קורונה ועשית ככל אשר יורוך - הפתרונות

מצב
הנושא נעול.

Bunny

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כאן המקום להעלות תמונות והסרטות של אירועים (כמובן, בלי תיעודים של אירועים אישים שניתן לזהות את בעלי האירוע), תפילות במנין ועוד שמתקיימים על פי כל ההנחיות.
המוח היהודי יודע להנפיק רעיונות יצירתיים כמעט לכל תרחיש.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כאן המקום להעלות תמונות והסרטות של אירועים (כמובן, בלי תיעודים של אירועים אישים שניתן לזהות את בעלי האירוע), תפילות במנין ועוד שמתקיימים על פי כל ההנחיות.
המוח היהודי יודע להנפיק רעיונות יצירתיים כמעט לכל תרחיש.
זה לא מובן מהכותרת

גיטרה

משתמש מקצוען
לא מהכיוון היצירתי, אבל הערב שמעתי על חופת יתום שהתקיימה בבית הקברות בו קבור אבי החתן.

ק

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מקובל שזה סגולה לעצירת מגפות
fa1a5c231bef7964840e.jpg

זה החופה המדוברת

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלינו מנינים בשבת הקרובה יתקיימו בבתים, בחניונים ובהתארגנויות פרטיות.
בבית הכנסת יהיה קריאת התורה אחת לפרק זמן (לא יודעת אם כבר הוחלט במדויק) ב-4 חללים שונים. כמובן בתגבור ניכר.

צביה811

משתמש רשום
אצלינו מנינים בשבת הקרובה יתקיימו בבתים, בחניונים ובהתארגנויות פרטיות.
בבית הכנסת יהיה קריאת התורה אחת לפרק זמן (לא יודעת אם כבר הוחלט במדויק) ב-4 חללים שונים. כמובן בתגבור ניכר.
גם אצלינו תכננו כך
אבל - בחוץ אי אפשר לקיים מנינים בגלל מזג האויר
במקום סגור - בבית - מי ירצה להכניס אליו הביתה לסלון, 10 גברים שונים, כל אחד עם החידקים שלו, ולמשך שעתיים?
כלומר - בזמן רגיל הייתי תורמת את הסלון שלי ממש בשמחה עבור תפילה
אבל בזמן שכזה???
(ובקטנה - צריך מקום מספיק גדול ל10 גברים + 2 מ"ר מאחד לשני...)

משה מנחם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
פתרון יצירתי, אבל אני לא בטוח שגם הלכתי...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה