ורידים ברגליים

ירוֹק

משתמש רשום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מה עושים לכאבי וורידים בולטים בהריון, בלתי נסבלים.‬
‫וגרבי גומי כבר גם לא עוזרות‬.

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מנסיון אצלי בבית, שמירה על רמת אכילה מאוזנת, צריכה מועטת של סוכר ודברים ממותקים וכדו', מועילים מאד גם להיעלמות של הוורידים {במידה מסויימת} וגם הקלה בכאבים.
המון בריאות ורב נחת.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לא לעמוד הרבה, ובזמן ישיבה להגביה את הרגליים

פרשי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קניתי משחת MSM של חברת פוראוור
עזר פלאים! ממליצה מאוד!

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני תמיד סובלת וזהו, לי יש בד"כ וורידים בכל החלק התחתון של הגוף, לא ראיתי שיש מה לעשות, אני פשוט אומרת לעצמי שזה זמני, מגביהה בשינה, ודי.

בשורות טובות ובקלות.

יום שישי

משתמש צעיר
רק אני לא מסתדרת עם גריבת הגרביונים?
איך אתן עושות את זה? ואחרי שכבר נגרבו- בישיבה הן מתקפלות מאחורי הברך וזה מציק ומכאיב!
ועוד משהו- איך יולדים עם ורידים? (לא רק ברגליים)

כיף לקרוא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כאחת שעברה ועוברת עם ורידים בהריונות, ממש לא מומלץ לטפל בהם דרך עצות מאנשים שונים, בהריונות הראשונים עוד סבלתי בדומיה ונלחמתי עם הגרביים בוקר וערב עד שבלידה השלישית התפוצץ לי וריד בלידה , וכל וריד שמתפוצץ גורם לטרומבוזה שזה בעצם פקקת עם קריש דם מסוכן שיכול להגיע לריאות השם ישמור ולהסתיים במוות ר"ל.
הייתי במצב מסוכן, והיה צורך בחומרים נוגדי קרישה על מנת לפורר את הקריש. זה לקח המון המון זמן, מאז אני נחשבת הריון בסיכון. הולכת בהריון כמה פעמים לכירורג כלי דם מומחה שבודק עם דופלר מיוחד את מצב הורידים, הפנימיים הם הכי מסוכנים ואותם כמעט לא מרגישים מה שמרגישים בעיקר זה הורידים החיצוניים הכחולים אדומים שהם עוד יחסית לא נחשבים מסוכנים כי הדרך שלהם לא ממשיכה ללב.
לא התכוונתי חס ושלום להלחיץ אותך אבל ממליצה בהחלט לבקש מהרופאה שלך הפניה לכירורג כלי דם שיעריך את המצב מעבר לאי נוחות שלך. בשתי ההריונות האחרונים קבלתי שמירה מלאה החל מחודש חמישי, המלצה נוספת למנוע קריש בלידה היא גריבת הגרביים גם בלידה עצמה, בריאות ונחת.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אין מנוס מגרבי לחץ, (בדרגת לחץ לפי מרשם של רופא כלי דם אחרי בדיקת דופלר!).
אגב כירורג הכלי דם שהלכתי אליו (ראש מחלקת כלי דם בשערי צדק) ממליץ רק על גרבי ברך אלסטיים, ולא על גרביונים, אפ' שגם הורידים העליונים אצלי היו נפוחים מאד.
ובנוסף, מה שעזר מאדד למרות הקיץ הבלתי נסבל והחום!! - חגורת הריון. זה הקל מאד את העומס והכובד שישב על העורקים הראשים.

יום שישי

משתמש צעיר
זה לא רק עצות מאנשים שונים! ממש לא מזלזלת.
עשיתי כבר בדיקת דופלר, אבל התור לכירוג כלי דם לעוד חודשיים...
ועוד משהו- הבעיה שלי היא שאני זקוקה לגרביונים ולא לגרביים וכבר רמזתי שיש לי ורידים לא רק ברגליים... מה שלא מאפשר ללחוץ בכלל
ואני רועדת מהתפוצצות וריד בלידה!

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
את בטוחה שזה ורידים ולא שבר בקע? (מאד שכיח בהריון!) - אבל גם את זה צריך לוודא אצל כירורג.
וגם, אם יש חשש למה שאת אומרת, בכלל לא נותנים להגיע ללידה רגילה, קובעים ניתוח - את חייבת להתייעץ עם רופא/ת נשים כדי לא להגיע לסיכון חו"ח.

יום שישי

משתמש צעיר
נכתב ע"י שירו;n5052424:
את בטוחה שזה ורידים ולא שבר בקע? (מאד שכיח בהריון!) - אבל גם את זה צריך לוודא אצל כירורג.
וגם, אם יש חשש למה שאת אומרת, בכלל לא נותנים להגיע ללידה רגילה, קובעים ניתוח - את חייבת להתייעץ עם רופא/ת נשים כדי לא להגיע לסיכון חו"ח.

תודה. באישי.

בונבון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קראתי כתבה על מדרסים מיוחדים שעוזרים לורידים ברגליים, משהי שמעה, מכירה?

sarit s

משתמש צעיר
לורידים בחלק העליון של הרגל עזר לי מאד חגורה מיוחדת מגומי עם רצועות סקוצ' שמתאימים לגודל הרצוי. עולה בערך 400 שח בחנות לצרכי יולדות שהייתה עד לא מזמן בגאולה ברחוב עמוס.
לגבי הלידה עצמה, תנוחי היטב לפני ואל תעמדי בכלל + אמבטיות קרות שמכווצות.

ר מילר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה לברר לגבי החגורה שכתבו כאן, החגורה מומלצת גם ע"י רופאים? זה לא מסוכן לעובר?

פרקטית

משתמש מקצוען
איך יודעים אם יש וורידים ברגליים?

יתכן שכאבי רגליים וקושי בעמידה והליכה מעידים על זה? או שרק אם רואים בפירוש?

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
אני גם קבלתי המלצה מרופא נשים להשתמש בחגורה.
וסתם אגב, לא כל כך מהר הורידים מתפוצצים בלידה, כך צחק עלי רופא נשים כשהבעתי בפניו את חששותיו.
ואם הורידים ברמה כזו שעלולים להתפוצץ לא יתנו לך לעבור לידה רגילה, אלא זה יסתיים בניתוח.
בהצלחה, בקלות ובשעה טובה.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
החנות ברחוב עמוס נקראת "בירז לייט" והיום היא בסנהדריה ברח' אחינועם 15.
היא מומחית ויודעת לקרא מרשמי רופאים מכל הסוגים...

שביעית

משתמש מקצוען
@כיף לקרוא , @יום שישי או כל אחת אחרת עם ניסיון.

איך האופציה של ניתוח? לא עדיפה על גרביים אלסטיות לשלא עוזרות?
אני פשוט בתחילתו של התהליך ורוצה לדעת איך זה עובד.

הבנתי שיש ניתוח שונה לוורידים עליונים, וורידים ברגל, או בכלל וורידים שמקורם בגודש וורידי האגן. יש למישהי ניסיון עם זה?

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסיון רב,
לאחר גריבת גרביים מסוגים שונים
וניתוחים חוזרים,
הכי מוצלח בניתוח לייזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה