וילונות יפים לחדרים |--|

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י סתם;1753767:
דווקא חשבתי על סגנון שיפון עם כיווצים שנפתח כלפי מעלה

תחרה כבדה לי מידי
יש לך תמונה למשהו עדין?
אני עשיתי וילון ללקוחה בחדר ממ"ד. כזה עם כיווצים שנפתח כלפי מעלה.כמו רומאי. ויוצר כמו חצאי עיגול מאד יפה.
אם יענין אותך,אשלח לך תמונה.
בדים ניתנים לבחירה. הייתי הולכת על בד רקום עדין. או בצבע שמנת שיתאים לכל החדר והמצעים. או בקונטרס של אפורים. תוכלי גם לצבוע את הקיר בהתאם.

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לגבי סוג הוילון יש לך כאן תשובה מפורום באתר הדירה:

שמוליק שלום, בחלון ממ""ד קיימות 3 אפשרויות שונות של וילונות: 1. וילון שמקובע בתוך פרופיל החלון בעזרת כבלי עיגון שישאירו את הוילון צמוד לזכוכית גם כאשר פותחים את החלון. וילונות שיתאימו לאופציה זו הם- תריסים ונציאנים מאלומיניום, וילונות דואט או פליסה שנאספים מעלה במראה שמזכיר אקורדיון. 2. וילון שמותקן מעל החלון כך שניתן לאסוף / לגלול את הוילון מעלה כשרוצים לפתוח את החלון. החסרון באופציה זו הוא שכאשר החלון פתוח הוילון יהיה אסוף למעלה. 3. וילון בד- יכול להיות בתפירת לולאות, קשירות סרטים, טבעות ועוד - לרוב יתאים יותר לחדר ילדים. וילון על מוט (שיותקן עם רגליות מספיק ארוכות כדי שהוילון יגיע מעבר לידית החלון שבולטת בדרך כלל 7 ס""מ). על הוילון להיות רחב ב- 30 ס""מ מהחלון בצד של הידית וזאת על מנת שניתן יהיה להסיט את הוילון לצד כך שיאפשר פתיחה של החלון ללא כל הפרעה. היתרון הגדול של וילון מסוג זה הוא שניתן להסיט את הוילון חזרה שיכסה את החלון גם כשהחלון פתוח. בכל שאלה נוספת תוכל לפנות שוב בפורום זה. שיהיה בהצלחה. עמית- וילונות אורגד.

לגבי עיצוב:

אם את הולכת על וילון בד, זה מאוד יפה שיש שילוב של בד אטום עם בד תחרה, בצדדים את יכולה לשים בד אטום בגוון אפרסק, אפור, ורוד בהיר, פרחוני (מה שמתחשק לך) והוילון עצמו יהיה מבד תחרה (יש באיקאה וילונות מדהימים)

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אני יכולה להראות לה את מה שהמליצו לך קודם...

עשיתי עכשיו וילונות לכל הבית ולקחתי "יועץ וילונות" (יש כזה מקצוע :) )
בממד, אם לא חשוב לך שבכל פעם שיפתחו את החלון יסיטו את הוילון כל וילון שקיים יכול להתאים:
סאן סי, סאן סטריפ, וילון רומי ואפילו וילון נופל על מסילה רגילה.
יש פרזול שמרחיק את המסילות מהקיר ואין בעיה להתקין.

אני עשיתי בממד את הוילון שבתמונה, זה חדר ילדים, הצבע הכחול משתלב מצוין בחדר ולא מגביל את הילד שאוהב לפתוח ולסגור את החלון, בשעות השמש הוא שופך בחדר אור כחלחל נעים.

הוילון בחדר השני מותקן מתחת לתקרה ומורחק מהקיר מאוד.

לפי התמונה החדר שלך לבן לחלוטין ולכן בשונה משלנו ממליצה לך להשתולל בסוג הבד ובצבעוניות שלו..

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י אות לי;1755819:
אני יכולה להראות לה את מה שהמליצו לך קודם...

עשיתי עכשיו וילונות לכל הבית ולקחתי "יועץ וילונות" (יש כזה מקצוע :) )
בממד, אם לא חשוב לך שבכל פעם שיפתחו את החלון יסיטו את הוילון כל וילון שקיים יכול להתאים:
סאן סי, סאן סטריפ, וילון רומי ואפילו וילון נופל על מסילה רגילה.
יש פרזול שמרחיק את המסילות מהקיר ואין בעיה להתקין.

אני עשיתי בממד את הוילון שבתמונה, זה חדר ילדים, הצבע הכחול משתלב מצוין בחדר ולא מגביל את הילד שאוהב לפתוח ולסגור את החלון, בשעות השמש הוא שופך בחדר אור כחלחל נעים.

הוילון בחדר השני מותקן מתחת לתקרה ומורחק מהקיר מאוד.

לפי התמונה החדר שלך לבן לחלוטין ולכן בשונה משלנו ממליצה לך להשתולל בסוג הבד ובצבעוניות שלו..

תודה על ההשקעה
חמוד הכחול
אבל אני רוצה להסתיר את האלומיניום

ביילה

משתמש רשום
יש לי גם חלון כזה, אני עשיתי וילון לולאות רגיל רק שאת המוט תליתי רחוק יותר מהקיר, וכך הוא מאפשר את הפתיחה הזו.
אגב- השגתי ברזל שמיועד במקורו לתליית שני מוטות ביחד- אחד מאחורי השני, ותליתי את הוילון על החלק הקידמי. לא כלכך מובן במילים אשתדל לצלם לך ולהראות לך באישי אם תרצי.

tamar

משתמש מקצוען
אולי תצבעי את מסגרת האלומיניום בצבע שמנת
את יכולה להוסיף לפני הצביעה פרופיל דקורטיבי (כמו שמוסיפים בחידוש רהיטים ישנים)
וכך לא נורא שהוילון לא יסתיר ממש את החלון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה