דרוש מידע וייז

my car

משתמש פעיל
בררתי שבוע שעבר אמרו לי 26
ובלי קשר המכשירים שלהם יקרים להחריד.

שאלה לי לכמה שימושים בוויז מספיק 1 ג'יגה של גלישה?

אצלי-- 14 ש''ח לחודש,

מכשירים טובים עולים יקר! יש לי גם מכשירים יותר זולים אבל האיכות בהתאם....
יש חברות שמציעות מכשיר ב 100 שקל- הגיעו אליי כמה אנשים עם מכשיר כזה שהפסיק לעבוד אחרי מס' חודשים, וראיתי שזה מכשירים שיוצרו לפני 8 שנים, היו בשימוש בסין וכעת עשו עלייה לארץ, בקיצור מכשירים ישנים ומחודשים,
פנה אליי מישהו שבוע שעבר: הוא קיבל מכשיר מתנה , מחודש, אחרי יומיים הברגים-חיבורים של המכשיר התפרקו, והוא ראה שהכל בתוכו מלא חלודה...

לגבי ה 1 ג'יגה של הדרן זה סים טוקמן לכמה שנים כך שזה לא מתחלק לפי חודשים אלא סכום של גי'גה למספר שנים, כך שאם עברתם 1 ג'יגה בחודש הנוכחי המכשיר לא ייחסם אלא ממשיך לעבוד,
בקיצור זה מתאזן יש חודש שמשתמשים הרבה ויש חודש שמשתמשים קצת.

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אצלי-- 14 ש''ח לחודש,

מכשירים טובים עולים יקר! יש לי גם מכשירים יותר זולים אבל האיכות בהתאם....

לגבי ה 1 ג'יגה של הדרן זה סים טוקמן לכמה שנים כך שזה לא מתחלק לפי חודשים אלא סכום של גי'גה למספר שנים, כך שאם עברתם 1 ג'יגה בחודש הנוכחי המכשיר לא ייחסם אלא ממשיך לעבוד,
בקיצור זה מתאזן יש חודש שמשתמשים הרבה ויש חודש שמשתמשים קצת.
המחיר שאמרו לי על מכשיר זה מתחיל ב500 שקל.

ודיברתי על 1 ג'יגה שמתחדש כל חודש מחדש

my car

משתמש פעיל
המחיר שאמרו לי על מכשיר זה מתחיל ב500 שקל.

ודיברתי על 1 ג'יגה שמתחדש כל חודש מחדש

להבדיל בשוק של המכשירים לא כשרים הנקראים סמארטפונים בלע''ז,
המחירים אותו דבר, מי שרוצה מכשיר טוב אפילו רק לוויז מתחיל מ700 ש''ח ומעלה.

tivuch tivuch

משתמש חדש
להבדיל בשוק של המכשירים לא כשרים הנקראים סמארטפונים בלע''ז,
המחירים אותו דבר, מי שרוצה מכשיר טוב אפילו רק לוויז מתחיל מ700 ש''ח ומעלה.
לא מדוייק בכלל.
בשוק הכללי אפשר לקנות (בחנויות הזולות יותר כמובן) מכשירים ממש טובים ב500 ש"ח בלבד.

יובל א

משתמש פעיל
יש מכשיר של "עסקן" שיש בו גם מצלמה עולה בערך 24 ש"ח לחודש

האלמוני

משתמש מקצוען
האם מכשיר וויז עובד אוטומטית גם בחו"ל, או שיש על זה תוספת תשלום?

my car

משתמש פעיל
היי יש לי עכשיו מחירים מצויינים על הדרן וויז,
מכשיר חדש 2023 ב 100 ש''ח בלבד,
וחודשי 26 כולל סינון וסים, בחיים לא היה מחיר כזה, כל מי שחושב לקנות, זה הזמן.

my car

משתמש פעיל
אפשר לקנות השבוע?
וזה סינון של הדרן?
המכשיר של איזה חברה?
והאם הוא טוב
תודה!

אפשר לקנות כל הזמן,
הדרן,
סמסונג A04E
מכשיר מעולה, במחיר בדיחה- עד גמר המלאי
במלאי הבא-המבצע הזה לא ימשיך עקב המצב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה