קורונה זהירות מהרעלת ויטמינים ("לקחת עוד ועוד עד שמקיאים, ולהמשיך מחר"!)

מצב
הנושא נעול.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אין חולק שבחיסונים יש יותר נזק מאשר בויטמינים, רק השאלה אם יש יותר סיכון בחיסון או בקורונה.

המדע הוא דרך לנסות לא לשטות בעצמך.
העיקרון הראשון הוא שאסור לך לשטות בעצמך, ואתה האדם שהכי קל לשטות בו.

ריצ'רד פ' פיינמן

להאיר בלבן

משתמש רשום
אני רוצה לסיים את ההשתתפות שלי באשכול זה - ולכן אני רק רוצה לסכם את דבריכם ביחד עם מה שצוטט לעיל בשם ד''ר אריה אבני:
סליחה על הציניות - אבל אני רק רוצה לחדד את השיטה שלכם
ובכן:
תרופה - זה דבר מסוכן והוכח כגורם לנזקים ואף למוות עתידי,
חיסון - זה דבר מסוכן ובפרט אם זה משהו חדש,
קורונה - זה דבר שלא קיים בכלל - והכל המצאה כדי לגרום לאנשים לקחת את החיסון
ויטמינים - זה ה-י-ש-ו-ע-ה - אבל אם זה נלקח במינון רגיל זה לא מועיל,
ולכן חובה לקחת פי 10 מהמינון המקסימלי שמופיע על התווית (שהוחלטה ע''י רופאים שרוצים שזה לא יועיל לכם ולכן תקחו אח''כ תרופות שיעזרו להם להשמיד אותכם...),
יתכן וצריכה פי 100 מהמינון המומלץ יועיל גם לנטרל את ההשפעות המזיקות מהתרופות שנלקחו כבר...
סליחה שוב על הציניות והילדותיות שבהודעה זאת - אבל לצערי זה מה שאני מבין מתוך מה שנכתב
אז יש לך טעות בהבנת הדברים.
קרא שוב את הדברים...

ואני יסכם שוב:
1. חיסון - אין לי דעה. כי זה דבר חדש.
2. קורונה זה דבר אלים. וצריך להחיש מזור לגוף בצורה הולמת לנגיף שכזה. ולכן המלצת אנשי רפואה ועסקנים היא על מינונים מוגברים.
3. למינונים נמוכים אין כל כך הצלחה ולכן להמליץ לקחת כך ולסכן אחרים - זה במילים אחרות להרוג אותם!
4. הישועה זה לא הוויטמינים אלא הקדוש ברוך הוא.

ושכחתי לציין, אני בעד חיסונים ותרופות ובעד דעה רפואית!

להאיר בלבן

משתמש רשום
חברים,
תפסיקו להיות פרופסורים לקורונה. תשאירו את זה לגורמי ועסקני הרפואה.
אל תיקחו אחריות, כדי שלא תגרמו חלילה למישהו למות בגלל שיקול מוטעה וחסר ראייה רחבה ומקצועית.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
ועוד משהו שנוסה מחקרית והפוך מדבריו- נסיון חיסון העדר כשל במדינות שבהן ניסו אותו כמו שוודיה
מדינות עם מליוני אנשים
עוד מדברי אריה אבני (לא מהכרות קודמת, פשוט גיגלתי את שמו וזה מה שיצא)

לכל אלו שלא קלטו. ההוראות של משרד הבריאות הן הוראות איוולת. זוכרים שהליצנים של משרד הבריאות הזהירו אותנו שחובה להתחסן בשפעת או/ו חצבת או/ו שעלת בגלל מוחלשי חיסון, בייחוד חולי סרטן? עד כמה שידוע לכם, אף ילד או בוגר חולה סרטן לא מת מקורונה. כל אלו שמתו היו עם מחלות רקע. אם הייתם מפעילות את מכונת המחשבה, הייתן קולטות שמי שהביא את החולים למחלות רקע שלא מחלימות עד יום מותם, הם הרופאים שנותנים תרופות אוויליות, שהורסות את הגוף. אם היו עושים את מה שאני ממליץ, בקושי היו מתים. וכמו שאמרתי.. אסור היה לבטל לימודים בכל מערכת החינוך. כולם היו נדבקים ומחלימים, עם ויטמין סי ואבץ וויטמין די ומגנזיום לכולם. גם למוחלשים

עד כאן לשונו הזהב

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
חברים,
תפסיקו להיות פרופסורים לקורונה. תשאירו את זה לגורמי ועסקני הרפואה.
אל תיקחו אחריות, כדי שלא תגרמו חלילה למישהו למות בגלל שיקול מוטעה וחסר ראייה רחבה ומקצועית.
זאת תגובה אחראית
ישר כח

להאיר בלבן

משתמש רשום
שום טענה הגיונית שבעולם לא מורידה אותך מהתיאוריה ההזויה שלך.
לקחתי את הדברים ממאמר שכתב מר אבני בכבודו ועצמו
ופעם הבאה תראה מה הדעה והדעת של אנשים לפני שאתה סומך עליהם בעיניים עצומות ומפקיד בידי דעתם את גופך ובריאותך
שום תאוריה ושום הזויה.
אלא פשוט תראה כמה עסקני וגורמי רפואה נותנים את המינונים הללו.
וכן לראות בשטח את התוצאות.

אסתי 15

משתמש מקצוען
הם היו במצב שאם על ההתחלה היו פועלים כהוגן, הכל היה נראה אחרת
או אשאל אחרת: מה זה כהוגן? ומניין לכם?אתם רופאים? או נביאים? יש לכם מחקרים תומכים?
בעיני כהוגן = אם היו מתחסנים כפי המלצת הרופאים חודש לפני ההדבקה.
כל השאר לא נחקר ולא הוכח.

להאיר בלבן

משתמש רשום
או אשאל אחרת: מה זה כהוגן? ומניין לכם? אתם רופאים? או נביאים? יש לכם מחקרים תומכים?
בעיני כהוגן = אם היו מתחסנים כפי המלצת הרופאים חודש לפני ההדבקה.
כל השאר לא נחקר ולא הוכח.
זה סיפור ישן לפני החיסון.

לעולם אין מאה אחוז באף דבר. אך שם זה היה ברור מעל כל ספק.
חום של 40 מעלות (שכיום ידוע שזה מעיד על דלקת) ולקחו 2 כדורי סי ו2 די. - כי אסור לעבור את המינון.

נערך לאחרונה ב:

אסתי 15

משתמש מקצוען
אצל הרופאים המומחים עשר אחוז מתים, אצל העסקנים החרדים האחראיים כמו חסדי עמרם יד שרה עזרת אחים הרב שטרן ועוד, מתים אחד לאלף
מקור?!
בטח מת להם רק אחד לאלף, כי את כל החולים הקשים הם שולחים לרופאים.... ולא סופרים אותם יותר:(

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אז יש לך טעות בהבנת הדברים.
קרא שוב את הדברים...

ואני יסכם שוב:
1. חיסון - אין לי דעה. כי זה דבר חדש.
2. קורונה זה דבר אלים. וצריך להחיש מזור לגוף בצורה הולמת לנגיף שכזה. ולכן המלצת אנשי רפואה ועסקנים היא על מינונים מוגברים.
3. למינונים נמוכים אין כל כך הצלחה ולכן להמליץ לקחת כך ולסכן אחרים - זה במילים אחרות להרוג אותם!
4. הישועה זה לא הוויטמינים אלא הקדוש ברוך הוא.

ושכחתי לציין, אני בעד חיסונים ותרופות ובעד דעה רפואית!
מחקתי את ההודעה הקודמת עקב ציניות יתר,
אגיב כאן עניינית לדבריך - ובזה אני (בע''ה בל''נ) פורש מהוויכוח כאן:

2. אכן, הקורונה זה דבר מאוד מסוכן !!!!
ולכן אנחנו מאוד נזהרים על מסכות ושמירת מרחק והיגיינה (אגב, מסקרן אותי מה דעתכם ע''ז ?),
וכדי להינצל מהנגיף -:
1. הסכמתי להתחסן למרות החשש מחיסון חדש - כי אני סומך על אלפי הרופאים שבדקו וסומכים ע''ז (אישית - זה רק בגלל הוראת רבי)
3. ויטמינים - אם זה נלקח לפי המינון - זה דבר טוב ויכול להועיל לבריאות הגוף ויתכן שגם להתגברות על הקורונה,
אך צריכה מוגברת - שרובם המוחלט של הרופאים טוענים שזה גורם נזק ''וודאי'' לגוף ולטווח ארוך - זה יותר מסוכן אפילו מהקורונה (סטטיסטית כמובן),
תאמין לי שאני צריך להתאפק בכח לא לכתוב לך איזה נזקים זה יכול לגרום - אבל גם בלי לשמוע ממני את מה שאני עברתי - מותר לך להאמין שהסיבה שהרופאים בכל מדינות העולם קבעו מינון יותר נמוך - ובתוספת אזהרה של צורך להיוועץ עם רופא על שינוי מהמינון,

ולא תמיד צריך לחפש איזה רופא הזוי שסובר אחרת מכל המימסד בכל הנושאים וללכת כפי שיטותיו - אם זה מתאים לשאיפות האישיות, ובלשון הגמ' עמי בעצו ישאל ומקלו יגיד לו - כל המיקל יגיד לו...

אסתי 15

משתמש מקצוען
חום של 40 מעלות (שכיום ידוע שזה מעיד על דלקת) ולקחו 2 כדורי סי ו2 די. - כי אסור לעבור את המינון.
מה הקשר בין דלקת לויטמין סי ודי?! חזרנו לימי הביניים ולמרק העוף? לדלקת לוקחים אנטיביוטיקה!
ולא התייחסתם לשאלותיי... אבל כפרה, תהיו בריאים כולם ולילה טוב.

להאיר בלבן

משתמש רשום
מה הקשר בין דלקת לויטמין סי ודי?! חזרנו לימי הביניים ולמרק העוף? לדלקת לוקחים אנטיביוטיקה!
ולא התייחסתם לשאלותיי... אבל כפרה, תהיו בריאים כולם ולילה טוב.
אם לוקחים ויטמין סי בכמויות רציניות, בהרבה מהפעמים מצליחים להתגבר על הדלקת הזו שאך עתה מתחילה. לזה כוונתי.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

להאיר בלבן

משתמש רשום
מקור?!
בטח מת להם רק אחד לאלף, כי את כל החולים הקשים הם שולחים לרופאים.... ולא סופרים אותם יותר:(
תעשו חשבון לבד, ותראו את העבודות.
תספרו את כל מי ששלחו לבית החולים, ונניח ששם הם מתו, עדיין זה יהיה נמוך בלי השוואה לבית החולים.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה אכפת לי, יש כאן דלקת המסכנת את עצם החיים.
נכון, באמת לא אכפת לך להזיק לאחרים ע"י תגובות לא אחריות, הרי אם יהיה נזק אף אחד לא יבוא אליך בתביעה למה המלצת לקחת מינון גבוה של ויטמינים

מרחבית

משתמש מקצוען
אני חושבת שצריך אכן להיזהר ממינונים מוגזמים, ולדעת כל ויטמין לגופו מאיזה מינון הוא יכול להזיק, בהתחשב בנתוני האדם!
עם זאת אציין בזהירות, שהתחום הזה הוא לא המומחיות של רוב הרופאים.

יש לדוגמא מצב שרוב האוכלוסיה יש לה חסר קבוע בויטמין D, לעיתים קרובות חסר משמעותי מאוד, שלא רק בשעת הקורונה גורם לנזקים גדולים בבריאות ובמערכות שונות בגוף!
ויש רופאים רבים מידי שלא ערים לזה, לא לנתינת בדיקות שוטפות לזה, ולא לנתינת תוסף גם במקרה של חסר ברור - וזו תעודת עניות.
ואף אחד לא יאשים אותם במה שקורה בגלל זה לאנשים. אפילו לא יעשו את הקשר.

ומדובר בויטמין אחד מהשניים שכן כבר נחקרים ונבדקים יותר גם ברפואה הרגילה (השני הוא ויטמין B12), מה נאמר על שאר הויטמינים והמינרלים.

אני בעד זהירות ולא להקל ראש. אני בגדול גם בעד הרפואה הרגילה. יחד עם זאת, חשוב לפקוח עיניים. יש תחומים שהרפואה הרגילה מזניחה אותם, ולא נותנת להם מספיק חשיבות ומספיק התמחות על אף המחקרים הרבים הקיימים.

נערך לאחרונה ב:

חיבה יתרה

משתמש מקצוען
(לא קראתי תגובות קודמות)
לדוגמא קוורצטין מעל 1000 מ"ג ביום הורס את הכליות! ואני ראיתי המלצה (של חסדי עמרם) לקחת כל יום לפחות 3000 לטיפול בקורונה......

דיברתי עם חסדי עמרם. ההמלצה הייתה רחוקה משם
אנא, אל תפרסמו דברים לא קשורים או לא מאומתים
בררו ישירות

ללי41

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דיברתי עם חסדי עמרם. ההמלצה הייתה רחוקה משם
אנא, אל תפרסמו דברים לא קשורים או לא מאומתים
בררו ישירות
אז אולי מישהו אחר המליץ על זה (או שהם שינו את ההנחיה) אני קיבלתי במייל טבלה של המלצות שהיה כתוב בה לקחת קוורצטין בן-1500 ל-3000 ביום

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה