התייעצות התמודדות עם תיבת מייל מלאה

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אני בזמני הפנוי מוחקת הודעות כבדות, בתחילה מחקתי מעל 10 MB, אחרי זה מעל 5 אחרי זה מעל 3... ככה יש לי זמן לעבור.
אם אני שמה לב שיש שולחים שפוצצו לי את המייל בזמנו לפני שהיה לי אכפת על מקום, אז אני עושה חיפוש שיביא לי את כל ההודעות שלהם, ואני מוחקת לפח.
כנל לכל הרשימות תפוצה.. עושה סינון ומוחקת, וכמובן מה שלא דרוש לי אני מסירה את עצמי בקפדנות.
כדאי תמיד להחזיק מייל שני שאיתו נרשמים לאתרים ולרשימות תפוצה וכאלה או אפילו לפרוג, כדי לא לפוצץ את המייל הראשי.

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האם ההתכתבות בצ'אט (הנגאוטס) הכוללת תמונות זה על חשבון המקום של תיבת המייל

תמונות שאתה העלית נשמרות בגוגל תמונות.
לא נראה לי שזה תופס נפח משמעותי.

גם אני חשבתי שלא משמעותי, אבל לאחרונה כמה פעמים קפצה לי השורה הצהובה של התיבה מלאה, לאחר שקיבלתי צאט בלבד, מה שהוא אומר שהוא הוסיף למכסה ואז נגמר המקום.
וזה לא היה אפילו תמונות, אלא רק טקסט.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
גם אני חשבתי שלא משמעותי, אבל לאחרונה כמה פעמים קפצה לי השורה הצהובה של התיבה מלאה, לאחר שקיבלתי צאט בלבד, מה שהוא אומר שהוא הוסיף למכסה ואז נגמר המקום.
וזה לא היה אפילו תמונות, אלא רק טקסט.
נשמע מקרי בלבד.

בכל אופן, הטקסט בטוח לא לוקח נפח משמעותי...

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא מקרי בכלל, בדקתי את זה כבר מספר פעמים.
על פניו אכן לא לוקח הרבה, אלא אם כן זה ארוך ארוך ומלא מילים, כפול יותר מאחד שניים ליום, משפיע בהחלט.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
לא מקרי בכלל, בדקתי את זה כבר מספר פעמים.
על פניו אכן לא לוקח הרבה, אלא אם כן זה ארוך ארוך ומלא מילים, כפול יותר מאחד שניים ליום, משפיע בהחלט.
כמה ארוך שזה יהיה..
זה לא אמור לקחת יותר מכמה מגה בתים בודדים.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
נערך לאחרונה ב:

שושי מביתר

משתמש מקצוען
תודה על התגובות

יש לי בדרייב 0.35 GB

זה השאלה איזה כתובות שולחות דברים רבי משקל?
כי אני לא מוצא בזה כללים, לדוגמא: מחקתי את הניוזלטרים של זיפי של שנה וחצי ובקושי ירד לי משהו מהאיחסון
בלת"ק הודעות נוספות
א. צריך למחוק אח"כ גם מהאשפה
ב. חובה לרענן את העמוד!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא תאמינו, אבל אני כבר תקופה על הגבול מוחקת לפי הגודל, גדול מ20, קבצים מצורפים וכדו...
וכמובן מהאשפה.
בסוף מה שהציל את המצב:
הסתכלתי בנשלח הלכתי להכי ישן ומחקתי, אני כבר הגעתי ל85%

ממוקד

משתמש מקצוען
כעת ניסיתי את "ייבוא דואר ואנשי קשר" ולהבנתי זה מייבא מכאן ולהבא, אני מחפש אפשרות לייבא הודעות ישנות לחשבון אחר
לא. יש שני דברים נפרדים, יש יבוא מכאן ולהבא ויש יבוא של כל הדואר הקיים כולל אנשי קשר (אם רוצים)

ממוקד

משתמש מקצוען
בלת"ק הודעות נוספות
א. צריך למחוק אח"כ גם מהאשפה
ב. חובה לרענן את העמוד!
אם יש משהו באשפה זה מופיע בזיכרון התפוס של דרייב, אם כתוב רק 0.35 אז כנראה שאין משהו משמעותי באשפה
כמו"כ מה שצריך לרענן את הדף זה רק בשביל שיראו את זה מיידית בזיכרון הפנוי אבל לא בשביל שאכן ימחק ויפנה מקום

ממוקד

משתמש מקצוען
לא. יש שני דברים נפרדים, יש יבוא מכאן ולהבא ויש יבוא של כל הדואר הקיים כולל אנשי קשר (אם רוצים)
@מ.ב.
אסביר יותר
יש "חשבונות ויבוא" שזה יבוא של הדואר הקיים שלשם צריך להכנס בקישור הזה ואז ללחוץ על "יבוא דואר ואנשי קשר" ולפעול ע"פ ההוראות
ויש "העברה ו-POP/IMAP" שזה העברה מכאן ולהבא שלא על זה אני מדבר

מ.ב.

משתמש מקצוען
מצאתי כתוב:
טיפ לחסיכת מקום בגוגל דרייב.
כידוע, בפתיחת חשבון גוגל רגיל (חינמי) מקבלים 15 ג'יגה בלבד לאחסון כולל בג'ימייל, דרייב, ותמונות.

אם אתם צריכים לאחסן קובץ גדול בגוגל דרייב, זה עלול לבזבז שטח גדול מנפח האחסון.
נכון שתמיד אפשר לפתוח עוד חשבונות, אבל קשה להתנהל עם כמה חשבונות במקביל.

לכן, אם יש לכם קובץ גדול לאחסון, ואתם לא רוצים שיוריד מהנפח, תוכלו לעשות כך:

• לפתוח חשבון חדש
  • להעלות את הקובץ בדרייב של החשבון החדש.
  • לחצן ימני על הקובץ > שיתוף > שתף עם החשבון הרצוי
  • מתקדם > משמאל לשם האדם, לחץ על החץ למטה
  • לחץ על הוא בעלים.
  • לחץ על שמור שינויים.
כעת החשבון שבחרתם יהיה הבעלים של הקובץ, אבל זה לא יתפוס מנפח האחסון!
האחסון יישאר על חשבון מעלה הקובץ.

כעת אתם יכולים לשכוח מהחשבון החדש שפתחתם..
הכל נמצא בחשבון הראשי, וזהו.

נ.ב. באם ביטלתם את אפשרות העריכה של מעלה הקובץ (במקרה שלנו - החשבון החדש), יותר הוא לא יוכל למחוק את הקבצים לעד.
רק מחיקת החשבון תמחוק את הקבצים.

מקווה שמובן...

בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה