וירוס קיצורי הדרך

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
upload_2018-2-11_16-4-40.png

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
הפעלתי.
זיהה 68 קבצים נגועים/חשודים.
ניקה.
דרש אתחול, וצִיַּתִּי.
שבתי לבדוק את הדיסק און קי.
בכל התיקיות בדיסק און קי שבהן הופיע הוירוס הצלחתי למחוק (הוא לא נמחק מאליו), אבל בתיקיית System Volume Information שלו, א"א למחוק.
בצעתי בדיקת וירוסים באופן ספציפי על תיקיית הוירוס שבתיקיה זו, הן בדיקה של Malwarebytes והן בדיקה של Nod, שתי הבודקים הללו לא אתרו שום וירוס בתיקיה זו.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
הפעלתי.
זיהה 68 קבצים נגועים/חשודים.
ניקה.
דרש אתחול, וצִיַּתִּי.
שבתי לבדוק את הדיסק און קי.
בכל התיקיות בדיסק און קי שבהן הופיע הוירוס הצלחתי למחוק (הוא לא נמחק מאליו), אבל בתיקיית System Volume Information שלו, א"א למחוק.
בצעתי בדיקת וירוסים באופן ספציפי על תיקיית הוירוס שבתיקיה זו, הן בדיקה של Malwarebytes והן בדיקה של Nod, שתי הבודקים הללו לא אתרו שום וירוס בתיקיה זו.
זה בסדר גמור.
תשאיר ככה.

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
1. לא. גם אין לך איך...
2. לא. תבדוק. (אם כדבריך, שכל המחשב נקי חוץ מהתיקיה הנ"ל).
1. אם לא אז לא. אבל בודאי ידוע לך שקיימות תוכנות שמוחקות "בכח". פעם היו לי כאלה.
2. אם לא אז לא. אם לבדוק, איך אוכל להזיק לאחרים?

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
תודה רבה. רבה.
נפתרה הבעיה.
אבל רק חלקית. אני עובד במחשב נוסף, נייד, שהוא מנותק מכל חיבור. גם הוא מודבק. איך אני מנקה אותו? כשאני מתקין בו את הקובץ של מלוורבייטס הוא יעבוד אצלו גם כשהוא לא מחובר לרשת?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה. רבה.
נפתרה הבעיה.
אבל רק חלקית. אני עובד במחשב נוסף, נייד, שהוא מנותק מכל חיבור. גם הוא מודבק. איך אני מנקה אותו? כשאני מתקין בו את הקובץ של מלוורבייטס הוא יעבוד אצלו גם כשהוא לא מחובר לרשת?
כן. רק שהוא לא יצליח להוריד את העדכון האחרון.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
במקום לפתוח אשכול חדש ולקבל (בצדק) על הראש תגובת מעין 'עיין באשכולות אחרים....';

הגיע אלי דא''ק, עם וירוס קיצורי הדרך עם ספריית מקור בשם winddowsUpdateCheck. בתוך הספרייה היה קובץ בשם winddowsUpdate.exe.
(מצ''ב תמונת תיקיית השורש של הנ''ל)
קישור
open

אוירה מחק קובץ כלשהו (איני יודע איזה, את הפעולה הזאת בלבד עשה אדם אחר), אך הקיצורי דרך נשארו (כולל הקובץ הנ''ל).
את ספריית המקור (winddowsUpdateCheck) מחקתי ידנית.
לאחר שהתעורר לי ספק כלשהו על היעילות בפעולה של אוירה, הרצתי עליו גם את אוסט, גם את מלרווליס, וגם את הסריקה און לין של נוד. הכל יצא נקי.

כרגע, אני עדיין לא מוצא את הקבצים - והכל מלא בקיצורי דרך שלא מובילים לשום מקום (חוץ משגיאה שהמקור לא נמצא - מחקתי אותו).

ניסיתי להפעיל כלי שהועלה פה בעבר שאמור לסדר את העניין לבד - ללא תוצאות.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
במקום לפתוח אשכול חדש ולקבל (בצדק) על הראש תגובת מעין 'עיין באשכולות אחרים....';

הגיע אלי דא''ק, עם וירוס קיצורי הדרך עם ספריית מקור בשם winddowsUpdateCheck. בתוך הספרייה היה קובץ בשם winddowsUpdate.exe.
(מצ''ב תמונת תיקיית השורש של הנ''ל)
קישור
open

אוירה מחק קובץ כלשהו (איני יודע איזה, את הפעולה הזאת בלבד עשה אדם אחר), אך הקיצורי דרך נשארו (כולל הקובץ הנ''ל).
את ספריית המקור (winddowsUpdateCheck) מחקתי ידנית.
לאחר שהתעורר לי ספק כלשהו על היעילות בפעולה של אוירה, הרצתי עליו גם את אוסט, גם את מלרווליס, וגם את הסריקה און לין של נוד. הכל יצא נקי.

כרגע, אני עדיין לא מוצא את הקבצים - והכל מלא בקיצורי דרך שלא מובילים לשום מקום (חוץ משגיאה שהמקור לא נמצא - מחקתי אותו).

ניסיתי להפעיל כלי שהועלה פה בעבר שאמור לסדר את העניין לבד - ללא תוצאות.
האון קי מלא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה