אלמנטים ותמונות זהירות מתכנית ה"חינם" של שאטרסטוק

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
שלום לכולם
כמה וכמה פעמים ראיתי כאן שאלות וניסיונות לבטל את החיוב החודשי של שאטרסטוק, לאלו שעשו ניסיון של חודש חינם.
גם אני ניסיתי כמה וכמה פעמים לבטל את החיוב. ניסיתי לבטל את ה"חידוש האוטומטי" אך ה29 דולר המשיכו לרדת מידי חודש. ובאותו שער שבו עשיתי את המנוי.
כתבתי מייל עם בקשת ביטול לתמיכה הטכנית שלהם.
זו התשובה שקיבלתי.

שלום מוטיבציה,
תודה שפנית לשוטרסטוק. צר לי לשמוע כי הצעת הניסיון בחינם לא ענתה על צרכיך בשלב זה ועל כל בלבול בנוגע לתהליך הביטול.

כך עובד תקופת הניסיון החינמית שלנו של תוכנית המנויים השנתית:

• בעת ההרשמה אתה מקבל חודש שירות ראשון בחינם בתכנית הכוללת 10 הורדות בחודש. תוכנית זו מחייבת התחייבות שנתית, כאשר החיוב החודשי מתחיל בחודש השני לשירות.
  • החיוב עבור החודש השני מופיע כ- 48 שעות לפני תום החודש הראשון על מנת להבטיח שירות ללא הפרעה.
  • ניתן לבטל בקלות את תקופת הניסיון בחינם על ידי לחיצה על הקישור "בטל תוכנית מוקדם" בדף התוכניות בחשבונך.
  • השבתת חידוש אוטומטי בתוכנית שנתית מונעת את התחדשותה האוטומטית לשנה נוספת, אך היא אינה מבטלת את התוכנית מוקדם.
בנוסף לחודש הראשון בחינם, הטבה נוספת שמגיעה עם המנוי הנוכחי שלך היא התעריף החודשי המוזל שתקבל תמורת התחייבות לשנה לשירות שלנו.

אם תצטרך לבטל את ההתחייבות השנתית שלך מוקדם, נצטרך להתאים את מחיר התוכנית על ידי איסוף ההפרש בין התעריף החודשי הרגיל לתעריף המוזל שקיבלת עד כה. כמובן שחישוב זה אינו כולל את החודש הראשון שהיה ונשאר חופשי לחלוטין.

כך מחשבים חיוב זה:

• התעריף החודשי המוזל שלך בהתחייבות שנתית: $ 29.00
  • תעריף חודשי ללא התחייבות שנתית: $ 49.00
  • הפרש מחירים חודשי: 20.00 $
  • חודשים בתשלום במנוי עד כה: 8
  • ההנחה הכוללת שקיבלתם עד כה: 160.00 דולר בתוספת מס, אם רלוונטי
לאחר שנעבד תשלום זה, התוכנית שלך תבוטל ולא תחויב עוד בגין שירות, אולם כל הורדות שנותרו יהיו זמינות לשימושך עד שתוקף התוכנית שלך.

על מנת להמשיך בביטול התוכנית אצטרך לקבל אימייל באישורך לגבות 160.00 דולר , בתוספת כל המס הרלוונטי, לאמצעי התשלום העיקרי המופיע בדף החיוב בחשבונך. אם לא אשמע ממך, התוכנית תישאר פעילה וסכום החיסכון המפורט לעיל יגדל בכל חודש שירות נוסף.

לחלופין, אם ברצונך להמשיך את המנוי השנתי עד לסיום התחייבות השנה, פשוט כבה את החידוש האוטומטי בדף התוכניות כדי למנוע מתכניתך לחדש שנת שירות נוספת. במקרה זה, אין צורך שתשיב להודעת דוא"ל זו.

אם יש לך שאלות אחרות, אני תמיד שמח לעזור.

בכבוד רב,

ניקול
עורך דין שירות לקוחות של שוטרסטוק
MX-LdLdN_S2oxnq2LFnNI2_YVD6yTQtzKTl0I5Am6lYVOc3GfEQ5YySpANsOHyMUrESRGlBMbIP7JqOsfbbdesiF2zzLUbz85-phtMc5tqWY4CCs9PGW2JdGlFSyXi6rn4LO33st9RiRf7zp9T_Q1JdLUOgwoW7KDyGpJ41jnNTTkxdu367j=s0-d-e1-ft

ref: _00D301GgSC._5003Z1GPijU: ref

עד כאן לשונם הזהב.

ובכן, מתברר שזה לא "חודש ניסיון חינם" אלא התחייבות לתכנית שנתית. אני חייב לומר שאין לי שום חשק ואנרגיה לבדוק עכשיו באותיות הקטנות האם אכן התחייבתי לשנה, כי מסתבר שהם גיבו את עצמם מכל הצדדים.
היו חודשים שאכן היה לי שווה להשתמש במנוי הזה, כי היו לי לקוחות שהביאו אותי לידי שימוש, אך בחודשים הללו אני מסתדר עם המנוי של פריפיק.
אם מישהו הצליח להמלט ולבטל את התכנית הזו - של ה29 דולר בחודש אשמח לשמוע ולקבל עיצה ותבונה מה לעשות.
תודה רבה לכולם.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
דובר על זה בעבר, אני עשיתי מנוי בשני כרטיסי אשראי, ביטלתי מיד, ועבד יופי, אם כי ברשת הם מוכרים כחברה מאד לא אמינה בנוגע לעסקאות באשראי.
בעיה אמתית.
(אני עשיתי רישום באשראי לקבל 10 תמונות חינם, לא חודש חינם)

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הגיוני ביותר ומקובל מאוד. מה הבעיה?
בהחלט הגיוני ומקובל.
רק הגיוני ומקובל מאוד שיהיה כתוב בצורה ברורה שזו תוכנית שנתית. ויש עליה התחייבות.
עברתי עכשיו שוב על הכל שם, מוזכר בפירוש כמה וכמה פעמים שתוכל לבטל את התכנית מתי שרק תרצה וכיוון שזה באנגלית, ואני מתרגם בטרנסלייט לא הבנתי שמדובר על כך שאפשר לבטל רק בחודש הראשון שהתכנית חינמית...

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הלקח לעתיד זה שאין מתנות חינם ואם את מקבלת חודש חינם בעתיד אל תזיני פרטי אשראי.
כאשר זה באמת בחינם בלי "טריקים ושטיקים" לא יהיה צורך להזין פרטי אשראי. ואם את משלמת על שירות בחו"ל וגם בארץ עדיף להשתמש ב-Paypal ולא באשראי אפילו אם צריך לשלם קצת יותר כי זה קצת יותר קל לבטל חיובים מיותרים דרך פייפאל וזה מונע גנבות אשראי באתרים לא מאובטחים.

שאטרסטוק הוא המאגר תמונות המוביל בעולם אבל מבחינת התנהלות בחשבון הם מאוד לא נוחים והקטע הזה שהקרדיטים לא עוברים לחודש הבא בחשבון הופך את השימוש בהם למאוד לא נוח גם אם שמים בצד את העניין עם התשלום שנכוות ממנו.

בתקופה האחרונה אני לומד שהטעויות הקטנות האלו הם לקחים לחיים והמטרה היא ללמוד מהם ולא לעשות את אותה שגיאה בעתיד אז אל תקחי את זה קשה ולבינתיים לפחות תוכלי להשתמש באתרי תמונות לשנה הקרובה.

לאחר סיום השנה אם תצטרכי למצוא אתרי תמונות אחרים כתחליף עשיתי סקירה בעבר על האתרים השונים ואלו שאני משתמש בהם ואולי זה יעזור לך לבצע בחירה טובה יותר בעתיד:

תודה על השיתוף ושיהיה בהצלחה

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אולי הורדתם אחרי חודש?
אני בטלתי ממש כשנגמר החודש (לא זוכרת אם לפני שנגמר או טיפה אחרי), ולא הורדתי תמונות אחרי חודש......
אולי לכן?

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הם גבו יומיים לפני שנגמר החודש, ככה שביום האחרון באתי לבטל, וראיתי שהם כבר גבו. אמרתי אם גבו נבטל חודש הבא וניקח את התמונות שלא יהיה לחינם. אבל תכל'ס זה לא עבד... וכידוע לכם אני מפרנס את ראשי שאטרסטוק ב29 דולר לחודש. יקח אותם האופל או המרצדס.

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הם גבו יומיים לפני שנגמר החודש, ככה שביום האחרון באתי לבטל, וראיתי שהם כבר גבו. אמרתי אם גבו נבטל חודש הבא וניקח את התמונות שלא יהיה לחינם. אבל תכל'ס זה לא עבד... וכידוע לכם אני מפרנס את ראשי שאטרסטוק ב29 דולר לחודש. יקח אותם האופל או המרצדס.
בדיוק עשיתי שבוע שעבר את ההתנסות ב10 תמונות
אפשר עעוד לבטל לפי זה?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בעיקרון ניסיתי למחוק והצלחתי
השאלה היא האם גם כעת יש מצב שהכטיס אצלם ואראה גביה?
1624220146008.png

זה בדיוק ההודעה שהופיעה לי לפני שגיליתי שירד לי 30 $ מהבנק
אל תסמוך עליהם
תבטל את הכרטיס

מוטיבציה 188

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
בגדול חייב לומר שהמנוי שלהם נחמד, אבל המנוי של פריפיק הכי משתלם שיש! מלבד העובדה שלפעמים התמונות קצת אנמיות וחסרות ברק.
לרוב במוקאפים, אפקטים, וקטורים עסיסיים הם מוצלחים לא פחות משאטר

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בגדול חייב לומר שהמנוי שלהם נחמד, אבל המנוי של פריפיק הכי משתלם שיש! מלבד העובדה שלפעמים התמונות קצת אנמיות וחסרות ברק.
לרוב במוקאפים, אפקטים, וקטורים עסיסיים הם מוצלחים לא פחות משאטר
מה מחיר טוב של פריפיק במבצעים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה