ויזה לארה"ב לילדה בת פחות משנה

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם צריך? :confused:
וא"כ- כמה עולה?

וכמה זמן מראש, צריך להנפיק?

תודה מראש לכל העוזרים והמסייעים. :cool:

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך ועוד איך וזה לוקח לפחות שבועיים.

אכן המידע לא היה מעודכן - מסתבר שזה עולה 131$.
(אנחנו שילמנו את זה כשהדולר היה 4.6, + דמי טרחה לחברת הנסיעות שעשינו דרכה את הויזה (במקום ליסוע לשגרירות ולבזבז יום שלם) - יצא כ-800 ש"ח - ולכן הטעות בחישוב).

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על מהירות התגובה.

על יצורה כל כך קטנה הם לוקחים כל כך הרבה כסף????
(כך גם עולה למבוגר, אגב?)

ודרכון, גם עולה לה כמו מבוגר???

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
למיטב ידיעתי בויזה הגיל לא משנה.
לגבי דרכון: עלות לילד עד גיל 18 - 135 ש"ח.

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י eden7115;703036:
(אנחנו שילמנו את זה כשהדולר היה 4.6, + דמי טרחה לחברת הנסיעות שעשינו דרכה את הויזה (במקום ליסוע לשגרירות ולבזבז יום שלם)
הי, מה זה - זכור לי בזמנו ששילמתי גם דמי טרחה לחברת הנסיעות שסדרה לי תפרצדורה, אבל זה כלל גם נסיעה לראיון בשגרירות...

היום כבר אפשר לוותר על הטיול?

נכתב ע"י eden7115;703043:
למיטב ידיעתי בויזה הגיל לא משנה.
הכל מסכימים? אכן הגיל לא משנה?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בגלל שלי ולבעלי כבר היתה ויזה לא היינו צריכים ללכת שוב לראיון עם הילדה וסוכנות הנסיעות טיפלה בכל הפרוצדורה כולל מילוי המסמכים.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי דרכון אני יודעת שדרך האתר של משרד הפנים ותשלום באתר בחודשים מסויימים זה זול משמעותית מאשר במשרד הפנים עצמו!

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סטודנטית;703229:
לגבי דרכון אני יודעת שדרך האתר של משרד הפנים ותשלום באתר בחודשים מסויימים זה זול משמעותית מאשר במשרד הפנים עצמו!
תודה לך.
אכן הספקנו את הימים האחרונים לשנה זו, שהדרכונים זולים משמעותית. (כ-100 ש"ח פחות)
לתשומת לבכם, אנשים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה