התקנת תוכנת רוויט-revit

מה השם שלי??????

משתמש פעיל
האם ידוע לכם אם התקנת רוויט 2021 דורשת מערכת הפעלה ווידוס 10 העדכנית ביותר???

הגעתי לטכנאי עם מחשב בן שנתיים ויש עליו ווינדוס 10 ונאמר לי שצריך לפרמט ולהתקין מערכת ההפעלה חדישה ביותר...

תודה מראש!!

בני2

משתמש מקצוען
על פי העמוד של דרישות המערכת באתר הרשמי שלהם אין שום מגלה כזו. קישור

עם זאת צריך שיהיה NET Framework בגירסה 4.8 שכנראה מותקנת אצלך (וגם אם מאיזשהי סיבה יש איתה בעיה אפשר להתקין אותה גם אופליין).
מה שעוד יכול להיות שמותקנת לך על המחשב תוכנה שחוסמת רשתות לא מסוננות (וויפרי לדוגמה), ובשביל להתקין את התוכנה ולרשום אותה צריך חיבור לאינטרנט והוא לא יודע איך לעקוף אותה בלי להתקין מחדש לכן מבחינתו הוא יצטרך להתקין מחדש את המערכת.

מה השם שלי??????

משתמש פעיל
על פי העמוד של דרישות המערכת באתר הרשמי שלהם אין שום מגלה כזו. קישור

עם זאת צריך שיהיה NET Framework בגירסה 4.8 שכנראה מותקנת אצלך (וגם אם מאיזשהי סיבה יש איתה בעיה אפשר להתקין אותה גם אופליין).
מה שעוד יכול להיות שמותקנת לך על המחשב תוכנה שחוסמת רשתות לא מסוננות (וויפרי לדוגמה), ובשביל להתקין את התוכנה ולרשום אותה צריך חיבור לאינטרנט והוא לא יודע איך לעקוף אותה בלי להתקין מחדש לכן מבחינתו הוא יצטרך להתקין מחדש את המערכת.
מה זה NET Framework בגירסה 4.8- זה לא דורש פירמוט המחשב אם אין?

ואין שום תוכנת ויפרי למינהם.......

בני2

משתמש מקצוען
מה זה NET Framework
זה למעשה שכבת תוכנה שמאפשרת לתוכנות אחרות לרוץ 'עליה' סוג של תוכנה מקשרת בין התוכנה שרצה למחשב.

היא מותקנת עם ווינדוס 10 (4.8) וגם אם יש איתה בעיה (היו בעיות בעיקר בגירסאות ישנות מאוד של ווינדוס -מאזור 2017) אפשר להתקין אותה מחדש ואפי' בלי חיבור.

ואין שום תוכנת ויפרי למינהם.......
אזז.. או שתלך לטכנאי אחר או שתתקין לבד...

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה