וויפל קאסט, וויפל צייט, וויפל מענטשען? ווער קען?

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ובעברית,

כמה עולה להקים אתר מאל"ף ועד תי"ו, הכולל בעיקר מידע, וסינון מידע מסודר לפי סיווגים ותתי סיווגים, וכמובן כמה ירקות (פשוטות) מסביב כמו לכל אתר (אודות, וכו').
כמה זמן לוקח להקים וכו'.
כמה אנשים צריכים בכדי להקים וכו'.

מידע, עזרה - בספסלי הפורום, לתועלת הכלל.
הצעות מחיר לתועלת הפרט, אשמח במייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> כולל קישורים לאתרים שבניתם כבר.
תודה - אלי

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כמה עולה רכב
אני צריך שיהיה בו מושבים, הגה, גלגלים, משענת נוחה ליד כסא הנהג.
כמה אחוזי מימון הבנק יתן לי ואם אפשר על הדרך לדעת כמה זמן הרכב יחיה והאם הוא יעשה תאונות?
ועכשיו ברצינות הפרטים שנתת הם פרטים כל כך כלליים בדיוק כמו שנתתי פרטים כלליים על רכב הפערים שיכולים להיות מכך בין אתר לאתר הם ענקיים
אם יש לך מסמך איפיון מסודר תעלה אותו לכאן ונוכל לענות לך ברצינות
הרבה הצלחה בהמשך הדרך

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בסביבות ה- 500-800 ש"ח לעמוד פשוט ללא תכנות, קצת יותר לעמודי גלריות ו 800-1000 לעמוד הראשי, .
תחשב כמה עמודים נראה לך שיהיו לפי מחירי העלות הגבוהים יותר [כי אי אפשר לדייק בלי לדעת פרטים מדוייקים].
בכללי אתר HTML עם קצת פלאש שיש לו בסביבות ה- עולה בסביבות ה- 5,000 ש"ח ןאתר פלאש עולה בסביבות ה- 8,000 ש"ח אם כי נראה לי שלדרישות שלך אתר HTML עדיף בהרבה.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י Shia;473698:
אני מכיר מישהו שיעשה את זה בחצי ;)
אני מוכן לעשות את זה ברבע עם אפיון עלי אבל האפיון רק עלי ז.א אני כותב את האפיון והוא אומר כן

אלי אלימלך

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב בקיצער א מעיישע,

אתם, מתכנתים השקועים בראשכם ורובכם בתוך בניית אתרים ופיתוחי קודים, לא מבינים שמי שמתעסק בדברים אחרים לגמרי לא מבין כלום.אל תזלזלו. תגידו בפה מלא, אדוני בא לפגישה, תגיד מה אתה רוצה, ונתמחר לך.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י אלי אלימלך;473788:
אתם, מתכנתים השקועים בראשכם ורובכם בתוך בניית אתרים ופיתוחי קודים, לא מבינים שמי שמתעסק בדברים אחרים לגמרי לא מבין כלום.אל תזלזלו. תגידו בפה מלא, אדוני בא לפגישה, תגיד מה אתה רוצה, ונתמחר לך.

הכל בבדיחות הדעת.
אכן, ככמו בכל תחום, אי אפשר לתת הצעת מחיר בלי לפרט לפרטי פרטים את המרכיבים השונים של ההצעה.

כמו שאין תשובה לשאלה כמה עולה "שולחן מעץ", כך גם אין תשובה אחת לשאלה כמה עולה אתר אינטרנט.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
צודק לחלוטין אבל כל כך יבש פה לאחרונה, שאיך נוותר על הזדמנות לצחוק?

בקיצור, תן יותר פירוט מה אתה צריך, אולי אפילו איזה עמודים צריכים להיות באתר ומה בכל עמוד (קוראים לזה איפיון), ועם זה נוכל להתקדם...

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
העניין הבעייתי יותר, שלאדם מבחוץ נראה לפעמים שלהוסיף איזה "פיצ'יפקע" זה עניין של עוד כמה לחיצות. והוא מוכן לשלם עבור זה כמה שקלים.
אלא שלפעמים זה דורש שינוי יסודי בהמון רכיבים.
תיכנות של יומיים.
התאמת דפדפנים.
עיצוב מסובך.
והכל כדי להוסיף אפשרות מסויימת.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

אתה כל כך צודק. לי זה גם מפריע התגובות הציניות האלה. אשמח לעזור לך בכל מה שתצטרך.
עניתי לך ברצינות ולא בזלזול.

israellieb

משתמש רשום
D I G I T A L
נכתב ע"י גינגית;473854:
אתה כל כך צודק. לי זה גם מפריע התגובות הציניות האלה. אשמח לעזור לך בכל מה שתצטרך.
עניתי לך ברצינות ולא בזלזול.

לא הבנתי למה זילזול
באמת אתר כזה יכול לעלות 100000$
אתר עם קטגוריות ותתי קטגוריות ו"עוד כמה דברים קטנים"
מה זה הדברים הקטנים שמסתתרים בשורות הקטנות

וואהו

משתמש רשום
נכתב ע"י israellieb;473878:
לא הבנתי למה זילזול
באמת אתר כזה יכול לעלות 100000$
אתר עם קטגוריות ותתי קטגוריות ו"עוד כמה דברים קטנים"
מה זה הדברים הקטנים שמסתתרים בשורות הקטנות

אתה לא נורמלי...
תבדוק את הלינק שלך "סטוקים" בחתימה... ):

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה