סינונים התקנת נתיב

תמי היין

משתמש מקצוען
קניתי מחשב חדש, וניסיתי להוריד את תוכנת נתיב כדי להתקין.
בכל נסיונות ההורדה הוא מסיים להוריד ואז כותב "בדוק את החיבור לאינטרנט" ואפשרות לחידוש ההורדה. כלומר, לא מוריד את התוכנה ולא מאפשר לפתוח.
זכור לי שגם במחשב קודם זה היה כך, ואז מישהו מצוות נתיב עשה לנו את זה בשליטה מרחוק. הבעיה שנתיב לא עובדים עד יום ראשון, אז אולי מישהו פה יודע במה נעוצה הבעיה?
תודה רבה

בני2

משתמש מקצוען
מצורפת התוכנה
תחלצי ותתקיני
בהצלחה

קבצים מצורפים

• nativ_v4.zip
    2.5 MB · צפיות: 12

תמי היין

משתמש מקצוען
ניסיתי עכשיו להוריד את התוכנה, וזה נותן לי את אותה הודעה כמו קודם. כלומר- מוריד וכותב שאין חיבור

תמי היין

משתמש מקצוען
לחצתי על הקובץ שצרפת, זה הוריד את התוכנה וכשסיים לחצתי על החץ למעלה של ההורדות כדי לפתוח, וקיבלתי את זה:

2024-02-10_231031.png

זה מה שגם היה לי במחשב החדש כשניסיתי להוריד את התוכנה של נתיב שם. כל פעם נתן לי את ההודעה הזו

בני2

משתמש מקצוען
לחצתי על הקובץ שצרפת, זה הוריד את התוכנה וכשסיים לחצתי על החץ למעלה של ההורדות כדי לפתוח, וקיבלתי את זה:

צפה בקובץ המצורף 1573116

זה מה שגם היה לי במחשב החדש כשניסיתי להוריד את התוכנה של נתיב שם. כל פעם נתן לי את ההודעה הזו
יכול להיות שזה בגלל האנטי וירוס שמותקן במחשב שהוא מזהה את התוכנה כתוכנה מזיקה/מרגלת, תנסי לנטרל את האנטי וירוס ולנסות שוב.
איזה אנטי וירוס יש לך במחשב?
ניסית להוריד מאותו ספק אינטרנט בשתי הפעמים? יכול להיות שמותקן עליו הגנה של פורטינט?
אם יש לך רק את האנטי וירוס המובנה ולא התקנת איזה AVG AVAST וכד' תנסי להוריד את התוכנה מאינטרנט אחר

אני מעלה את זה שוב הפעם קובץ עם סיסמה (123) הוא לא אמור לזהות את זה בכל מקרה אבל יכול להיות שיהיה בעיה עם ההפעלה אם זה בגלל האנטי וירוס.

קבצים מצורפים

• nativ_v4.rar
    2.4 MB · צפיות: 5
נערך לאחרונה ב:

בני2

משתמש מקצוען
הוספתי בעריכה

איזה אנטי וירוס יש לך במחשב?
ניסית להוריד מאותו ספק אינטרנט בשתי הפעמים? יכול להיות שמותקן עליו הגנה של פורטינט?
אם יש לך רק את האנטי וירוס המובנה ולא התקנת איזה AVG AVAST וכד' תנסי להוריד את התוכנה מאינטרנט אחר

אני מעלה את זה שוב הפעם קובץ עם סיסמה (123) הוא לא אמור לזהות את זה בכל מקרה אבל יכול להיות שיהיה בעיה עם ההפעלה אם זה בגלל האנטי וירוס.

תמי היין

משתמש מקצוען
יכול להיות שזה בגלל האנטי וירוס שמותקן במחשב שהוא מזהה את התוכנה כתוכנה מזיקה/מרגלת, תנסי לנטרל את האנטי וירוס ולנסות שוב.
בינגו.
ניטרלתי אותו ל-10 דקות והתוכנה ירדה (עשיתי את זה במחשב החדש)
עכשיו מתקין מצוין.
תודה גדולה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה