התקנת SQL‏

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
(מפרסמת בשביל חברה)
שלום,
אני מנסה זמן רב להתקין SQL במחשב נייד ללא הצלחה, גם בחנות מחשבים מסוימת שהלכתי אליה לא הצליחו,
האם יש משהו שמכיר טכנאי מצוין בהתקנת תוכנות כאלה (שעובד בירושלים \ בשליטה מרחוק)?
אשמח למידע בהקדם האפשרי.
תודה!

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
לא מכירה טכנאי,
אבל התקנתי על 3 מחשבים בעבר,
זה המון זמן, אבל בעיקר יש שם כמה נקודות שצריך לשים אליהם לב, מקוה שלא שכחתי כלום:
באחד השלבים כשבוחרים איזה חלקים להתקין, הברירת מחדל לא מספיקה (היא מתקינה בלי השרת) וצריך לסמן שם את הכל.
צריך לראות מה שם השרת שאותו מתקינים כדי שאח"כ יהיה אפשרי להתחבר אליו
צריך לראות מה הסיסמה של ה SA (server administator) o
ולא כדאי לקשר אליו רק WINDOWS USER

styehoshua

משתמש מקצוען
באותו עניין אצרף שאלה.
התקנתי לאחרונה SQL במחשב שלי והוא לא עוזר לי בכתיבת השאיתות ז"א לא משלים לי שמות טבלאות כשאני מתחילה לכתוב אותן וכד'
בהגדרות כבר טיפלתי
האם חסר לי רכיב?

אברהם123

משתמש רשום
D I G I T A L
באותו עניין אצרף שאלה.
התקנתי לאחרונה SQL במחשב שלי והוא לא עוזר לי בכתיבת השאיתות ז"א לא משלים לי שמות טבלאות כשאני מתחילה לכתוב אותן וכד'
בהגדרות כבר טיפלתי
האם חסר לי רכיב?
צריך לבדוק בצד שמאל למעלה (חלונית לבנה, מעל הObjectExplorer) שאתה כותב את השאילתה בדטה בייס שאותו אתה רוצה לתשאל.
דבר נוסף, הרבה פעמים אפשר לעשות "רענון" (refersh) לדטה בייס, ואז הוא מתעדכן ונותן השלמה אוט'. או לסגור את הSSMS ואז לפתוח שוב.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא מפורט באיזה SQL מדובר,
SQL זאת שפה, יש כמה שרתים שונים שתומכים בה (sql server, mysql, sqllite, והרשימה עוד ארוכה)
גם לא מובן אם להתקין את השרת או את הקליינט.
ומה מה הסיבה שההתקנה נכשלה?
אפשר אולי לעזור פה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה