שיתוף ויעשו כולם אגודה אחת ...

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקסיקו- מרכזה של אמריקה הדרומית
Screenshot_20210115-095603_WhatsApp.jpg

גרתי בניו מקסיקו, מדינה בדרום ארהב שגובלת במקסיקו.. אז זה לא בדיוק מקסיקו אבל בהחלט מקסיקני מבחינת התרבות חח אולי אני יקדיש לזה ציור אזור מהמם

אז מקסיקו שייכת תרבותית לאמריקה הלטינית כמו שאמר יחיאל, אבל גאוגרפית היא ממוקמת באמריקה הצפונית.

Screenshot_20210115-095502_WhatsApp.jpg

אז לא הבנתי את הכוונה במרכזה של אמריקה הדרומית... זה לא נחשב אגב מרכז אמריקה גאוגרפית אלא אמריקה הצפונית. מרכז אמריקה זה המדינות שבין מקסיקו לאמריקה הדרומית. אולי התכוונת כמו יחיאל, רק מבחינה תרבותית ואז המינוח המתאים בעיני זה אמריקה הלטינית לא הדרומית.

זה כבר יצא לגמריי מההקשר של הציור חחח פשוט מנסה להבין מה הפריע לך ולמה התכוונת. אולי תחכימי אותי.

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אז לא הבנתי את הכוונה במרכזה של אמריקה הדרומית... זה לא נחשב אגב מרכז אמריקה גאוגרפית אלא אמריקה הצפונית. מרכז אמריקה זה המדינות שבין מקסיקו לאמריקה הדרומית. אולי התכוונת כמו יחיאל, רק מבחינה תרבותית ואז המינוח המתאים בעיני זה אמריקה הלטינית לא הדרומית.

זה כבר יצא לגמריי מההקשר של הציור חחח פשוט מנסה להבין מה הפריע לך ולמה התכוונת. אולי תחכימי אותי.
אוי :eek: :eek: :eek: את מאד מאד צודקת
התבטאתי ככ לא נכון שזה הפך להיות טעות מעיקרו
המקסיקנים נחשבים אמנם לדרומיים אך רק ביחס לארה"ב וכד'
וכל הכבוד לך על הטרחה שהעלית את החומר

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
תודה רבה !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה