שיתוף "ואהבת" ישיבה בויס פלייבק

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בס"ד אחרי עבודה מאוד קשה סיימתי להכין פלייבק לשיר הזה..(למי שמכיר)
כמו תמיד..באורגן בשילוב דגימות וסאונדים מהכלי ..וברקע הפס קול של הוואקל (מה אסור לי לפנטז שהם שרים על הפלייבק שלי?! :LOL::sneaky:)
אשמח מאוד לחוות דעתכם!
האזנה עריבה ופסח כשר ושמח לכולם!

קבצים מצורפים

• veoavto pl mm n xx sh 2.mp3
    8.2 MB

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
וואו! מושקע ביותר!
בטח עבדת על זה ימים ולילות....

חייב לציין שזה שיר מדהים עם עיבוד מטורף של אלי גרסטנר, אולי העיבוד הטוב ביותר שלו אי פעם -
המון התפתחויות, רבדים שונים... גאונות לשמה!
אני מלמד את 2 חלקי הפתיחה של השיר הזה כבר שנים כחלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים שלי ללימוד קלידים.

הצלחת לשים לב להמון ניואנסים שגם אני (בתור אוהד מושבע של גרסטנר) לא שמתי לב אליהם.
עבודת נמלים מדוקדקת. באמת שאפו!

יש כמה דקויות באמת קטנות ולא ממש משמעותיות, אבל אם ביקשת...

1. בפתיחה, רגע לפני שנכנס החליל יש טעות בתו אחד. (בערך 0:13)
2. בכללי יש ענייני דיוק בטיימינג. כאילו צריך Quantize, אם יש לך את האופציה. (אולי הבעיה היא בתאימות למקור שבהתחלה עובד על טמפו משתנה)
3. בסיום החלק השני של הפתיחה, זו עם סולו החליל (בערך 1:05)
לדעתי צליל הסיום מורכב משני תווים. אתה ניגנת את הנמוך שבהם, אבל יש עוד אחד, גבוה יותר, והוא חסר לי.
בכל מקרה, לי המקור נשמע יותר גבוה מנמוך.
4. התופים בפזמון חזקים ומשתלטים, כדאי להנמיך.
5. ב-5:06 לפני עליית הסולם - חסרים שם קצת כינורות במעבר. תבדוק אם אפשר להוסיף שם משהו, כי יש שם איזו עוצמה שנעלמה.

אבל זה ממש בקטנה...
עבודה מצויינת!
עלה והצלח!

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
וואו! מושקע ביותר!
בטח עבדת על זה ימים ולילות....

חייב לציין שזה שיר מדהים עם עיבוד מטורף של אלי גרסטנר, אולי העיבוד הטוב ביותר שלו אי פעם -
המון התפתחויות, רבדים שונים... גאונות לשמה!
אני מלמד את 2 חלקי הפתיחה של השיר הזה כבר שנים כחלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים שלי ללימוד קלידים.

הצלחת לשים לב להמון ניואנסים שגם אני (בתור אוהד מושבע של גרסטנר) לא שמתי לב אליהם.
עבודת נמלים מדוקדקת. באמת שאפו!

יש כמה דקויות באמת קטנות ולא ממש משמעותיות, אבל אם ביקשת...

1. בפתיחה, רגע לפני שנכנס החליל יש טעות בתו אחד. (בערך 0:13)
2. בכללי יש ענייני דיוק בטיימינג. כאילו צריך Quantize, אם יש לך את האופציה. (אולי הבעיה היא בתאימות למקור שבהתחלה עובד על טמפו משתנה)
3. בסיום החלק השני של הפתיחה, זו עם סולו החליל (בערך 1:05)
לדעתי צליל הסיום מורכב משני תווים. אתה ניגנת את הנמוך שבהם, אבל יש עוד אחד, גבוה יותר, והוא חסר לי.
בכל מקרה, לי המקור נשמע יותר גבוה מנמוך.
4. התופים בפזמון חזקים ומשתלטים, כדאי להנמיך.
5. ב-5:06 לפני עליית הסולם - חסרים שם קצת כינורות במעבר. תבדוק אם אפשר להוסיף שם משהו, כי יש שם איזו עוצמה שנעלמה.

אבל זה ממש בקטנה...
עבודה מצויינת!
עלה והצלח!
תודה רבה
בהחלט זו היתה עבודה ממש קשה של כמה חודשים...שיר באמת מורכב ומהמם ברמות
עם כל זה אני בהחלט מרגיש שיש מה לשפר. כן מסכים..
ובמיוחד שהתחלתי בס"ד לעבוד עם קיובייס וכו' ..
מקווה להגיע לזה בקרוב בעזרת ה' תודה רבה על ההערות!
אם תרצה שלחתי לך במייל לפני כמה ימים את הפלייבק ללא השירה..
אני ישלח לך עכשיו את תגובת אלי גרסטנר על זה (הוא שלח לי הודעה קולית )..
אגב אשמח בזמנך הפנוי לתגובה על הפלייבק שלהם על הכל ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה