עזרה התינוקת צורחת 24/7. הרופא: זה כלום.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אם למישהו בכל זאת יש ניסיון איך להקל על הסבל הנורא שלה ושלנו נשמח מאוד לשמוע. כרגע מטופלת בזובירקס ומשככי כאבים
אבל זובירקס משמש לטיפול חיצוני, לא לפנימי.
חוץ מזה, שבד"כ רופאים נחרדים מחלב עיזים, הוא לא הראשון,
ולא זה מה שהחמיר, אלא שהרפס מתחיל בקטנה, ומחמיר,
ורק לאחר זמן הוא יורד.
כנראה הייתם בשלב של לפני ההחמרה, והחלב עיזים לא עשה כלום.

כמדומני שחלב שאינו מפוסטר לא בהכרח מזיק, אלא אכ יש בו חיידקים.
לכן מפסטרים היום את החלב.

בכל מקרה, לסבתי קנינו חלב עיזים מפוסטר מהחנות, כי המערכת החיסונית שלה חלשה.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
אבל זובירקס משמש לטיפול חיצוני, לא לפנימי.
אז מה, לומר לרופא הילדים שאמרו לי בפרוג שהוא עבד עלי?
ואיך תרחיף זובירקס שמיועד לבליעה מיועד לשימוש חיצוני? לשפוך לאמבטיה שלה?
ולא זה מה שהחמיר, אלא שהרפס מתחיל בקטנה, ומחמיר,
לא חשבתי שזה מה שעשה את ההחמרה, יותר בכיוון של סתם לקחנו סיכון לדעת אי אלו רופאים שוטים בלי שיהיה סיכוי של תועלת.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אז מה, לומר לרופא הילדים שאמרו לי בפרוג שהוא עבד עלי?
ואיך תרחיף זובירקס שמיועד לבליעה מיועד לשימוש חיצוני? לשפוך לאמבטיה שלה?

.
הוא לא עבד עליכם. ויש אכן סכנה בחלב לא מפוסטר, רק לפעמים אנשים מעדיפים לקחת סיכון.
רק שהוא שייך לרופאים שמזדעזעים נורא, לעומת רופאים שממליצים על זה בסתר.
בכל מקרה, הולכים קודם לכן לרופא לבדוק במה מדובר.

סליחה, לא ידעתי שיש תרחיף זובירקס לבליעה.
התנצלויות.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
סליחה, לא ידעתי שיש תרחיף זובירקס לבליעה.
התנצלויות.
אין צורך להתנצל, אבל כתבתי קצת בציניות כי יש לי תחושה שבפרוג כל המכה ברופאים נעשה ראש... אין פה אשכול בנושאי רפואה שלא קם מישהו להוכיח שהאדם בשטח מבין הרבה יותר טוב מהרופאים המרובעים והבורים האלו...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אין צורך להתנצל, אבל כתבתי קצת בציניות כי יש לי תחושה שבפרוג כל המכה ברופאים נעשה ראש... אין פה אשכול בנושאי רפואה שלא קם מישהו להוכיח שהאדם בשטח מבין הרבה יותר טוב מהרופאים המרובעים והבורים האלו...
אני חושבת שניתנה לרופאים זכות לרפא, והם יודעים מעולה,
אבל לא מזלזלת גם בחכמת ההמונים.
והכי טוב לבוא לרופא אחרי שקיבלו מידע מפרוג, והוא כבר עושה סדר בעניינים, אבל מבין שעשינו כבר מחקר בנושא, ומדבר אלינו יותר ברצינות.

אמיתי. אמרתי לרופאה שקראתי באינטרנט מידע, אבל באתי אליה כי היא הרופאה ותעשה סדר בדבר.
והיא אכן הסבירה לי מה שצריך.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
גם הבן שלי בן השנתיים כבר 3 ימים עם פצעים לבנים וכן אדמומיות בלשון ובחניכיים, פשוט סובל נוראות, לא אוכל ושותה כמעט, בוכה הרבה ומתלונן שכואב לו, כבר מעל יממה שאני מורח לו את המשחה של שפיצר לא באופן יסודי בכל הפה כי פשוט לא שייך אבל עד כמה שידי מגעת וחוץ מזה שמרגיע אותו לחצי שעה /שעה, עדיין אני לא רואה הקלה, אני חייב לציין שעוד לפני הפצעים היה לו חום והיינו אצל הרופא לאחר שכל הלשון התמלאה בנקודות לבנות וטען שלא רואה משהו רציני ופטר אותנו לשלום, ניסינו לפני כן גם s/o/s ולא הועיל כלום. מה ניתן לעשות עדיין??? הילד בסבל נוראי, הטיטול שלו יבש ולא יוצא כמעט.. מצפים לישועה....

רחשי הלב

משתמש מקצוען
גם הבן שלי בן השנתיים כבר 3 ימים עם פצעים לבנים וכן אדמומיות בלשון ובחניכיים, פשוט סובל נוראות, לא אוכל ושותה כמעט, בוכה הרבה ומתלונן שכואב לו, כבר מעל יממה שאני מורח לו את המשחה של שפיצר לא באופן יסודי בכל הפה כי פשוט לא שייך אבל עד כמה שידי מגעת וחוץ מזה שמרגיע אותו לחצי שעה /שעה, עדיין אני לא רואה הקלה, אני חייב לציין שעוד לפני הפצעים היה לו חום והיינו אצל הרופא לאחר שכל הלשון התמלאה בנקודות לבנות וטען שלא רואה משהו רציני ופטר אותנו לשלום, ניסינו לפני כן גם s/o/s ולא הועיל כלום. מה ניתן לעשות עדיין??? הילד בסבל נוראי, הטיטול שלו יבש ולא יוצא כמעט.. מצפים לישועה....
אנחנו אחרי שבוע מהקשים שחווינו.
אין דבר נורא מלראות את הילדה שלך סובלת, לא אוכלת כלום (72 שעות ברציפות לא הכניסה כלום לפה!!), הטיטול פתאום גדול עליה... אין סיכוי להוציא ממנה חיוך. נרדמת על הידיים כל הזמן, חלשה ורופסת כמו בובת סמרטוטים....
פשוט מזעזע.
דבר אחד מאוד הקפדנו בכל הימים הללו. הזרקנו לה כל הזמן מים לפה. בכוח. היא צרחה, אבל הדבר הזה הציל אותה מהתייבשות חמורה.
אתמול בבוקר הצלחנו להזריק לה חצי קופסת גרבר, וזה היה המזון הראשון שלה אחרי 3 יממות.
היום בבוקר כבר היה 2 לבנים וקופסה שלמה של גרבר, והערב כבר אכלה לחם.
הילדה פשוט חזרה לחיים.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אין דבר נורא מלראות את הילדה שלך סובלת,
כל מילה נכונה.
מקוה כבר להיות אחרי הסיוט הזה, רק לא מצליח להבין איך הורים מתמודדים עם מצבים יותר קשים עם ילדים כמו מחלה קשה או כויות חמורות. בקיצור שלא נדע, ושהכל ילך על שונאי ישראל. , רק צריך להפנים שהכל לטובה ומי יודע מה נחסך לנו ולילד ע"י עגמת נפש זו וודאי הקב"ה יותר מרחם עליו מעימנו. בשורות טובות ולילה טוב

אפי88

משתמש פעיל
מעדכנת, שהחיים התחילו לחזור לשפיות...
עדיין יש כמה שעות ביום שאנחנו משתגעים, אבל לפחות הן לא ברצף.

שמתי לב לשני תסמינים מעניינים:

א. כשהיא בוכה היא מגרדת את הראש, מורטת את השערות בצורה מדהימה, מפעילה כח חזק ומתוסכל מאוד. הקרקפת הופכת לאדומה והטירוף גורר את עצמו. אין לה שום כינה, היא לא מזיעה, ריססתי אלו-פירסט, שמתי קרם, אין לה סבוריאה, היא לא נעקצה. מה עוד יכולה להות הסיבה לגרד???

ב. יש לה עצירות - - -
שמתי 4 גרם אבקת נורמלקס, שיניתי דיסה, הפחתתי דיסה, ועדיין...

יש לכם כיוון?
הי,
עברתי משהו שונה אך דומה במעט...גם התינוק שלי בן 8 חודשים מפסח היה לא רגוע ביותר...
הקיא כמה פעמים,בכה המון!!!גם לו היתה עצירות....וגם אני ראיתי כאילן פצעון קטן על השפתיים. גםאותו המטפלת החזירה כי הוא פשוט הטריף אותה....וכמה שכעסתי..פשוט הבנתי....
גם אני הלכתי לרופא אחד שאמר שלא רואה כלום ולא להתיחס...ואז באמצע פסח-יצאו לו 2 שיניים-היינו בטוחים שהנה זו הסיבה אבל האי שקט ממש לא עבר והעצירות וההקאות המשיכו..
וגם הוא גרד מעט באזור הראש...
בסופו של דבר קלטתי שהוא נוגע באוזן-הלכתי לרופא אחר שבדק לו את האזניים ונחרד!!!!!!
הן היו אדומות באופן קיצוני..(הרופא הראשון בכלל לא הסתכל באזניים כי אני התלוננתי על הקאות עצירות-לכאורה דברים שלא קשורים...ומסתבר שהם כן!)טיפלנו בזה והשקט והשלווה התחילו לחזור :) ,בנוגע לעצירות שכנראה התחילה בפסח (הוא יונק וכנראה המצות התחילו לבלבל אותו ומאז לא חזר ליציאות תקינות..) אני נותנת לו כל ערב כמה כפות עגבניה וזה התחיל לשחרר אותו ....
הסיפור שלך שונה אבל משום מה כן מצאתי את עצמי בתוכו-אולי יועיל לך המידע שלי...

שנינות

משתמש פעיל
מעדכנת, שהחיים התחילו לחזור לשפיות...
עדיין יש כמה שעות ביום שאנחנו משתגעים, אבל לפחות הן לא ברצף.

שמתי לב לשני תסמינים מעניינים:

א. כשהיא בוכה היא מגרדת את הראש, מורטת את השערות בצורה מדהימה, מפעילה כח חזק ומתוסכל מאוד. הקרקפת הופכת לאדומה והטירוף גורר את עצמו. אין לה שום כינה, היא לא מזיעה, ריססתי אלו-פירסט, שמתי קרם, אין לה סבוריאה, היא לא נעקצה. מה עוד יכולה להות הסיבה לגרד???

ב. יש לה עצירות - - -
שמתי 4 גרם אבקת נורמלקס, שיניתי דיסה, הפחתתי דיסה, ועדיין...

יש לכם כיוון?

האם הגירוד הוא בצד אחד של הראש?

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני קוראת את כל המילים שנכתבו כאן
וכמאט בוכה...
אני עוברת את אותו סרט עם הבת שלי בת 8 חודש
אולי הם החליטו יחדיו להפגין על האמהות...:)

הייתי אצל רופא מומחה אתמול
והוא אמר שהכל בסדר
היא לא מסכימה לאכול רק מתוך שינה 60 מ"ל וזהו!
היא מוציאה אותי מהדעת...

הרופא אומר לי לנסות להחליף לה פורמלה
כי אולי זה אלרגיה לחלבי.
מה עושים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה