מידע שימושי התקן שבת למקרר

eli001

משתמש צעיר
מישהו יודע אם 'המכון הטכנולוגי להלכה' (הרב הלפרין) מתקינים התקני שבת גם לאנשים פרטיים אחרי שקנו את המקרר או רק לחברות בייצור?

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
זה נכון שהמחיר נראה יקר אבל המוצר שלהם שונה מסתם ניתוק של תאורה הם מנתקים את החיישנים של המקרר .. וזה סיפור יקר

eli001

משתמש צעיר
זה נכון שהמחיר נראה יקר
אז ככה, המחיר לא רק 'נראה' יקר אלא הוא פשוט יקר, מידי... במיוחד למי שקונה מקרר יד שניה ב500 ש"ח.
אבל המוצר שלהם שונה מסתם ניתוק של תאורה הם מנתקים את החיישנים של המקרר .. וזה סיפור יקר
אתה לא בא לרמוז שההתקן של הרב הלפרין 'מנתק את התאורה'...
בזמנו כאשר משמרת השבת פרצו עם השיווק שלהם היה על זה הרבה רעש וממה שאני הבנתי וקראתי ההתקן של המכון הטכנולוגי מספיק בהחלט, ובכלל לא בטוח שההתקן של משמרת השבת 'יותר כשר'.

סטודיו שלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אז ככה, המחיר לא רק 'נראה' יקר אלא הוא פשוט יקר, מידי... במיוחד למי שקונה מקרר יד שניה ב500 ש"ח.

אתה לא בא לרמוז שההתקן של הרב הלפרין 'מנתק את התאורה'...
בזמנו כאשר משמרת השבת פרצו עם השיווק שלהם היה על זה הרבה רעש וממה שאני הבנתי וקראתי ההתקן של המכון הטכנולוגי מספיק בהחלט, ובכלל לא בטוח שההתקן של משמרת השבת 'יותר כשר'.
אני ממש לא בא לחוות דעה על כשרות.
האם הרב הלפרין זה מספיק כשר או לא (אני לא פוסק הלכתי ולא בדקתי את הנושא) אבל אני יודע שהלפרין לא מתקינים בבית לקוח רק מהיצרן

נערך לאחרונה ב:

שולי אחת

משתמש פעיל
לי יש התקן שבת למקרר LG עלה 750 שח , עדינו לפני 4 שנים בערך נראה לי של משמרת השבת
זה הפרטים שלהם :
info#mishmeret7.co.il
072-2164422
זה מנתק אוטומטי גם את המנורה וכל החיישנים האלקטרונים .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה