ב.ד.ה. והחי יתן אל ליבו - הילדה שנפטרה מדום לב בעקבות אזעקה

מצב
הנושא נעול.

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
ניצן שפירא: נפטרה תמר בת ה-9 שפונתה ביום שישי לפני שבוע לבת החולים אסותא באשדוד, לאחר שעברה דום לב בזמן שנשמעה אזעקה בעיר.
-- זה משהו שצריך ליזהר ממנו? יש דרך להפחית בהלה כה משמעותית ומלחיצה אצל ילדים השם ישמור?
או שזה משהו חריג מדאי בנסיבות ספציפיות מאוד..
(במילים אחרות - יש ילדים שעוברים דום לב גם בשגרה?)

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
ההורים צריכים להשתדל כמה שאפשר לא לשדר לילדים אווירה של לחץ ובהלה ולהיות עם ביטחון ושמחה
כמובן.. ובהרבה מקומות בדקה-דקה וחצי של אזעקה אפשר ללכת בנחת+להרים עם הידיים עם חיבוק את אלו שצריכים..

השאלה כמה הגיוני מה שקרה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
חושבת שכדאי להיות רגועים ביחס לזה. מקרה נדיר ממש ובטוחה שהאזעקה הייתה רק טריגר :(
עצוב.

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
ברור שזה חריג
אבל חרדות אצל ילדים כלל אינן חריגות ונשארות לטווח רחוק מאד.

שימו לב לשמור גם על הנפש במקביל לשמירה על הגוף.

נננה

משתמש צעיר
איך אפשר לדעת בוודאות שיש קשר לפחד או לבהלה? ולכן עושים את ההשתדלות האפשרית.....להיות ערניים ללחץ של הילדים לדבר איתם על רגשות לחבק וכדו וזה ממש מקרה נדיר.........

HP מעצבת

משתמש מקצוען
ניצן שפירא: נפטרה תמר בת ה-9 שפונתה ביום שישי לפני שבוע לבת החולים אסותא באשדוד, לאחר שעברה דום לב בזמן שנשמעה אזעקה בעיר.
-- זה משהו שצריך ליזהר ממנו? יש דרך להפחית בהלה כה משמעותית ומלחיצה אצל ילדים השם ישמור?
היא גרה באשדוד

פ.נ

משתמש מקצוען
מקרה ממש עצוב!!!
אני חושבת שאחריות על ההורים לשדר רוגע לילדים כי ברגע שהורים רגועים הילדים יותר רגועים

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מקרה ממש עצוב!!!
אני חושבת שאחריות על ההורים לשדר רוגע לילדים כי ברגע שהורים רגועים הילדים יותר רגועים
נראה לי ממש לא יפה ולא מתאים לכתוב את זה בתגובה לאשכול שמדבר על מקרה ספציפי

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מקרה ממש עצוב!!!
זה מניסיון כהורה לילדים מספיק גדולים ועם יכולת לחוות חרדות?
אני מאד אופתע אם כן.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש מצב שהיא סחבה חרדה עמוקה המון זמן ולא הוציאה כלום,
בטח אם היא הייתה חשופה למראות...
היום יש נטייה שגויה וטרגית לחלוטין של הורים שמרגישים חכמים גדולים ליידע את הילדים ב-כ-ל תחומי החיים לפרטי פרטים.
לא תמיד התקף חרדה הוא כזה שמגיב ברעש וצלצולים.
ה' ירחם וישמור!

סטיל יאנג

משתמש מקצוען
יש מצב שהיא סחבה חרדה עמוקה המון זמן ולא הוציאה כלום,
בטח אם היא הייתה חשופה למראות...
היום יש נטייה שגויה וטרגית לחלוטין של הורים שמרגישים חכמים גדולים ליידע את הילדים ב-כ-ל תחומי החיים לפרטי פרטים.
לא תמיד התקף חרדה הוא כזה שמגיב ברעש וצלצולים.
ה' ירחם וישמור!
לא מתים מזה.
זו כנראה בעיה לבבית והפחד גרם לזה להתממש.
חשיפה היא וודאי לא נכונה, אבל לא גורמת למוות....

פ.נ

משתמש מקצוען
זה מניסיון כהורה לילדים מספיק גדולים ועם יכולת לחוות חרדות?
אני מאד אופתע אם כן.
אני יכולה לספר על מקרה שקרה אצלינו שבוע שעבר
ואני בטוחה שזה היה מיסתיים אחרת לולי ההורים היו פחות לחוצים..
יש לי שכנה מאוד היסטרית(ואני מדגישה שלא שומעת חדשות לקל וחומר לא רואה סירטונים) וכל דבר היא בפאניקה וכו
בשבת הלכה לישון והשאירה את הילדים בחדר שישחקו וכו
באמצע נפל משהו מהחדר השיני והיום בום....הילדים שלה ניכנסו ללחץ וחשבו שמחבלים בבית ישר נעלו בחדר והתחילו לדמיין שבמוצש הם מדליקים מחשב ורושמים לאיזה מישהו שישר להזמין מישטרה כי מחבלים בבית ..
הם התחילו לבכות ולהגיד תהילים וכו..
לא העיזו לצאת מהחדר
שהשכנה קמה היא מגיע לפתוח את הדלת ואז פתאום יא רואה את הילדים בוכים מהיסטריה וכו
זה מקרה מאוד לגיטימי שיקרה וכו..
אבל אני בטוחה שלולי השכנה היתה פחות בהיסטריה(זה תקופה רגישה ואסור להיות אדישים וכו כאילו לא קרה משהו אבל הכל בגבולות)
ועם יש הזעקה ישר אומרים ללכת ברגוע למקלטים ולסביר לילדים את המצב ולהגיד שלאצריך להיות בלחץ והדרך היחידה היא להיתפלל וכו
ככל שאת בחרדה ורק מתחילה לדמיין דברים את ניכנסת עוד יותר ועוד יותר הדרך היא לא להיות בחרדה!!!!
ומי שכן בחרדה-
שתפנה לטיפול מקצועי ואמין!!
זה לא בושה ללכת לטיפול.....מדובר כאן בצלחת חיים כפשוטו ממש!!
נ.ב
לא באתי להאשים אף אחד....
רק אמרתי על ההורים לשדר לילדים רוגע וכו...
כי ברגע שההורים בלחץ זה משפיע על הילדים מאוד!!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
יש לי שכנה מאוד היסטרית(ואני מדגישה שלא שומעת חדשות לקל וחומר לא רואה סירטונים) וכל דבר היא בפאניקה וכו
באמצע נפל משהו מהחדר השיני והיום בום....הילדים שלה ניכנסו ללחץ וחשבו שמחבלים בבית ישר נעלו בחדר והתחילו לדמיין שבמוצש הם מדליקים מחשב ורושמים לאיזה מישהו שישר להזמין מישטרה כי מחבלים בבית ..
לא העיזו לצאת מהחדר
שהשכנה קמה היא מגיע לפתוח את הדלת ואז פתאום יא רואה את הילדים בוכים מהיסטריה וכו
אבל אני בטוחה שלולי השכנה היתה פחות בהיסטריה(זה תקופה רגישה ואסור להיות אדישים וכו כאילו לא קרה משהו אבל הכל בגבולות)
ועם יש הזעקה ישר אומרים ללכת ברגוע למקלטים ולסביר לילדים את המצב ולהגיד שלאצריך להיות בלחץ והדרך היחידה היא להיתפלל וכו
ככל שאת בחרדה ורק מתחילה לדמיין דברים את ניכנסת עוד יותר ועוד יותר הדרך היא לא להיות בחרדה!!!!
ומי שכן בחרדה-
נ.ב
כי ברגע שההורים בלחץ זה משפיע על הילדים מאוד!!
אני יכולה לספר לך אלף סיפורים על טעויות של הורים אחרים.
פשוט שאלתי אם התמודדת בעצמך עם זירה דומה.

לא העיזו לצאת מהחדר
ומי שכן בחרדה-
נ.ב
כי ברגע שההורים בלחץ זה משפיע על הילדים מאוד

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שיש.
זה וודאי חריג שזה קרה, היו פה המוני אזעקות ונפילות וכו' ולא זוכרת עוד פעמים שדיווחו על ילדים שעברו דום לב בעקבות האזעקות.
יש דרכים להפחית חרדות ולחצים אצל ילדים אבל קודם כל להרגע, כי דום לב זה מקרה נדיר כתוצאה מהחרדה.
וגם לזכור שאנחנו עושים השתדלות אבל התוצאות לא בידיים שלנו ולהתפלל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה