זה יעבוד? חסימת אינטרנט בסתר

• פותח הנושא selo
  • פורסם בתאריך

selo

משתמש פעיל
בהנחה שהנטסטיק המסונן הוא של חב' נטפרי.
אז הוא פשוט יכול להתקין את תוכנת WiFree, כך הנטסטיק שלו יעבוד והוייפיי הפרוץ לא יתן אינטרנט.
ובכדי שלא ידעו למה זה לא עובד, אזי צריך פשוט - אחרי ההתקנה - למחוק את הקובץ WiFreeTray, כך לא יופיע שום סימן לחסימה.
יכול להיות רעיון טוב. אבל כל פעם הוא יצטרך להפעיל את התוכנה של נטפרי ע"מ שיעבוד, בכל מחשב אחר התוכנה עולה עם המחשב אבל אם מנטרלים אותה אולי גם נטפרי לא יעבוד עד שיפעיל אותה. אבל אני מבין שהקובץ הנל אחראי רק על התצוגה בשורת המשימות ואינה מפעילה את התוכנה של נטפרי

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אפשר תכלס ע"י הפקודה route, אבל צריך לשבת על זה...בינתיים אני זורק פה את הרעיון למקרה שלאחד המתוקים פה יושבים הפקודות בראש.

לא חשוב שזה סקריפט מסובך, רק צריך זמן.

Tochnitan

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
אני כתבתי בעבר איזשהו סרוויס שרץ ברקע ובודק כל דקה לאיזה חיבור המחשב מתחבר ואם זה לא מורשה הוא מנתק אותו כך שממש אי אפשר לעלות על זה

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עוד המלצה - שיגדיר במחשב שכתובת הDNS תהיה 199.85.126.20 וכתובת חלופית 199.85.126.20 זה ימנע שאילתות DNS של אתרים לא ראויים. זה שרת DNS של חברת Northon
:p:p:p
גאונות לשמה!!!

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בהנחה שהנטסטיק המסונן הוא של חב' נטפרי.
אז הוא פשוט יכול להתקין את תוכנת WiFree, כך הנטסטיק שלו יעבוד והוייפיי הפרוץ לא יתן אינטרנט.
ובכדי שלא ידעו למה זה לא עובד, אזי צריך פשוט - אחרי ההתקנה - למחוק את הקובץ WiFreeTray, כך לא יופיע שום סימן לחסימה.
מי כעמך ישראל ....

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שהילדים לא יעלה להם הדם לראש (ילדים גדולים)
בתקווה שהם לא מכורים...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
אחרת, "כל באיה לא ישובון" -כפסק הרב וואזנר זצ"ל!!!:(:(:(

מהודר!

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

m3

משתמש מקצוען
בעקבות האשכול.
איך אני יודעת שאצלי הWIFI חסום ולא גורם בעיות חלילה לאחרים ?

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
שיספר לשכנים שמתחברים לרשת שלהם, ברגע הם יחסמו את הוויפי שלהם
או שיכנס להגדרות שלהראוטר הפתוח ויעשה סיסמה...
אם הם מחוברים חוטית אין להם בעיה להסיר את הסיסמה, אבל הם לא יסירו אלא יעשו סיסמה אחרת..
אנשים ממש לא אוהבים שנוגעים "בחפצים" שלהם...

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
בעקבות האשכול.
איך אני יודעת שאצלי הWIFI חסום ולא גורם בעיות חלילה לאחרים ?
לוודא שיש סיסמא חזקה
לשים סינון
יש לי סינון של נתיב
זה קשור ל WIFI ?
סליחה על הבורות ..
סינון של נתיב לא מסנן את הרשת אלא רק את המחשב.
לכן כדי לבדוק שיש סיסמה על הראוטר, כך תבדקו:

תפתחו את החלון של הרשת ליד השעון כמו בתמונה (יתכן שזה נמצא ב'סמלים מוסתרים').
תרחפו עם העכבר על שם הרשת שלכם (איפה שכתוב 'מחובר')
ותבדקו מה כתוב שם תחת 'סוג אבטחה' (מודגש בתמונה).
אם זה כמו בתמונה, יש סיסמה. אם כתוב ש'אין אבטחה', צריך להגדיר סיסמה בעמוד הראוטר שלכם.
בהצלחה.
ללא שם.png
ואגב כדי לשים סיסמה לא רק לטובת השכנים אלא גם לטובתכם

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כותבים כאן הרבה פתרונות, אבל את הפתרון הפשוט כתב כאן מישהו למעלה (בהודעה 37) בשני שורות, ואני יכתוב זאת יותר בהרחבה.

כל wifi פתוח שניתן לגלוש דרכו, ניתן גם להתחבר להגדרות הראוטר שלו,
וברגע שנכנסתם להגדרות הראוטר פשוט תכניסו שם סיסמה, וזה יעשה שניתן לגלוש ע"י אותו ראוטר רק עם הסיסמה.
אח"כ תתנתקו מהראוטר ההוא, ושוב לא תוכלו להתחבר אלא ע"י סיסמה.

כמובן לא להתחבר ע"י הסיסמה אפילו שאתם יודעים אותה, כי אז הסיסמה נשמרת במחשב, אפילו שלא רואים שהיא נשמרת, ויהיה ניתן להתחבר אל אותו ראוטר שוב.

כך יש לעשות לכל ה-wifi הפתוחים שבאיזור.

כעת הסיפור יתפתח כך,
קודם כל מי שירצה לגלוש דרך המחשב הזה מהיום והלאה על ה-wifi הפתוחים, יגלה שפתאם כל השכנים חסמו את זה. למה? ככה! אבל הוא ודאי לא יחשוב שמישהו דיבר כאן עם כל השכנים. זו המציאות.

וכלפי השכנים שנוסף לראוטר שלהם סיסמה, אז כך:
אם הם מחוברים לראוטר ע"י חוט, הם אפילו לא ידעו שמישהו שם להם סיסמה.
ואם הם גם משתמשים עם הראוטר שלהם באלחוטי, הם יראו שהם לא יכולים להתחבר אליו, ולכן הם מיד יאפסו אותו ידנית וישימו סיסמה משלהם.
(רק הם יכולים לעשות זאת, כי בשביל לעשות זאת צריך גישה פיזית לראוטר).

על הצד שהם לא שמו סיסמה משלהם, אלא רק ניטרלו את הסיסמה,
יש להיכנס שוב להגדרות הראוטר שלהם, ולעשות שוב סיסמה.
אחרי הפעם השניה שהם נתקעים עם חוסר גישה לראוטר שלהם והם יצטרכו שוב לאפס אותו, הם כבר בטח ישימו סיסמה משלהם.

אגב, כל מקום שרואים כאלו שגולשים על wifi פתוח מתחת בנינים וכדו', מצוה להגיע עם מחשב נייד לאיזור ולחסום את הראוטר שמשדר שם. איני יודע אם זה חוקי, אבל זה רעיון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה