מידע שימושי זהירות--עוקץ-- גניבת רכב!!!

ot!

משתמש מקצוען
חברת הביטוח לא פונה לאף אחד כדאי לאתר את הרכב, בטח שלא בסכומים האלו.
היא מבקשת שהלקוח או הסוכן בשם הלקוח ימלאו טופס דיווח על גניבה ושם כתוב בקצרה פרטי האירוע לדוגמא: קמתי בבוקר וראיתי שהרכב לא נמצא בחנייה/ החניתי את הרכב ליד גן אירועים בסיום האירוע הרכב לא היה שם...
גרסה כמו שלכם היא מורכבת ממש הייתי ממליצה להתייעץ עם עו"ד.

בעברי עבדתי בסוכנות ביטוח ניהול מחלקת תביעות רכב, היה לנו סיפור די דומה עם נהג שנתן מפתחות לחבר כדי שיוציא לו משהו מהרכב, והחבר ללא רישיון וללא רשות- נהג ברכב, עשה תאונה והשבית אותו.
הביטוח לא שילם כי הם טענו שבעל הרכב שחרר ביודעין את המפתחות לבחור ללא רישיון, לדעתי עד עכשיו הסיפור כבר נסחב שנים בבתי משפט.
לא בטוח בכלל שהשופט יזכה אתכם, אבל לגבי התנהלות עצמאית מול הביטוח אני מהמרת כמעט בוודאות שהחברה לא תשלם לבעל רכב שהשאיר ביודעין את הרכב אצל אדם לא מוכר שגנב אותו.
כך שתום לב זה נחמד בשביל התקווה אבל כשזה נפגש עם המציאות לא הייתי נותנת לזה הרבה סיכוי.
לא הבנתי מה יש להתיעץ צריך לספר בדיוק את מה שקרה ואח"כ על הסוכן לבדוק לפי הפוליסה האם זה מכוסה או לא
הסוכן הוא העו"ד מול חברת הביטוח היה וימליץ על תביעה לך על זה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא הבנתי מה יש להתיעץ צריך לספר בדיוק את מה שקרה ואח"כ על הסוכן לבדוק לפי הפוליסה האם זה מכוסה או לא
הסוכן הוא העו"ד מול חברת הביטוח היה וימליץ על תביעה לך על זה
אצל מי הוא עובד?

elibeli

משתמש מקצוען
לנו גנבו רכב לפני כמה שנים טובות...
הגיע בן אדם רצה לקחת את הרכב לבדיקה
בעלי נתן לו אותו...
ומאז הבן אדם נעלם...
היינו צעירים לא עלינו בדעתינו מה הוא יכול לעשות איתו
מתקשרים אלי מיחידת הונאה שעשיתי עברות תנועה
הרכב היה על שמי ...ולא אין לי רשיון ;)
נסענו לשם התברר שהוא מילא דלק בתחנות דלק הבטיח לשלם וברח
נסע ברמזורים אדומים ...תאונות דרכים מה שרק תעלו על הדעת...
הורדנו את הרכב מהכביש זה דבר ראשון שהמליצו לו עלינו
היה לנו מזה בלאגן שלם של כמה שנים טובות!!!!
משפט וצו של בית משפט שהרכב בעצם נגנב
עיקולים ... על כלום
ועדין יש תיק פתוח באיזו חברת ביטוח שתובעת אותי
אל תאמינו לאף אחד בעולם אל תתנו את הרכב ככה ל"בדיקה"
ליבי על בעל האשכול ...
מי שעבר מבין !
ורק אני...?
קניתי עכשיו רכב ורציתי להביא למישהו שיבדוק אותו אז בעל הרכב אומר לי "רק מוסך בודק"
הוא אסף אותי עם הרכב למוסכניק שרציתי. המוסכניק עשה סיבוב על האוטו כששנינו באוטו וזהו...

משה ביק

משתמש מקצוען
‏‏‏‏‏אז ככה...

הסיפור לא נגמר....

ביום חמישי האחרון הגנב ניסה לעקוץ שוב. עם אותו סיפור כיסוי ועם אותו סוג רכב. כיוון שבעל הרכב נתוודע לסיפור דרך חבר של חבר — הוא ידע להיזהר ולא יצא מהרכב וכיבה את המנוע. הגנב יצא מהרכב וחזר לאחר כמה דקות בטענה שקרתה איזה שהיא תקלה וא"א בסוף ללכת למוסכניק ושיחזיר אותו הביתה.

לצערנו--- ביום שישי האחרון הגנב עקץ שוב!!!!!

הגנב עצר עם בעל הרכב בטענה שיש איזה שהוא רעש במנוע, יצאו שניהם לבדוק את מקור הרעש במנוע, וברגע של היסח הדעת—נכנס לתא הנהג וברח מול עיניו ההמומות של בעל הרכב!!!!—תוך 10 דקות הרכב היה בקלקיליה.

החקירה כעת בעיצומה ונקווה שיתפסו את הגנב מהר כמה שאפשר.

אך שוב נזהיר את הציבור. לנקוט באמצעים הנדרשים והזהירים !!!! שימו לב!!!!

מנסה לסייע

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
כיוון שבעל הרכב נתוודע לסיפור דרך חבר של חבר — הוא ידע להיזהר ולא יצא מהרכב וכיבה את המנוע. הגנב יצא מהרכב וחזר לאחר כמה דקות בטענה שקרתה איזה שהיא תקלה וא"א בסוף ללכת למוסכניק ושיחזיר אותו הביתה.
ולמה הוא לא פנה למשטרה בשבילך????

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
‏‏‏‏‏אז ככה...

הסיפור לא נגמר....

ביום חמישי האחרון הגנב ניסה לעקוץ שוב. עם אותו סיפור כיסוי ועם אותו סוג רכב. כיוון שבעל הרכב נתוודע לסיפור דרך חבר של חבר — הוא ידע להיזהר ולא יצא מהרכב וכיבה את המנוע. הגנב יצא מהרכב וחזר לאחר כמה דקות בטענה שקרתה איזה שהיא תקלה וא"א בסוף ללכת למוסכניק ושיחזיר אותו הביתה.

לצערנו--- ביום שישי האחרון הגנב עקץ שוב!!!!!

הגנב עצר עם בעל הרכב בטענה שיש איזה שהוא רעש במנוע, יצאו שניהם לבדוק את מקור הרעש במנוע, וברגע של היסח הדעת—נכנס לתא הנהג וברח מול עיניו ההמומות של בעל הרכב!!!!—תוך 10 דקות הרכב היה בקלקיליה.

החקירה כעת בעיצומה ונקווה שיתפסו את הגנב מהר כמה שאפשר.

אך שוב נזהיר את הציבור. לנקוט באמצעים הנדרשים והזהירים !!!! שימו לב!!!!

:eek::eek::eek:

משה ביק

משתמש מקצוען
על השני שבהשגחה פרטית לא נפל בעוקץ, מסופר באריכות בקו השגחה פרטית 02-3011300 שלוחה 2 עברית, בסיפור מס' 3 של יום ראשון בלילה.
זה באמת השגחה פרטית מופלאה!!!!
לפחות הצלחתי לעזור לבנ"א אחד והיה זה שכרי.
רק נקווה שלא ייפלו עוד אנשים לפני שיתפסו את הגנב.

s0527163225

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכיר סיפור עוקץ על אדם ששילם תשלום ראשון לקניית רכב ואף פעם לא קיבל את הרכב.
בכל מקרה כשאני קניתי רכב בדקתי ביד 2 לקחתי יום חופש ע"מ לבדוק את כל הרכבים שסימנתי לעצמי. פגשתי בבוקר חבר שמתמצא בשוק הרכב הוא בדק באמצעות אפליקציית אנשי קשר את כל המספרים של המוכרי רכבים ביד 2 והתברר ע"פ השמות שכל המספרים הם בעלי מגרשים שמציגים את עצמם כמוכרים פרטיים (רכבים ממגרשים בדר"כ עם בעיות).
כך גם היה לי עם שוכר בעייתי לדירה שרציתי להשכיר
לסיום מגלים הרבה דברים דרך האפליקציה של אנשי קשר .

משה ביק

משתמש מקצוען
דוברות המשטרה (מחוז ש"י):

במשטרת ישראל התנהלה חקירה סמויה, בעקבות מספר תלונות שהתקבלו על גניבת כלי רכב באזור מרכז הארץ והשומרון.

במסגרת החקירה עלה כי חוליה שמנתה מספר חשודים איתרה דרך אתר יד 2 כלי רכב המוצעים למכירה, ואלו היו מתקשרים לבעלי כלי הרכב מתחזים כמי שמעוניינים לקנות את רכבם ומתאמים מפגש לצורך בדיקת הרכב או ביצוע נסיעת מבחן ובמהלך המפגש גנבו את כלי הרכב לשטחי הרשות הפלסטינית.

בתום חקירה מאומצת הצליחו החוקרים להתחקות אחר ארבעה חשודים בגניבת כלי הרכב, תושבי קריית אונו, פתח תקווה וקלקליה.

נגד שנים מחשודים הוגש כתב אישום בבית משפט השלום בפתח תקווה בגין גניבת רכב בצוותא.

שני חשודים נוספים נעצרו ומעצרם הוארך, והחקירה בעניינם נמשכת.

*משטרת ישראל תפעל בנחישות לתפיסת החשודים במעשה מרמה והונאה של אזרחים נורמטיביים. ותפעל להבטחת ביטחונו ורכושו של שלום הציבור.*

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה