זה הגיע! האתר החדש של אומן

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתר החדש של אומן:)
אומן- המאגר הגדול ביותר לתמונות אומן

אשמח לשמוע הערות והארות:)

www.uman.co

ir

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
התודה בטעות,
אם יש לכם חסימה - למה חבל?
חבל על מי שלא חסום !!

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י ir;450510:
התודה בטעות,
אם יש לכם חסימה - למה חבל?
חבל על מי שלא חסום !!

נסדר את זה מחר בעז"ה
(בגלל שזה אתר חדש זה חסום)

ברכי רייזמן

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתר ממש מרשים.
העיצוב מקסים!!!!!

ונחת לפרוג.... :rolleyes:

הצבעים- ענין של טעם...

izzy

משתמש צעיר
D I G I T A L
תמיד נחמד לראות אתרים חדשים ולהריח את הצבע הטרי...

תתחדשו. יפה מאוד.

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י Shlomi;450628:
18 שגיאות באתר, וכולם על הבאנר פלאש..
http://validator.w3.org/check?uri=http://www.uman.co/&charset=(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0

אני אישית לא אוהב את הצבעים, אבל העבודה של התכנות, והקידוד, אחלה עבודה. :)

אפשר לפרט?

זה שאמרת שהעבודה של התכנות, והקידוד, אחלה עבודה זה ברור כי drvvv
עומד מאחורי זה:) (ממליצה עליו מבחינת הרמה ,המקצועיות, השרות ובעצם, מהכל! )

DDFF

משתמש פעיל
אתר נחמד, מפריע לי קצת האנימציה של המסגרת שמבזבזת הרבה זמן במעבר מתמונה לתמונה בגלריות.

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י חסידה;450508:
ה'אתרוגים' חסומים. חבל.

לפי מה ששמעתי זה פתוח עכשיו

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אתר נחמד ברור ונוח.
העיצוב קצת צעקני מידי לטעמי...

נכתב ע"י Shlomi;450628:
18 שגיאות באתר, וכולם על הבאנר פלאש..
http://validator.w3.org/check?uri=h...(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0

אני אישית לא אוהב את הצבעים, אבל העבודה של התכנות, והקידוד, אחלה עבודה. :)

לא הבנתי את האובססיה הזו לוולידציה של הקוד
זה כל-כך לא קריטי...

כל הקטע של בדיקת וולידציה, צריך לקחת אותו בפרופורציות. אפשר בקלות לכתוב חתיכת קוד נוראית שתעבור וולידציה. שימוש בטבלאות בשביל עימוד למשל, זה הרגל גרוע לכל הדעות, אבל עדיין אפשר לגרום לזה לעבור וולידציה.
מעבר לוולידציה יש עולם שלם של מחשבה ושקולים שיש לתת עליהם את הדעת, החל מ-גדלי תמונות, קונטרסט צבעים, טיפוגרפיה, שיטות ניווט, תפריטים וסמנטיקה שיכולים להוות עזר רב למשתמש ו/או לתוכנות סריקה.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
דווקא הקוד כולו עובר את כל הבדיקות (השימוש בasp.net תורם לכך לא מעט), הבעיה היא אכן בקוד שמטמיע את הפלאש, אני עדיין חוקר את הנושא וכשאני יסיים בלנ"ד זה יהיה נושא לפוסט,
מה הקוד המינימלי (ולא המפלצת שדרימוויבר יוצרת) שצריך בשביל להטמיע פלאש באתר

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם אתה עדיין חוקר את הנושא

לפני שנתיים לערך חקרתי את כל הסקריפט המפורסם של אדובי. כי בניתי אתר שמטמיע נגן מדיה מתוך דאטא בייס.

בסופו של תהליך יצרתי במקום כל הסקריפט המטורף הזה סקריפט בן שורה אחת !!!! קצרצרה מאד.

שכל מה שהסקריפט ההוא עושה רעש וצלצולים, זה על מנת להגיע לאותה שורה....

היא מקבלת את הפרמטרים המינימליים הדרושים [ובדקתי בהמון גרסאות מה בדיוק צריך] ושמה את הפלאש על הדף בצורה מעולה.

כל העקרון הוא [בעיקר למניעת המסגרת האפורה באקספלורר - שבין השאר גורמת לאנשים שלא מבינים הרבה בגלישה לצאת מהדף לאחר שהם לוחצים על PLAY ולא קרה כלום (כי צריך ללחוץ שוב)] לגרום לאקספלורר "לחשוב" שאת אובייקט הפלאש העמוד יצר, ולא המתכנת... ובשביל דבר כזה צריך רק פקודת ג'אווה סקריפט בודדת.

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;451396:
אתר נחמד ברור ונוח.
העיצוב קצת צעקני מידי לטעמי...

לא הבנתי את האובססיה הזו לוולידציה של הקוד
זה כל-כך לא קריטי...

כל הקטע של בדיקת וולידציה, צריך לקחת אותו בפרופורציות. אפשר בקלות לכתוב חתיכת קוד נוראית שתעבור וולידציה. שימוש בטבלאות בשביל עימוד למשל, זה הרגל גרוע לכל הדעות, אבל עדיין אפשר לגרום לזה לעבור וולידציה.
מעבר לוולידציה יש עולם שלם של מחשבה ושקולים שיש לתת עליהם את הדעת, החל מ-גדלי תמונות, קונטרסט צבעים, טיפוגרפיה, שיטות ניווט, תפריטים וסמנטיקה שיכולים להוות עזר רב למשתמש ו/או לתוכנות סריקה.
שעיה, האובססיה שלי לקוד נובעת מסיבה אחת.
רוב אלא שמבקשים פה ביקורת, הם חברה שבונים את האתר הראשון שלהם, ולכן , צריך להדגיש להם שעדיף שיעשו אתר לפי התקן, זה הכל.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
האתר נראה מצויין
אני לא יודע איך זה אצלכם אצלי יש כמה שגיאות בתצוגה אני עם פיירפוקס וזה נראה כך הצילום מתייחס רק לתפריטים בצד ימין תראו את החריגות

קבצים מצורפים

• אומן_1283857853145.jpg
    KB 107.2 · צפיות: 0

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י wmw;451408:
אם אתה עדיין חוקר את הנושא

לפני שנתיים לערך חקרתי את כל הסקריפט המפורסם של אדובי. כי בניתי אתר שמטמיע נגן מדיה מתוך דאטא בייס.

בסופו של תהליך יצרתי במקום כל הסקריפט המטורף הזה סקריפט בן שורה אחת !!!! קצרצרה מאד.

שכל מה שהסקריפט ההוא עושה רעש וצלצולים, זה על מנת להגיע לאותה שורה....

היא מקבלת את הפרמטרים המינימליים הדרושים [ובדקתי בהמון גרסאות מה בדיוק צריך] ושמה את הפלאש על הדף בצורה מעולה.

כל העקרון הוא [בעיקר למניעת המסגרת האפורה באקספלורר - שבין השאר גורמת לאנשים שלא מבינים הרבה בגלישה לצאת מהדף לאחר שהם לוחצים על PLAY ולא קרה כלום (כי צריך ללחוץ שוב)] לגרום לאקספלורר "לחשוב" שאת אובייקט הפלאש העמוד יצר, ולא המתכנת... ובשביל דבר כזה צריך רק פקודת ג'אווה סקריפט בודדת.
חשדתי בזה!
נו קדימה, תן דוגמא...

izzy

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י trew;451471:
האתר נראה מצויין
אני לא יודע איך זה אצלכם אצלי יש כמה שגיאות בתצוגה אני עם פיירפוקס וזה נראה כך הצילום מתייחס רק לתפריטים בצד ימין תראו את החריגות
ישנה גם חריגה בטופס הכניסה. אבל חריגות אלו אמורות להיות רק ממחשבי לינוקס וודאי לא מוינדוס. כך שלא בטח שבונה האתר ירצה להשקיע על כך זמן...

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י trew;451471:
האתר נראה מצויין

אוף,
זה כזה מעצבן שחלק רואים את זה שונה,
אם לא זכית לראות את האתר במיטבו תראה לפחות מה הפסדת;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה