עזרה התקן אונקי לא מזוהה בטייפ

lgold147

משתמש מקצוען
יש לי טייפ עם יציאת USB
חלק מהאונקיים עובדים מצוין
וחלק אונקי הוא לא מזהה את הMP3 ולא מצליח לנגן אותם

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש לי טייפ עם יציאת USB
גם אצלי יש כזה דבר, הוא כותב באנגלית לא נתמך ולא משמיע שום שיר. כנראה שיש איזשהו שיר בעייתי. צריך למחוק חלק מהשירים ולראות מה הבעייתי...

בני2

משתמש מקצוען
יש לי טייפ עם יציאת USB
כנראה שהוא מפורמט על מערכת קבצים NTFS, ה''טייפ'' כנראה מפעיל רק FAT32.
איך לבדוק את זה; תכניסו דיסק און קי שעובד למחשב ותבדקו במאפיינים לו איזה מערכת קבצים יש לו ותבדקו שדיסק און קי המדובר אם הוא שונה.
אם זה באמת הבעיה, צריך לאתחל את הדיסק און קי, (כל הקבצים יימחקו), ובאתחול לבחור באפשרות FAT32

בני2

משתמש מקצוען
איך עושים את זה?

בשלב ה8 שבו בוחרים את המערכת הקבצים, במקום format fs=ntfs תכתבו
format fs=fat32 quick

תשתמשו ממש בזהירות בכלי הזה כי טעות אחת (בבחירת הדיסק) יכולה להיות ממש מצערת.

יש ענין

משתמש חדש
לא יודע אם זה רלוונטי אבל לי יש נגן אנדרואיד שלא קורא כרטיסי זיכרון של סאן דיסק אאכ אני מפרמט אותם

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כנראה שהוא מפורמט על מערכת קבצים NTFS, ה''טייפ'' כנראה מפעיל רק FAT32.
איך לבדוק את זה; תכניסו דיסק און קי שעובד למחשב ותבדקו במאפיינים לו איזה מערכת קבצים יש לו ותבדקו שדיסק און קי המדובר אם הוא שונה.
אם זה באמת הבעיה, צריך לאתחל את הדיסק און קי, (כל הקבצים יימחקו), ובאתחול לבחור באפשרות FAT32
אצלי זה
ועדיין המערכת לא מזהה את זה.

@YB@

משתמש פעיל
@lgold147 ו- @תאורת חרום
מערכת שלא מזהה כרטיסים חיצוניים או און קי וכו' - על פי רוב זה בגלל נפח זיכרון גבוהה שלא נתמך במכשיר...
פעם הסתבכתי הרבה עם השטות הזאת
תבדקו את זה אם זאת לא הבעיה - תעדכנו ונראה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה