זה נכון?-משחת FOREVER לאטופיק

יהודיתה

משתמש פעיל
הבת שלי סובלת נוראות מאטופיק(השנה יותר מכל שנה) ולאחרונה שמעתי מכמה אנשים שטענו שמשחה של חברת פוראוור עוזרת מאוד.
רציתי לדעת ממשהו שהתנסה זה באמת עוזר?

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תוכלו לנסות להתייעץ בטלפון:
052-7153692

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הכל, כולל פוראוור, עוזר מעט מאוד. למעט חריגים שנעזרים יותר מזה.

אם זה עוזר ממש הם היו מליונרים, והם יכלו למכור ב500 ש"ח כל שפורפרת... וגם ככה יש משחות/תרופות שזה מחירם ורק בגלל שהם עוזרים טיפונת יותר ממעט (למשך שבוע יש שקט).

מה שכן עוזר זה הדברים הפשוטים שהרופאים אומרים:
להימנע מלהתרחץ הרבה
לא לנגב חזק (שפשוף) אחרי הרחצה וגם לא להשאיר רטוב (להטפיח במגבת).
לחות, הרופאים אומרים כל הזמן לשים אבל בטווח הקצר זה מחמיר נוראות את תוצאות הגירוד... אז רק אם ידוע שלא יהיה גירוד בשעות הקרובות (נגיד לפני טיול לצפון :)).
להימנע מלהזיע בשגרה - לא לעלות מהר מדרגות וכדומה אלא אם כן המצב רוח מאוד טוב.
ואם כבר מצב רוח, כמה שיותר נופש לנפש, פחות יש גירוד.

לבדוק קשר בין כל גורם לכל החמרה עם הרבה סבלנות. הגורמים הם סוגי אוכל, אבק, ריחות ועוד.

יהודיתה

משתמש פעיל
לחות, הרופאים אומרים כל הזמן לשים אבל בטווח הקצר זה מחמיר נוראות את תוצאות הגירוד... אז רק אם ידוע שלא יהיה גירוד בשעות הקרובות (נגיד לפני טיול לצפון :)).

.[/QUOTE]
תודה על התגובה המושקעת!
מדובר בילדה קטנה כך שלא נראה לי שיש מצב למנוע את הגרוד...
חוץ ממשחות שעשויות מקורטיזון יש עוד סוגים שיכולים להועיל?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא ידוע לי. היה כמה משחות יקרות שלא היו בסל התרופות (בזמנו) והם אכן הועילו, אבל די מקומי וזמני ולא היה שווה את הכסף.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י יהודיתה;2145014:
תודה על התגובה המושקעת!
מדובר בילדה קטנה כך שלא נראה לי שיש מצב למנוע את הגרוד...
חוץ ממשחות שעשויות מקורטיזון יש עוד סוגים שיכולים להועיל?[/QUOTE]

קורטיזון לא מומלץ בכלל, זה הרי לא משהו שעובר אלא נשאר תמיד, וזה לדחוף סתם חומרים מסוכנים לגוף באופן קבוע.
קורטיזון מיועד למקרים בהם הגרדת מזדהמת ואז יש צורך לטפל.

באופן שוטף רופאת עור מאוד גדולה המליצה לי להתרחץ עם שמן אבמטיה ולא עם סבון בכלל, ולמרוח כל יום את כל הגוף בקרם גוף נטול ריח (יש לניוואה קרם בקופסת פח כחולה עגולה והוא מעולה)

אם המצב ממש חמור שווה לנסוע לכמה ימים לים המלח, להפשיט את הילד ולשבת בחוף- האויר שם מרפא מאוד.

שו

משתמש רשום
היו כמה אשכולות על הנושא הזה בעבר, תעשי חיפוש
אצלנו דוקא עזרה משחה בשם פרוטופיק 0.1% - שבעבר לא נכללה בסל התרופות והיתה יקרה מאד.
היום היא בסל ..
היא לא מבוססת על סטרואידים\קורטיזון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה