התנסות שלי בצביעה דיגיטלית :)

רון סגלוביץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בשביל ניסיון ראשון זה ממש טוב.

נראה שאתה יודע איפה אמור להיות אור, ואיזה סוג של אור, ואיפה אמור להיות צל.
הייתי ממליץ לך לקחת קצת זמן להתנסות עם מברשות - סוגי מברשות שונים וההגדרות השונות שלהן.

הרי אם תשים לב, עיקר הבעיה בצביעה כאן, זה שניכר מאוד הגבולות של משיכות המברשת, הגבול של כל משיכה הוא חד וניכר ולא מתחבר עם השאר. זה נותן תחושה של בלאגן ועומס. וגם לא ריאליסטי - אם זה המראה שחיפשת.

זה נקרא מברשת קשיחה.
במקרה כזה משתמשים עם מברשת רכה יותר - ברוב המברשות אפשר לשלוט על גודל המברשת ועל הרכות שלה.
אם משתמשים עם מברשת רכה יותר, הגבולות של כל משיכה רכים יותר, ומימלא מתמזגים יותר עם השאר, וזה נותר מראה אחיד יותר.

כמו כן מברשות שונות נותנות אפקט אחר, וכדאי להתנסות ולראות איזו מברשת מתאימה לאפקט שאני רוצה ליצור בכל חלק בציור.

ואגב - יש לך עט? או שזה נעשה עם עכבר?

שלמה צנחני

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו תודה רבה ! אשריך על התגובה המפורטת ! האיור אכן נעשה עם עט דיגיטלי

באמת הפריע לי העומס שנוצר מריבוי השכבות של האור והצל..
בע"ה אעשה כעצתך..

תודה רבה!

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בהחלט יפה.
התמד באימון, תלמד מה מתאים לך ותצליח בעזרת השם.

שלמה צנחני

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה רבה לכם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה