה. די !!!! תסתכלו על הנתונים ! יש מספרים ! בשנת ה'מגיפה' 2020 לא היתה תמותה עודפת ! לא היו מקרים מזעזעים של דום לב והפלות בכמויות בלתי נתפסות ! ילדים ונשים בהריון לא נפגעו ! כל הדברים האלו התחילו *רק אחרי* החיסונים !!! אין לונג קוביד, כי אין קוביד !!! הכל זה שקר אחד גדול ! כל מי מכם שמרגיש לא טוב, צריך לבדוק את עצמו איך הוא עושה ניקוי רעלים ודחוף ! והרבה הרבה תפילות על כל עם ישראל. שאלוקים יעזור לנו !
תיכנסו לקבוצת הפייסבוק 'נפגעי חיסונים גם לנו זה קרה'. תראו אלפי עדויות של אנשים שנפגעו מהזריקה הזו. זה פשוט נורא ! הממסד לא מכיר בהם ! גם עשו מאיתנו עכברי מעבדה של העולם (כפי שהם הצהירו בריש גלי) וגם מתעלמים מהפגיעות של הנסיינים. פשוט נורא ואיום מה שקורה כאן )_:

(:Leah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לקרוא ולא להאמין ! ואני חשבתי שרוב האנשים כבר התעוררו....אתם לא רואים מה קורה מסביב ? כל כך הרבה אנשים נפגעים ! ולא, זה לא בגלל השקר..נה. די !!!! תסתכלו על הנתונים ! יש מספרים ! בשנת ה'מגיפה' 2020 לא היתה תמותה עודפת ! לא היו מקרים מזעזעים של דום לב והפלות בכמויות בלתי נתפסות ! ילדים ונשים בהריון לא נפגעו ! כל הדברים האלו התחילו *רק אחרי* החיסונים !!! אין לונג קוביד, כי אין קוביד !!! הכל זה שקר אחד גדול ! כל מי מכם שמרגיש לא טוב, צריך לבדוק את עצמו איך הוא עושה ניקוי רעלים ודחוף ! והרבה הרבה תפילות על כל עם ישראל. שאלוקים יעזור לנו !
תיכנסו לקבוצת הפייסבוק 'נפגעי חיסונים גם לנו זה קרה'. תראו אלפי עדויות של אנשים שנפגעו מהזריקה הזו. זה פשוט נורא ! הממסד לא מכיר בהם ! גם עשו מאיתנו עכברי מעבדה של העולם (כפי שהם הצהירו בריש גלי) וגם מתעלמים מהפגיעות של הנסיינים. פשוט נורא ואיום מה שקורה כאן )_:

מעניין יהיה לעשות פה סקר-

כל מי שהתלונן על התופעות, האם התחסן...

כי אני לא....

רצוא

משתמש חדש
הסטייפלר מספיק טוב לכם בשביל עצה טובה ? אז תחשבו פעמיים למי כדאי להאמין
הסטייפלר.קריינא דאגרתא.png

מניחה את זה כאן. מדגם מהעדויות שאנשים כותבים. ויש כאלו אלפים רק בקבוצה אחת. מי יודע כמה יש בפועל ):
עדויות ערפול.png

בתקווה שיעזור למישהו. עצם הידיעה היא תחילת הריפוי.
בתפילה לישועה במהירה וברחמים לכל עם ישראל !

רצוא

משתמש חדש
וכל מי שהתלונן כאן על הרגשת נימול (הירדמות בגפיים). זו אחת מתופעות הלוואי הידועות של הזריקה. הרבה מאוד עדויות על כך. לא אצלם שוב מסך, תיכנסו לקבוצה, יש מלא ! זה מעיד על בעיה בזרימת דם. הזריקה ידועה כמייצרת קרישי דם, לצערינו, לכן חשוב לטפל בזה מיד ולעשות ניקוי רעלים. לא לזלזל ! (קריש דם עלול לגרום לאירוע מוחי או דום לב, חס וחלילה). אם רוצים לבדוק, אז יש בדיקת דם שנקראת די-דיימר שמגלה לפעמים קרישי דם קטנים שלא מתגלים בבדיקת קרישיות רגילה (הרופאים ברובם מסרבים לתת אותה, מנסיון). אבל לפי עדויות, גם היא לא מגלה תמיד. אבל שווה לנסות. מה שבטוח שיש לדאוג שלא יהיו קרישים ועדיף בצורה טבעית ולא אספירין וכדומה. בקיצור, לפנות לרפואה טבעית ולבורא עולם בתפילה וה' יעזור !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה