התקנת מערכת הפעלה מחדש, כאשר ספריות המערכת (שולחן עבודה מסמכים וכו') נמצאים בכונן D)

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
מתנצל, לא הייתה לי כותרת קצרה יותר.

נתונים:
במחשב יש כונן C SSD, וכונן D רגיל.
כיום כל ספריות המשתמש נמצאות במיקום D.
אני מעוניין להתקין מערכת מחדש - לאתחל את C ולהתקין.
אני צריך לעשות משהו בנוגע לקבצים שנמצאים בD? זה ישבש לי משהו עכשיו או בהמשך?

• תודה
Reactions: aeb

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
למה דרך שם?
בפועל, ידעתי את הדברים קודם - אבל חששתי שזה יצור לי בעיה במהלך העברת המיקום. לכן שאלתי פה - לקבל אישור לידיעה שלי.
לפני שנה+, בטעות מיקמתי שולחן עבודה כD:, ורק דרך הריג'סטרי שהדריכו אותי פה הצלחתי לתקן את זה.
אין לי מושג אם זה מה שעמד מאחורי כוונת המציע.

נ.ב. במקרה הספציפי הזה שם המשתמש במערכת החדשה לא היה כשם במערכת הקודמת, אז יצרתי מיקום חדש בD/user\שם המשתמש, והעתקתי ידנית את הקבצים.

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
אני לא אוהב שביל גייטס משגע אותי וכל יום הוא מחליף\מחביא\משנה את ההגדרות ואת התצוגה וכו'
החל מWIN 3.1 עבור דרך 95, 98 (והדפוקים יותר, מילניום וויסטה) XP, וכו' וגירסאות הServers למינהם וכו'
וכל גירסה של WIN צריך להתחיל ללמוד מחדש ולמצא כל דבר איפה הוא נמצא
חיפשתי דרך שתוכל להוביל אותי מההתחלה ועד הסוף מבלי הצורך כל פעם להתחיל לחפש או ללמוד כל דבר מחדש
ולכן 2 דברים שלא השתנו מההתחלה ולא נראה לי שישתנו בעתיד הקרוב (גם בגירסה 5000) הם

1. פקודות דוס שקיימת (לא יודע בן כמה אתה אבל אני מעריך ש)עוד לפני שנולדת
  2. Registry
כששאלתי אם יש רעיון יותר (חסר המילה) טוב
אישית אני עדיין סבור שהRegistry הוא הטוב ביותר
ולא צריך להמתין שיצא גרסאות חדשות שיוכלו לעשות זאת בדרך אחרת
כי הדרכים שציינתי עבדו מאז ומעולם
וכנראה ימשיכו לעבוד תמיד

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
הדרך המומלצת זה לא צריך לנתק רק צריך להיזהר לא לפרמט את ה ‏D ‎‏ בטעות. לגבי ניתוב הקבצים נכנסים לכונן סי לתיקיית ‏users‏ ושם לתיקיית המשתמש שם נראה את כל התקיות נעשה מאפיינים על אחד דוגמא מסמכים ושם יש מיקום משנים לd‏ וזהו . אם כבר יש נתיב מסודר בD ‎‏ אפשר פשוט לגזור ולהדביק מסי לדי בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה