התייעצות זה נקרא "מכור"?

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
חבר שלי רובץ על המחשב הממממממון זמן כל יום, [כמובן שהוא מתפלל ולומד ומדבר קצת וכו'] זה התחיל בזמן הקורונה שאז לא היה מה לעשות.
זה מגיע למצב שהוא יכול ללכת לישון ב4:00 למרות שהוא יודע שמחר הוא צריך לקום ב7:00 כדי ללמוד עם החברותא ב8:30, (לא כל יום) וגם שהוא עונה טלפונים, הוא שלושת רבעי במחשב ורבע עם הטלפון, הוא יכול לשבת בבוקר על המחשב לפני ארוחה ולקום ב14:00 לבוקר צהרים, [וזה אחרי שהוא קם לשירותים, אז הוא הלך לאכול..]
התווכחי איתו הרבה, והוא אמר לי שזה לא נקרא מכור וכו'. [הוא הביא לי ראיה, שבפרוג יש הרבה שכותבים ב4:00 בלילה...] וגם שהוא מכיר הרבה אנשים שכשהם עסוקים במחשב הם לא מרוכזים בטלפון.
יש מצב שהוא צודק?
[אולי אני מגדיר את זה קצת קיצוני, אבל זה בגדול המצב.]

נערך לאחרונה ב:

Studio AL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מקווה שאם יהיו הרבה תשובות הוא ישתכנע...
אז תגיד לו שזה נקרא מכור!
אם אפי' לטלפון הוא לא יכול לענות אז מה השאלה בכלל.....
תראה לו את התגובות כאן

Studio AL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
הוא לא רשום בפרוג, אלא רק מסתכל על כל הדברים, [דרך אגב, הוא ממש גאון וראש גדול [כך אני מכיר אותו (ולכן זה מאוד היה לי מוזר שהוא כל הזמן יושב על המחשב), הוא נהנה לראות המון דעות וכו', והוא ממש קורא בשקיקה הרבה דברים וכו'. [זה ממש מעצבן לדבר איתו על הרבה נושאים וכו', ופעם הוא היה שופע רעיונות משלו, והיום כל פעם [כלומר הרבה דברים] הוא אומר לי, בדיוק ראיתי בפרוג ש..., וזה ממש משגע אותי, [אני לא אומר שהוא נהיה ממש מופקע וכו' אבל זה לא בפופורציה.

Studio AL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הוא לא רשום בפרוג, אלא רק מסתכל על כל הדברים, [דרך אגב, הוא ממש גאון וראש גדול [כך אני מכיר אותו (ולכן זה מאוד היה לי מוזר שהוא כל הזמן יושב על המחשב), הוא נהנה לראות המון דעות וכו', והוא ממש קורא בשקיקה הרבה דברים וכו'. [זה ממש מעצבן לדבר איתו על הרבה נושאים וכו', ופעם הוא היה שופע רעיונות משלו, והיום כל פעם [כלומר הרבה דברים] הוא אומר לי, בדיוק ראיתי בפרוג ש..., וזה ממש משגע אותי, [אני לא אומר שהוא נהיה ממש מופקע וכו' אבל זה לא בפופורציה.
אז למה אין לו משתמש? :rolleyes:

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
אז למה אין לו משתמש? :rolleyes:
הוא אמר לי פעם, [לא יודע אם זה נכון אבל כך הוא אמר לי] שהוא לא אוהב לשתף את הדעות שלו עם מישהו שהוא לא מכיר, [כמו שאמרתי בעיקרון הוא ממש חכם וכל דעה\תובנה שלו זה ממש רציני].
סתם שאלה, הרי יש בפרוג הרבה שכותבים בשעה 4:00 בלילה, [ולא רק בפרוג] זה נקרא שהם מכורים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה