שיתוף - לביקורת ולפעמים הסוללה נגמרת / 10 דברים שאפשר לעשות ללא סוללות

castamir

מהמשתמשים המובילים!
1. להכין סוף סוף את הסופלה-ברולה המיוחד שדודה רותי הגישה באירוסין וכלם חולמים עליו מאז. הנה רק אפתח את המתכון, שמוקלד בפונט ענק על התמונה שהיא שלחה במייל... אופס.

2. לצאת לריצת שחרית בריאה באוויר הפתוח ולהתנפנף כזנב סוס ברוח הבוקר הקלילה, עם המוזיקה החביבה באוזניות... הופלה.

3. די לחשוב רק על עצמי! ככה זה כשאנחנו מרוכזים בעצמנו ובטלפונים! דיתי מבקשת כבר כמה ימים שאעזור לה עם שיעורי הבית במתמטיקה. קלי קלות, מה אני צריכה? רק את עצמי, עשרים דקות, עיפרון ומחשבון... אוף.

4. שופינג! מירי כבר חודש מנדנדת לי לצאת יחד. כשאמרתי לה "אני לא יכולה" היה לה כזה מבט כבוי בעיניים, כמו איזה טלפון שנגמרה לו הסוללה. היא כל כך תשמח לקבל ממני שיחה עכש... אופסה.

5. אז אולי לחדש את הבית קצת? מגיעה לו קצת תשומת לב אחרי כל כך הרבה זמן. יש עכשיו בדי-סיטי תחילת-עונה סוף-עונה אמצע-עונה או כל דבר אחר שאומר "הקמנו קניון ענק באמצע המדבר ואף אחד לא בא". רק אבדוק מתי יש אוטובוס לשם היום... באסה.

6. הנה, יש לי רעיון. תמיד חלמתי ללמוד נגינה. אומרים שהיום לא צריכים שיעורים או כסף וכלום! הכול חיני-חינם דרך הרש... 'צטערת.

7. יאללה. יש לי מצב רוח לניקיון. מתי פעם אחרונה העברתי את הסלון שטיפה סתם ביום של בוקר? זה קלי קלות עם השואב-שוטף הנטען של... אופסלה.

8. אז לא שטיפה. לפחות נוציא מאחורי המקרר את כל מה שנפל לשם? חצי מהבית כבר נמצא בחור השחור הזה. רק צריכה פנס... סורי.

9. רבע שעה אני כבר על זה ולא אכלתי כלום. מעניין כמה ירדתי בינתיים במשקל. אפשר לחשב גם גרמים בודדים במשקלים של היום... אה, סליחה.

10. טוב, כשאין ברירה אין ברירה. אם אי אפשר לעשות כלום, פשוט אניח את הראש ואתפוס תנומה קצרה של שעתיים. עד אחת וחצי, כשהפשוש מסיים במעון. רק נשאיר שעון מעורר לאחת ורבע... אוי א ברוך.

castamir

מהמשתמשים המובילים!
וְלִפְעָמִים
הַסּוֹלְלָה נִגְמֶרֶת
כִּבּוּי מָסָכִים
הַנוֹקִּיָה מֻשְׁתֶּקֶת
גַּם סַמְסוּנְג אַבְרֵכִים
מִקְלֶדֶת לַמָּסָךְ נוֹשֶׁקֶת חֲרִישִׁית
לָקוּם מָחָר בַּבֹּקֶר וּלְהַטְעִין מִבְּרֵאשִׁית.

castamir

מהמשתמשים המובילים!
11.
אולי אתקשר ליענקי. אשאל אותו מה הוא היה עושה במצב כזה. בעלים הם יצורים מעשיים. פרקטיים.

- אני, בכזה מצב, פשוט עולה לרכב ונוסע בנינוחות. בלי יעד, בלי מטרה. רק להנות מהדרך. יש רכבים בהם עצם הנהיגה היא חוויה, כמו הטסלה החדשה שלנ… אופסי.

נערך לאחרונה ב:

היהלומן

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
1. להכין סוף סוף את הסופלה-ברולה המיוחד שדודה רותי הגישה באירוסין וכלם חולמים עליו מאז. הנה רק אפתח את המתכון, שמוקלד בפונט ענק על התמונה שהיא שלחה במייל... אופס.

2. לצאת לריצת שחרית בריאה באוויר הפתוח ולהתנפנף כזנב סוס ברוח הבוקר הקלילה, עם המוזיקה החביבה באוזניות... הופלה.

3. די לחשוב רק על עצמי! ככה זה כשאנחנו מרוכזים בעצמנו ובטלפונים! דיתי מבקשת כבר כמה ימים שאעזור לה עם שיעורי הבית במתמטיקה. קלי קלות, מה אני צריכה? רק את עצמי, עשרים דקות, עיפרון ומחשבון... אוף.

4. שופינג! מירי כבר חודש מנדנדת לי לצאת יחד. כשאמרתי לה "אני לא יכולה" היה לה כזה מבט כבוי בעיניים, כמו איזה טלפון שנגמרה לו הסוללה. היא כל כך תשמח לקבל ממני שיחה עכש... אופסה.

5. אז אולי לחדש את הבית קצת? מגיעה לו קצת תשומת לב אחרי כל כך הרבה זמן. יש עכשיו בדי-סיטי תחילת-עונה סוף-עונה אמצע-עונה או כל דבר אחר שאומר "הקמנו קניון ענק באמצע המדבר ואף אחד לא בא". רק אבדוק מתי יש אוטובוס לשם היום... באסה.

6. הנה, יש לי רעיון. תמיד חלמתי ללמוד נגינה. אומרים שהיום לא צריכים שיעורים או כסף וכלום! הכול חיני-חינם דרך הרש... 'צטערת.

7. יאללה. יש לי מצב רוח לניקיון. מתי פעם אחרונה העברתי את הסלון שטיפה סתם ביום של בוקר? זה קלי קלות עם השואב-שוטף הנטען של... אופסלה.

8. אז לא שטיפה. לפחות נוציא מאחורי המקרר את כל מה שנפל לשם? חצי מהבית כבר נמצא בחור השחור הזה. רק צריכה פנס... סורי.

9. רבע שעה אני כבר על זה ולא אכלתי כלום. מעניין כמה ירדתי בינתיים במשקל. אפשר לחשב גם גרמים בודדים במשקלים של היום... אה, סליחה.

10. טוב, כשאין ברירה אין ברירה. אם אי אפשר לעשות כלום, פשוט אניח את הראש ואתפוס תנומה קצרה של שעתיים. עד אחת וחצי, כשהפשוש מסיים במעון. רק נשאיר שעון מעורר לאחת ורבע... אוי א ברוך.
ולפעמים, כשהסוללה נגמרת, מה שאני עושה זה לאתר את המטען שעדיין פועל מבין עשרות כאלו שכבר לא (אוף, למה עדיין לא זרקתי אותם?), ואני פשוט, כמה בנאלי, מטעין את הסוללה!

גאוני, לא?
אתם חייבים להודות...)

נערך לאחרונה ב:

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ולפעמים, כשהסוללה נגמרת, מה שאני עושה זה לאתר את המטען שעדיין פועל מבין עשרות כאלו שכבר לא (אוף, למה עדיין לא זרקתי אותם?), ואני פשוט, כמה בנאלי, מטעין את הסוללה!

גאוני, לא?
אתם חייבים להודות...)
מייאש...
עם הלך חשיבה כמו שלך, תחשוב שעוד היינו מפספסים קטע משובח של @castamir

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
מגישה הוועדה הלאומית למניעת התמכרות.
אהבתם?
היכנסו לעוד תכנים באתר..
(אופס), וצרו קשר בכתובת המייל (עוד אופס), ובטלפון מספ- (עוד אופס)..

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נדיר
יפיפה ומקורי

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
וּפִתְאוֹם קוֹל דְּמָמָה דַּקָּה
אֵין הַסָּחוֹת וְרַעֲשֵׁי רֶקַע
מָצָאתִי אֶת עַצְמִי מְבַקֶּשֶׁת
שֶׁלֹּא יַצְלִיחוּ לְהַחֲזִיר אֶת הָרֶשֶׁת
לֹאאאא, לֹא בֶּאֱמֶת, יַ'מַצְחִיקָה
אֲבָל אוּלַי רַק לִפְעָמִים כָּכָה
יְכַבּוּ לָנוּ לְכַמָּה שָׁעוֹת אֶת הַשַּׁלְטֶר
נִקְרָא, נִישַׁן, אוֹ פָּשׁוּט דִּבּוּר נְאַלְתֵּר
כִּי כֻּלָּנוּ יְכוֹלִים לְהַסְכִּים
שֶׁקְּצָת הִגְזַמְנוּ עִם הַמָּסַכִּים
אֲנִי יוֹדַעַת שֶׁנִּשְׁכַּח אֶת מָה שֶׁקָּרָה
וְהַמְּנָיָה שֶׁל צוּקֶרְבֵּרְג תַּעֲלֶה חֲזָרָה
אֲבָל אוּלַי, אֲנִי לוֹחֶשֶׁת
נִלְמַד מַשֶּׁהוּ מֵהַשֶּׁקֶט?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה