התייעצות ווירוס GO GO שתוקף את הדפדפן

משה mr

משתמש חדש
יש לי מחשב שנדבק בווירוס GO GO שזה ווירוס שמשתלט על הדפדפן והוא מפנה את החיפושים שלי לאתרים אחרים לפי מטרותיו, במקור המטרה שלהם היא להוליך שולל אנשים לאתרים דומים למה שהם מחפשים ולוהציא מהם פרטי אשראי וכדו'
ב"ה אני יש לי חסימה כך שהאתרים שהם שולחים לשם פשוט לא נפתחים וכך לא נפלתי בפח לשהם אבל בסוף אין לי שום דרך לגלוש כי זה יושב על הדפדן
(אציין שאתרים של גוגל כן עובדים)
הבו עצה הלום מה עושים?
ישר כח לכל המתאמצים לעזור
IMG-20231205-WA0006.jpg

leshemroni2@

משתמש רשום
התקנת אנטי וירוס אפילו בגירסה זמנית כמו avest או nod
ולהיפטר מזה
מחיקת הדפדפן

משה mr

משתמש חדש
התקנת אנטי וירוס אפילו בגירסה זמנית כמו avest או nod
ולהיפטר מזה
מחיקת הדפדפן
ניסיתי כבר את שניהם ולא עזר לי
האם עוד מישהו נתקל בזה?
חיטטתי באינטרנט וראיתי שיש כתבות על זה אבל בעיקר באתרים מחו"ל ואין מידע זמין בעברית
מי עוד יכול לעזור?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
ניסיתי כבר את שניהם ולא עזר לי
האם עוד מישהו נתקל בזה?
חיטטתי באינטרנט וראיתי שיש כתבות על זה אבל בעיקר באתרים מחו"ל ואין מידע זמין בעברית
מי עוד יכול לעזור?

משה mr

משתמש חדש
ESET הוא הכי טוב.
אפשר רק סריקה חינמית ואפשר בנוסף ניסיון לחודש חינם.
תודה רבה על ההצעה
אציין שכבר ניסיתי אותה לפני כן והיא לא באמת שימושית כי התוכנה מיועדת להסרת תוכנות שאי אפשר להסיר אותן באופן רגיל כמו תוכנות זדוניות, אבל (GO GO הנ"ל) הם כבר השתכללו וזה בכלל לא מופיע ברשימת התוכנות שיש לי במחשב כך שאני לא יכול להסיר אותו
וגם - בשביל לקבל חודש נסיון בESET צריך להכניס פרטי אשראי וזה לא עובד כל זמן שהתוקף יושב על המחשב
מה שעשיתי הוא התחול על כל המחשב וכך התפטרתי מזה, עשיתי כך מכיוון שלא היה בו כמעט חומר אז איפסתי הכל אבל אני מניח שיש דרכים מועילות להסרת הווירוס הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה