התקנת מערכת הפעלה ווינדוס על טאבלט

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
לכאורה אין עדיפות כי סך הכל ההבדל בין המעבדים הוא בדקויות, שתיהם יוצרו באותה שנה על אותו בסיס - מעבדים יציבים לטאבלטים וכל אחד יש לו יכולו אחרות כמו זיהוי פנים גרפיקה וכדומה, ולכל אחד מעלות וחסרונות כמו כל מעבד.
אבל לא הבנתי מה קורה באתר שהבאת, כך שהכל בהנחה ששתיהם ארבע ליבות.

בר בי רב

משתמש פעיל
באתר הזה מבואר שהמעבד בשם Quad-core שהוא מה שיש בדגם 105 מכיל ארבע ליבות.
https://www.y4pc.co.il/07-17-guides/octa-core-vs-quad-core-cpu.html
וכמו כן באתר אמזון מובא מפרט מוצר של דגם 105 ושם מתואר גם כן כבעל ארבע ליבות.
https://www.amazon.com/10-1-Inch-Quad-core-800x1280-Detachable-Keyboard/dp/B01LF6SRFC
וכן באתר שציינתי לעיל הוא משווה שם בין שני המעבדים ומראה שהביצועים הייחסיים ביניהם הם הבדל של 97-100 אחוז, ולכן באמת לא הבנתי למה בעלי אקספרס עושה את דגם 106 כמו "טאבלט עסקי" שעולה עוד בערך 20 אחוז דולרים מהטאבלט ה"לא עסקי" דגם 105. כנראה זה דרך סינית להרוויח עוד קצת כסף.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אם באלי אקספרס אכן מופיעים כל הפרטים מדוייק, אז יש לציין שבדגם 105 הופיע תמיכה ב wifi וגם ברשת דור 3 וגם בבלוטוס ובדגם 106 הופיע רק תמיכה ב wifi.

בר בי רב

משתמש פעיל
גם ג'י פי אס לא מופיע ב106, רק ב105 מופיע, גם מצפן, חיישן אור, מופיע רק ב105, אם כן איפה הסינים החליטו לקחת על המעבד כסף יותר משאר הפיצ'רים.
אני בכל אופן הזמנתי 105 סוף סוף [מוצאי החג] בשעטו"מ.
ותודה לכל העוזרים והמסייעים
תזכו לשפע פרנסה ברכה והצלחה
וגם אלו שלא קיימתי עיצותיהם אין זה משום שזלזלתי בחשיבות עיצותיהם אלא משום שאני אינני משתמש בו בביצועים מורכבים כ"כ שישתלם לי לשלם המחיר הגבוה.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אותי יותר מחשיד האזהרה שכתוב שם:
דגם זה אינו תומך בעדכון באינטרנט, נא לא לעדכן את מערכת דרך התפריט! אם אתה רוצה לצחצח (לשחזר) מערכת, אנא צור קשר לידני עדכון באמצעות תוכנה!

@פרסומון ראית פעם כזה דבר?
נשמע כמו משהו זדוני במערכת ההפעלה..?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אותי יותר מחשיד האזהרה שכתוב שם:

@פרסומון ראית פעם כזה דבר?
נשמע כמו משהו זדוני במערכת ההפעלה..?
לא ראיתי, אבל לא כזה מפחיד. יש הרבה מחשבים של יצרנים קטנים, שהעדכונים לא מטיבים עם המערכת בלשון המעטה, ראיתי כמה פעמים טאבלטים כאלה שאחרי פירמוט/ איפוס וכדו' הטאצ' הפסיק לעבוד וכן על זה הדרך.

לעצם הנושא- חברת chuwi היא חברה מוכרת וטובה (יחסית כמובן), החברה שם בקישור לא מוכרת משום צומת, יש הרבה וירוסים בדברים הללו ותוכנות שאוספות מידע ברמת החומרה!!.
הייתי משלם לפחות עוד כמה שקלים על chuei או חברות אחרות מוכרות.

כמובן שאם יש תקציב, כפי שכתבו כאן קודם, עדיף ללכת על חברות נורמליות כמו לנובו HP וכדו', יש ללנובו טאבלט כזה עם מקלדת (נשלפת) וכו' עם 128GB ב-1400 ש"ח +-.

בר בי רב

משתמש פעיל
@פרסומון, לדעתך יש תוכנות ריגול השתולות בתוך מחשב במותגים לא נפוצים, הם עובדים קשה כדי לקפח את פרנסתם?
אולי תוכל לציין מקור

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
@פרסומון, לדעתך יש תוכנות ריגול השתולות בתוך מחשב במותגים לא נפוצים, הם עובדים קשה כדי לקפח את פרנסתם?
אולי תוכל לציין מקור
שלום לך @בר בי רב היקר,
כפי שכתבו לך, היו כמה וכמה פעמים דברים מעולם.
וגם לשאלתך- הם לא מקפחים פרנסה של אף אחד.
למחרת היום ש'תופסים' אותם, כבר קוראים לחברה שלהם שם מצוץ אחר...

בר בי רב

משתמש פעיל
פשוט זה לא יגיע לפני עוד כמה שבועות
ואגב יש תכנה מאוד ידועה שמשתמשים בה הרבה לייעול המערכת ופעם בסריקה של ווינדוס 10 ראיתי שהתוכנה הזאת משמשת דלת אחורית. איני זוכר כעת את שם התוכנה.

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

סליחה שאני מתלבש על אשכול, אבל יש לי שאלה לגבי טאבלטים: מוכר מחשבים אמר לי שהלפטופ ישב ישר כשהוא דלוק, אחרת זה הורס את המעבד. אם זה כך אז איך אפשר לעבוד עם טאבלט בכל מיני זוויות והוא לא נהרס? סוג אחר של מעבד? תודה.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
לא ראיתי, אבל לא כזה מפחיד. יש הרבה מחשבים של יצרנים קטנים, שהעדכונים לא מטיבים עם המערכת בלשון המעטה, ראיתי כמה פעמים טאבלטים כאלה שאחרי פירמוט/ איפוס וכדו' הטאצ' הפסיק לעבוד וכן על זה הדרך.
באמת קשה למצא לדבר הזה דרייברים אבל זה מה שמצאתי בחיפוש קל יתכן וזה יעזור לך אם ח"ו יהיו בעיות

1. UltraISO Software and Windows 10 Image Files
http://en.szaoson.com/R105Ultra.rar

2. R105 System Document part 1
http://en.szaoson.com/R105part1.rar

3. R105 System Document part 2
http://en.szaoson.com/R105part2.rar

לפעמים אפשר להתקין דרייברים מחברות אחרות שתואמות במפרט, לא שזה מומלץ אבל אין פתרון אחר, או פשוט ליצור קשר עם החברה:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
בעזהי"ת

סליחה שאני מתלבש על אשכול, אבל יש לי שאלה לגבי טאבלטים: מוכר מחשבים אמר לי שהלפטופ ישב ישר כשהוא דלוק, אחרת זה הורס את המעבד. אם זה כך אז איך אפשר לעבוד עם טאבלט בכל מיני זוויות והוא לא נהרס? סוג אחר של מעבד? תודה.
יפה ענית, סוג אחר של מעבד, מעבדי הלפטופ הינם מעבדים עם עוצמה גבוהה מזו של הטאבלטים ונצרכים לקרור בעזרת מאווררים או פתחי איוורור, אם המחשב לא על משטח ישר עלולים להחסם פתחי האוורור והמחשב עלול להתחמם מה שיגרום להרס במעגלים החשמליים ובביצועי המעבד, כמו כן בהרבה מחשבים מצוי כונן קשיח (לא SSD) שגם מומלץ מאד שיהיה ישר.
טאבלטים מבוססים על מעבדים ברמה נמוכה ובטכנולוגיה אחרת בה פעולות פשוטות לא נעשות על ידי המעבד הראשי, וכן יש הגבלה על על כמות המחזורים שהם יכולים לעבוד ברציפות כך שלכל רכיב יש זמן להתקרר, וכן חלקי סוללה פחות מתלהטים וכן כונני פלאש שפחות מתלהטים מאשר כוננים קשיחים, אמנם עדיין נוצר קצת חום אך הוא מתפזר בחלל המכשיר ורחוק מהסוללה, התלהטות הסוללה במכשירים אלה נורמלית אך עדיין טומנת סכנה.
בקיצור, הטכנאי התכוון שהחום יהרוס את המעבד.

בר בי רב

משתמש פעיל
שלום לך @בר בי רב היקר,
כפי שכתבו לך, היו כמה וכמה פעמים דברים מעולם.
וגם לשאלתך- הם לא מקפחים פרנסה של אף אחד.
למחרת היום ש'תופסים' אותם, כבר קוראים לחברה שלהם שם מצוץ אחר...
סתם זה מוזר שזה ווינדוס וכתוב במפרט הטכני שיש שם גוגל פליי, מישהו פגש כזה שילוב?
אחר כך נראה שהם תיקנו את זה

נערך לאחרונה ב:

בר בי רב

משתמש פעיל
אם באלי אקספרס אכן מופיעים כל הפרטים מדוייק, אז יש לציין שבדגם 105 הופיע תמיכה ב wifi וגם ברשת דור 3 וגם בבלוטוס ובדגם 106 הופיע רק תמיכה ב wifi.
לפי מפרט הדברים זה יוצא שם שהתמיכה בג'י שלוש רק מתבטא במודם חיצוני, ולכאורה אין סיבה שלא יהיה גם ב106 אבל בכל זאת מספיק שיש ג'י פי אס ב105 שאין ב106 , ואגב באתר אחר ראיתי שה105 עולה יותר מ106 וזה גם יכול להיות מוצדק.
אני רק מקווה שגפ"ס עובד וזה לא עוד תעלול סיני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה