עזרה ראשונה! וקטוס בקווין בי

מצב
הנושא נעול.

עד מתי

משתמש מקצוען
היי, אני מטופלת בסניף בבני ברק, היום משהי התקשרה אליי ואמרה ללי על ה500 ש"ח האלו, לא הסכמתי להוסיף אז היא אמרה לי שהתור שלי מוקפא (יש לי תור למחר!!) אמרתי לה שאין דבר כזה ואני אגיע מחר היא עמדה על שלה שלא יכניסו אותי ובסוף נתקה את השיחה, מאז היא לא עונה לי דוחה לי את השיחה, אחותי גם התקשרה היא ענתה בפעם הראשונה אמרה שהיא תחזור כמובן שלא חזרה ולא עונה גם לה- זה המספר שלה אולי לך היא תענה 0506806503
אם ענו לך אשמח שתעדכני כאן.
ואם יש כאן משהי שיש לה חוזה מהם/ הקלטת שיחה אשמח שתעביר לי בפרטי אני רוצה לבדוק את זה עם משהו שמבין... תודה רבה!
פשוט חוצפה
לדעתי חייבים לערב גורם שירתיע אותם
לא בא לי להוסיף את ה500 במיוחד שלאור ההתנהגות המחפירה שלהם אף אחד לא ערב לי שמחר לא יסגרו הכל
וכפרות על הכסף...

מוריה איבגי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ברור שלא להוסיף, לדעתי כל שקל שנוסיף זה פשוט לזרוק לפח, אני גם שאלתי אותה שאם אני אוסיף עכשיו מי הבטיח לי שאח"כ לא יבקשו ממני שוב, היא אמרה שהם לא יכולים להבטיח וזה סעיף שיכול להשתנות.
עם התגובות כאן זה נשמע סיפור קולקטיבי בכלל הסניפים מקווה שהם לא לקראת פשיטת רגל, בכל אופן אני לא מתכוונת לשלם להם את זה

מוריה איבגי

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא יודעת נראה, מחר אני כבר לא אלך כי לא יכניסו אותי, אני אנסה להתקשר ולריב איתם ואני רוצה להשיג חוזהה להראות לעו"ד אולי הם לא גבו את עצמם מספיק ויש מה לתבוע למרות שכל ההתנהלות שם לא היייתה בסדר והם תמיד התחמקו מלשלוח חוזה אז יכול להיות שאין מה לעשות עם זה, בכל מקרה חבל על כל שקל נוסף עדיף לסגור במקום אחר כי הם לא ישחררו הם יבקשו עוד כסף

שימי הכבאי

משתמש מקצוען
הייתי היום בסניף בית שמש הגיעו הרבה לקוחות כרגיל, הטכנאית אמרה לי שלפני שבוע עברו בעלות והמקום של המרכזיה הראשית במעבר ולכן לא עונים זה אמור להיסתדר בקרוב קבעו לי תור חדש לעוד חודשיים
אמרתי לה שמכל הכיוונים מדברים על פשיטת רגל ואם הכל כרגיל שיגידו שיתנו הבהרות
היא אמרה שהיא תעביר הלאה ולא יכלה לתת שום הבטחה כלשהיא לעתיד....

עד מתי

משתמש מקצוען
הייתי היום בסניף בית שמש הגיעו הרבה לקוחות כרגיל, הטכנאית אמרה לי שלפני שבוע עברו בעלות והמקום של המרכזיה הראשית במעבר ולכן לא עונים זה אמור להיסתדר בקרוב קבעו לי תור חדש לעוד חודשיים
אמרו משהו על 500 ש"ח לשנה??
וזה הבעיה שאין אף אחד שיודע להגיד בשקיפות מה קורה
יש כמה סניפים שנסגרו עד להודעה חדשה
משהוא יודע לעדכן מה הצפי שיפתחו אם בכלל?פשוט התעלמות אלגנטית בטענה של העברת בעלות

שחור-אפור-לבן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הי!
אני רק עכשיו רואה את כל ההתכתבות פה...
אני מעל שנה וחצי בקווין בי, מרוצה יחסית. לאחרונה הם באמת לא עונים לטלפונים. כשהגעתי לטיפול הטכנאית אמרה לי שכדאי להתקשר או בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המאוחרות (לא ניסיתי..).
בקשר למכשירים שכל פעם מתחלפים / נשברים / בתיקון ועוד תירוצים - אני פשוט חושבת שהחברה התחייבה לכל סוגי המכשירים בכל הסניפים והם לא עומדים בזה, ככה שהמכשירים עוברים סניפים, פעם בסניף X ופעם בסניף Y.
מה שכן, אני לא ממליצה לעבור בין מכשירים אם אתן מרוצות מהמכשיר הקיים. אני עברתי מהמשולב לקר (והתירוץ היה - כי אין להם עכשיו..) והתוצאות החזירו את המצב אחורנית....
בהצלחה לכולן!!!

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מהמשולב לקר
בעקרון מתחילים בקר, ועוברים או למשולב ואז לוקטוס או ישר לוקטוס- שהוא החם,
הקר עושה תוצאות בהתחלה אבל אחכ הוא כבר לא יעיל כמו המשולב ובטח לא כמו הוקטוס

שחור-אפור-לבן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה לא שאני רציתי לעבור - בשיחה יום לפני בררתי שאכן אני מקבלת את המכשיר המשולב, אמרו לי שיש או משולב או ווקטוס. כשהגעתי לטיפול הודיעו לי שאין את שני המכשירים האלו ואם אני רוצה טיפול - יש רק את הקר...
מה שרציתי לומר זה לא להתפתות, פשוט להפוך להם שולחנות...

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא שאני רציתי לעבור - בשיחה יום לפני בררתי שאכן אני מקבלת את המכשיר המשולב, אמרו לי שיש או משולב או ווקטוס. כשהגעתי לטיפול הודיעו לי שאין את שני המכשירים האלו ואם אני רוצה טיפול - יש רק את הקר...
מה שרציתי לומר זה לא להתפתות, פשוט להפוך להם שולחנות...
הבנתי רק כתבתי שתדעי הלאה
לא היה להם תור יותר מאוחר למשולב או לחם?
לא יודעת אם קוראים לזה להתפתות? מה יכלת לעשות?
אם המכשירים לא היו פעילים לצרוח על הבחורה שם לא היה עוזר לך

שחור-אפור-לבן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הייתי צריכה את הטיפול דחוף לאותו יום. לא יכלתי לדחות אותו יותר.
רק אחרי שיצאתי הבנתי שכן היה מכשיר ווקטוס רק שאני הייתי בתור למשולב אז לא נתנו לי את האופציה בכלל...
אם לא הייתי ממהרת - הייתי יושבת שם עד שיכניסו אותי בין התורים. יותר אלגנטי ויעיל מלצעוק. חבל על הקול😉😉
מי שמאמינה לתירוצים המגוונים שלהם - זה נקרא להתפתות.

המליונרית

משתמש מקצוען
איך דיברת איתם?
הם לא עונים לי כבר הרבה זמן

rivkar

משתמש מקצוען
עדכון:
אמור להיות לי תור היום
אחרי שהתקשרתי וודאתי אתמול שהכל כרגיל והתכוונתי בהתאם
התקשרו אלי הבוקר שהתור כרוך בעוד 500 שח..
כמובן שהתנגדתי ואמרתי שמה שלא אמרו לי אתמול לא תקף לא משנים לי שניה לפני התור..
בקצור אמרו לי דברי עם המנהלת וכו
חברה מתאגדים לתבוע אותם.. מי מרים את הכפפה?

תות פשוט

משתמש מקצוען
עדכון:
אמור להיות לי תור היום
אחרי שהתקשרתי וודאתי אתמול שהכל כרגיל והתכוונתי בהתאם
התקשרו אלי הבוקר שהתור כרוך בעוד 500 שח..
כמובן שהתנגדתי ואמרתי שמה שלא אמרו לי אתמול לא תקף לא משנים לי שניה לפני התור..
בקצור אמרו לי דברי עם המנהלת וכו
חברה מתאגדים לתבוע אותם.. מי מרים את הכפפה?
תדברי עם המנהלת...
ותבקשי לראות שחתמת על דבר כזה

אנונימיית

משתמש רשום
טוב תקשיבו!!!!!
מה שקורה כאן זה מחדל ענקקקק!!!
אני היה לי תור להיום בירושלים אחרי שכבר כמה פעמים ביטלו לי את התור בביתר כי הסניף נסגר לפי מה שאתן יודעות.
אתמול אחרי צהריים אני מקבלת טלפון מאישה נחמדה שמזדהה מקווין בי ומתחילה להגיד לי שלגבי התור מחר אם אני רוצה אותו עצרתי אותה באמצע ואמרתי לה שאני יודעת מה היא הולכת לבקש ממני(500 ש"ח) והתחלתי לשפוך עליה את כל העצבים שהצטברו לי לאחרונה ואמרתי לה שגם כתוב בחוזה שהם צריכים לתת שירות ולא קיבלתי שירות אז אני רוצה את הכסף שלי בחזרה ושאני לא מוכנה להוסיף שקל אחד בקיצור אחרי ששפכתי את הכל היא אומרת לי טוב אז התור שלך מחר מבוטל ואם את רוצה אותו את יכולה להתקשר אלי חזרה(יאמר לשבחה כי היא נתנה לי את המספר שהתקשרה ואחרי זה חזרתי אליה לבקש את החוזה למייל וענתה לי)בקיצור היא אמרה לי שהיא לא קשורה היא רק פקידת גביה ואני יכולה לעשות מה שאני רוצה וגם לתבוע את החברה כי זה במילא לא קשור אליה.
אגב שאלתי אותה לגבי הסניף בביתר שאם הוא סגור אז אין לי מה להמשיך עכשיו אז היא אמרה לי שבינתיים שאני אקבע בירושלים עד שהסניף בביתר יפתח וגם פתאום כן יש וקטוס בירושלים מעניין מאוד.
בקיצור אם רוצים להמשיך צריך לשלם 500 ש"ח וגם אז לצאת לירושלים ולא בטוח שיהיה לך וקטוס בקרוב.
אני נואשת מה אני אמורה לעשות עכשיו????

rivkar

משתמש מקצוען
אם זה היה 500 שח ניחא, אבל 500 לשנה..
ואם יהיו סיבות שימנעו ממני להמשיך השנה אז מה בשביל טפול אחד אני ישלם 500..

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש משהי שהיתה לאחרונה בצורה רגילה ללא תוספת 500 ש"ח וכד'?
כולן מדברות שצריך לקום ולזעוק, מי מארגנת את הדבר הזה?

עד מתי

משתמש מקצוען
טוב תקשיבו!!!!!
מה שקורה כאן זה מחדל ענקקקק!!!
אני היה לי תור להיום בירושלים אחרי שכבר כמה פעמים ביטלו לי את התור בביתר כי הסניף נסגר לפי מה שאתן יודעות.
אתמול אחרי צהריים אני מקבלת טלפון מאישה נחמדה שמזדהה מקווין בי ומתחילה להגיד לי שלגבי התור מחר אם אני רוצה אותו עצרתי אותה באמצע ואמרתי לה שאני יודעת מה היא הולכת לבקש ממני(500 ש"ח) והתחלתי לשפוך עליה את כל העצבים שהצטברו לי לאחרונה ואמרתי לה שגם כתוב בחוזה שהם צריכים לתת שירות ולא קיבלתי שירות אז אני רוצה את הכסף שלי בחזרה ושאני לא מוכנה להוסיף שקל אחד בקיצור אחרי ששפכתי את הכל היא אומרת לי טוב אז התור שלך מחר מבוטל ואם את רוצה אותו את יכולה להתקשר אלי חזרה(יאמר לשבחה כי היא נתנה לי את המספר שהתקשרה ואחרי זה חזרתי אליה לבקש את החוזה למייל וענתה לי)בקיצור היא אמרה לי שהיא לא קשורה היא רק פקידת גביה ואני יכולה לעשות מה שאני רוצה וגם לתבוע את החברה כי זה במילא לא קשור אליה.
אגב שאלתי אותה לגבי הסניף בביתר שאם הוא סגור אז אין לי מה להמשיך עכשיו אז היא אמרה לי שבינתיים שאני אקבע בירושלים עד שהסניף בביתר יפתח וגם פתאום כן יש וקטוס בירושלים מעניין מאוד.
בקיצור אם רוצים להמשיך צריך לשלם 500 ש"ח וגם אז לצאת לירושלים ולא בטוח שיהיה לך וקטוס בקרוב.
אני נואשת מה אני אמורה לעשות עכשיו????
לדעתי צריך להתאגד מולם
מה שקורה לא הגיוני

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה