וורדפרס - איפה אפשר ללמוד און ליין?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;749008:
לדעתי אין סיבה שלא ללמוד להשתמש בעוד מערכת.

כל מי שמכיר את הנושא, מגיע בנקודה מסוימת להכרה שלכל מערכת יש את היתרונות ואת החסרונות היחסיים שלה.

לוורדפרס אין מתחרים מבחינת קלות ומהירות ההקמה והתחלת העבודה.
יש מצבים שזה מה שאתה זקוק לו. מערכת פשוטה יחסית שניתן להתקין ולרוץ.

בפרויקטים אחרים, מורכבים יותר, גדולים יותר, דרופל או ג'ומלה יתאימו יותר.

כאיש מקצוע, אני מאמין שאפשר ונכון להכיר יותר מכלי עבודה אחד. כדי להיות יעיל ולתת את הפתרון המתאים לכל מצב.

להרבה אנשים פשוט נוח יותר להישאר ב"טווח הנוחות" ולא להתחיל להתרגל למערכת שהם לא מרגישים בה בבית.
יש פרויקטים שאם תנסה לבנות אותם בוורדפרס יהיה סיוט כי וורדפרס לא תוכננה לעשות דברים מעל רמת מורכבות מסוימת.
מצד שני, לשמוע איש מוכשר מעיד על עצמו שהוא יודע להשתמש רק בעשירת מהיכולות של דרופל אחרי שלוש שנים של התעסקות איתה, גורם לך לחשוב טוב האם זה כלי מתאים לפרויקט קליל שבוורדפרס אפשר לגמור תוך יומיים.

לסיכום, אני כמעצב ווב, משתמש במערכת ניהול תוכן כדי להקים ולהגיש את הפרויקט באופן מקצועי המאפשר המשך עדכון ותחזוקה שוטפים של התוכן והעיצוב. היום אשתמש בוורדפרס, אבל מחר... אולי במערכת אחרת.

סוף סוף קולו של הגיון.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הלוואי ויהיה לי זמן להכיר מערכות נוספות.
זה בהחלט יתרון להכיר יותר ממערכת אחת אבל בתכל'ס זה דורש זמן כל ההיכרויות האלה.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י גרפיקנער;748923:
לעצם הענין, הספר הבא הוא מומלץ ביותר, אני מאוד נהנה ממנו (אני באמצע כבר שנה... אבל מקווה לסיימו מתי שהוא):
http://dl.dropbox.com/u/794826/Digging%20Into%20WordPress%20v3.pdf
הספר כתוב באנגלית, אבל בצורה 'כיפית' ולא מקצועית יבשה. עברתי מלמעלה על כמה וכמה ספרים, ומזה התרשמתי שהוא מצויין, מקיף, כתוב טוב, וגם מעוצב יפה.

יש עוד ערמה של ספרים שיש לי, אפשר להוריד מכאן:

מקווה שעזרתי בזה למישהו.

עברתי מלמעלה על הראשון שהבאת, הוא נראה מקיף, רק חבל שהוא לא מעודכן לגרסאות האחרונות 3.1 +. מה גם שאת העדכונים לגרסה 2.9 הם הכניסו בסוף ולא לפי סדר הנושאים.

לעצם העניין, וורדפרס לאחר גרסה 3.1 (Menus, PT, Tax, Formats), יש בה יכולות שמתאימות לרוב האתרים הקיימים. ועם תנופת הפיתוח שהיא עוברת עוד נכון לה עתיד מדהים. בתקווה שיקדמו כבר את כל מה שקשור להרשאות, קאסטום פילד וחיפוש.

KingYes

משתמש צעיר
@דינקיס,
אהבתי שסיכמת פה את השיחה שלנו על 'עולם הוורדפרס' אתמול.. :)

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
א. קטונתי מלעשות השוואות בין המערכות השונות. ובכל זאת, לדעתי על אף המוגבלות הנוכחית של וורדפרס, אין ספק שככל שיעבור הזמן, וורדפרס תתפתח, תתמתח, ותתרחב. הסיבה לכך היא קהילת המשתמשים הענקית שלה, שבסופו של דבר תגרום שהיכולות של מערכת זו תגדל הרבה יותר מיכולותיה כיום.

ב. אני חושב שהצצה קלה לאתר של 'דינקיס', מראה שגם כיום היכולות של וורדפרס הם מרשימות למדי.

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גינגית,
אולי מה שיעזור כאן זה קורס תכנות נטו? ב php כמובן.
כך המושגים יהיו ברורים ויהיה יותר קל לנסות לסדר ענינים לבד.
וגם אם החלטת לעבור לורדפרס, יש דברים שמתכנת ווב חיב להבין בהם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה