דרוש מידע ווטסאפ למייל. מי מכיר?

a Computer

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני צריך (לצורך שליחת חומרים ועבודות) ווטסאפ.
לא רלוונטי לי להתקין על המחשב (לפי עדויות של חברים זה מכביד מאוד על המחשב ועושה בעיות להריץ כמה תוכנות במקביל).שמעתי שיש משהו שמעביר ווטסאפ למייל.
מישהו מכיר ויודע לומר איך זה עובד וכמה זה עולה?
לא הבנתי מה הבעיה. נכון שזה כבד על המחשב, אבל הווצאפ היום אינו מצריך מכשיר מחובר באופן קבוע, רק מידי פעם.
מתקינים על אימולטור, ואז פותחים בדפדפן או באפליקציה של ווינדוס, מאשרים את המכשיר וכמעט אין צורך לפתוח יותר את האימולטור, כך שלא אמור להכביד על המחשב בשימוש היומיומי.

לצורך גדול

משתמש רשום
מנוי פרימיום
חברים אני יכול לספר לכם מנסיון האישי על השירות של "ווטסאפ למייל"
השירות הינו פשוט קל ויעיל, הכל עובד דרך המייל במקום שאצטרך להשתמש עם מייל בנפרד ובווטסאפ בנפרד יש לי הכל במייל אחד
נרשמתי אליהם, רכשתי מנוי זול מאד בלי הגבלת הודעות אני שולח את ההודעה מתוך מייל
כשבשורת הנושא אני רושם את מספר הווטסאפ אליו אני מעוניין לשלוח הודעה,
בתוכן ההודעה אני ממלא את מה שאני רוצה לכתוב
אני שולח לנמען וזה מגיע אליו כהודעה לווטסאפ מעכשיו אנחנו מתכתבים בשרשור כשיחת ווטסאפ רגילה
הודעות טקסט, הודעות קוליות, קבצים מצורפים וכל מה שצריך.
אז אני ממליץ בחום...

KAV

משתמש פעיל
חברים אני יכול לספר לכם מנסיון האישי על השירות של "ווטסאפ למייל"
השירות הינו פשוט קל ויעיל, הכל עובד דרך המייל במקום שאצטרך להשתמש עם מייל בנפרד ובווטסאפ בנפרד יש לי הכל במייל אחד
נרשמתי אליהם, רכשתי מנוי זול מאד בלי הגבלת הודעות אני שולח את ההודעה מתוך מייל
כשבשורת הנושא אני רושם את מספר הווטסאפ אליו אני מעוניין לשלוח הודעה,
בתוכן ההודעה אני ממלא את מה שאני רוצה לכתוב
אני שולח לנמען וזה מגיע אליו כהודעה לווטסאפ מעכשיו אנחנו מתכתבים בשרשור כשיחת ווטסאפ רגילה
הודעות טקסט, הודעות קוליות, קבצים מצורפים וכל מה שצריך.
אז אני ממליץ בחום...
אפשר גם לקבל הודעות מקבוצה?

קמץ קטן

משתמש חדש
כן.
אני עצמי חבר בכמה קבוצות שאני צריך לעבודה. זה מגיע כהודעה למייל ובשורת הנושא כתוב ''התקבלה הודעה בקבוצה X''
מה שכן, צריך אישור מהם על כל קבוצה, הם מאשרים רק מה שצריך לעבודה וכדו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה