ועכשיו אולי שדרוג המדפסת

• פותח הנושא ayle
  • פורסם בתאריך

ayle

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחר המבצע המוצלח עם המסכים
הגיע תור המדפסת
כמובן שצריך להיות בחירה בין בטווח של מחירים, משולב או לא, למשתמש הביתי והמשרדי וכו'
בוודאי שעל ידי המומחים שלנו כאן נוכל להגיע לאיכותי ביותר במחיר אטרקטיבי
כל מי שמעוניין שיגיב באשכול זה
אם המנהלים יראו שיש ביקוש יש סיכוי שיקדמו את זה

באלמעלה

משתמש פעיל
מצוין, גם אני מצטרפת לבקשה.
ובהזדמנות זו, צריך לומר תודה על לשעבר, המסכים מעולים - תודה רבה!!

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם אני מתעניינת במדפסת לייזר טובה , אשמח אם תעזרו בנידון
תודה על הכל!

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כשמדברים על מחירי המדפסות,
יותר משצריך להתעניין על מחיר המדפסת, צריך להתעניין על מחירי החומרים המתכלים (טונר ותוף).
הרבה פעמים קונים מדפסת טובה בזול, ואח"כ משלמים יקר מאוד על המתכלים.
יש גם מדפסות שקשה לקנות חלופי וצריך דוקא מקורי.

bris

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודע.

בטח לא כ"כ מהר, אנחנו לא אתר מכירות אנשים יחשבו שכאן זה זאפ.

כאן זה אתר מקצועי לא וואלה-שופס.

אבל אם ירצו בכל זאת אוכל לתת כאן כמה טיפים, הנושא הזה גדול כים.

ירושלמי

משתמש צעיר
לא אתר מכירות אבל אתר העוזר לעוסקים בגרפיקה, ושהאנשים יחשבו מה שהם רוצים...

ביוגרפיק

משתמש צעיר
קניתי לפני כמה חודשים לייזר צבעוני של סמסונג ב- 1000 שקל, היא עושה את העבודה יפה, אין לי תלונות.
ידוע לי שכיום כבר אפשר להשיג את זה בהרבה פחות.

וגם ידוע לי שיש מדפסת שהיא בדיוק אותו דבר אבל של זירוקס ונאמר לי שעדיף הסמסוג, והנציג באופיס דיפו הדגיש כי השירות של סמסונג הוא אצלהם, ולא חזרו אליו לתיקונים עם המדפסת הזו.

מה יהיה כשיגמר הטונר? לא יודע.

מה שברור, שהשיקול שקניתי לייזר ולא הזרקה כי הכמות שמדפיסה הלייזר עם הטונר שמגיע איתו כבר יוצא יותר זול מלקנות מדפסת הזרקה פשוטה ולמלא כמה פעמים דיו.

ירושלמי

משתמש צעיר
תן קצת יותר פרטים, דגם, כמות הדפסה לטונר, מהירות מקום הקניה, משלוח, וכו'. אני נורא מתעניין עכשיו. תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה