דרוש מידע וילון לסלון- איך מודדים גודל?

פוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לכל אלה שקנו וילון בעלי אקספרס.
אשמח לשמוע איזה דוגמא של כיווץ עשיתם?
זה קטע, כל סוג כיווץ נותן לי רוחב אחר של וילון, איך אני מחשבת את הרוחב הרצוי?

משה ביק

משתמש מקצוען
אני לא חושב שיש הבדל בין סוגי הכיווץ לבין הרוחב שאמורים להזמין. נראה לי שבכל סוגי הכיווצים ההמלצה היא לקחת כפול מהקיר הקיים.(קיר של 3 מטר- לקחת 2 חתיכות של 3 מטר סה"כ 6 מטר).
אני לקחתי את הכיווץ הזה: אבל אצלי בבית הווים הם נסתרים ולא רואים אותם- בשונה מהתמונה המצ"ב:

קבצים מצורפים

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    KB 118.4 · צפיות: 35

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הזמנתי כאן.

ניתן להוסיף בקשות בהערות למוכר.
מוכר אדיב מאד ייעץ לי לקחת בין פי 2 לפי 2.5 מהרוחב

יש אפשרות לתפירה אישית (באותו מחיר) הזמנתי חתיכה אחת ברוחב 10 מטר (לרוחב 4 מטר במציאות) וגובה של 2.8 מטר
עדיין מרוצה?
האם הוילון שקוף לגמרי?

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
https://he.aliexpress.com/item/32955239262.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dVzSI6c
מצרפת לך קישור של הספק שממנו הזמנתי ומרוצה מאוד. הגיע תוך שבוע וחצי עם שליח עד הבית והבד איכותי ממש ולא מתקמט! קחי בחשבון שכל מטר שאת מזמינה הופך לחצי בגלל הכפלים. לצורך הדוגמא: אם את צריכה 3 מ' וילון - תזמיני 6 מ'.
@וייס1
מרוצה?
מה רמת השקיפות?

אינסוף

משתמש מקצוען
עדיין מרוצה?
האם הוילון שקוף לגמרי?
הוילון לא שקוף.
ובמראה הוא מושלם.
אני באמת כבר הורדתי אותו מכיון שהוא מתקמט מעט בכביסות וא"א לגהץ אותו.
לאחר תליה כשהוא רטוב גהצתי במאונך בלי לגעת בבד
אבל זה מתיש ולא מתגהץ מושלם.
שמש אותי כשנה+ עד שנמאס (יתכן ושווה את מחירו 180 ש"ח בערך)

אינסוף

משתמש מקצוען
לפי התאריך כאן אני מחשבת מחדש
ורואה ששמש אותי כשנתיים.
מרשים ביחס למחירו
ובהתחשב בעובדה שהיה ניתן להשתמש בו יותר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה