עזרה וואטסאפ ווב

חניוק

משתמש מקצוען
1692902000908.png

RIKIריקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מישהו מצליח להתחבר מהאמלטור לווצאפ ווב?
אני הצלחתי
מה הכוונה?

פתחתי ווצאפ באימולטור(חיברתי שם את המספר וכל התהליך של יצירת חשבון הווצאפ) ולחצתי על מכשירים מקושרים>חיבור מכשיר וברקתי את הקוד בדפדפן

אתה בנטפרי?

מקושרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני הצלחתי
מה הכוונה?

פתחתי ווצאפ באימולטור(חיברתי שם את המספר וכל התהליך של יצירת חשבון הווצאפ) ולחצתי על מכשירים מקושרים>חיבור מכשיר וברקתי את הקוד בדפדפן

אתה בנטפרי?
כנ"ל

בעזרת ה'

משתמש פעיל
אני הצלחתי
מה הכוונה?

אתה בנטפרי?
בנטפרי, ואני לא חדש,
אני מנסה להתחבר מתגלגל שעה ובסוף לא מתחבר,
הייתי צריך לעדכן את הווצאפ היום.

נסיך על חלל

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
עדכנת את הווצאפ?
כי אני בנטפרי ועדכנתי לפני יומיים- עובד מצויין.

נסיך על חלל

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
הא..אולי בעיה באמולטור עצמו?
לי יש LDplayer...
אגב, הבעיה הזו היא כבר כמה ימים? יכול להיות שמחר כבר יסתדר...(קרה לפני כמה זמן שלא עבד ואחרי יומיים-שלושה הסתדר).

נסיך על חלל

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
זנ נראה לי קשור לאמולטור...אבל תנסה לפתוח את הווצאפ דרך חלון אנונימי- אם לא עובד תחכה יום- יומיים, או שתשלח פנייה לנטפרי...

בר bar

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היי אשמח לדעת אייך אפשר להתקין ווצאפ בנטפרי?
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה