התייעצות - כדאי לעבור לסטארטאפ?

• פותח הנושא Anne
  • פורסם בתאריך

Anne

משתמש רשום
אני עובדת בחברת הייטק גדולה ומבוססת.
מקבלת הצעות רבות מסטארטאפים קטנים (40 - 60 עובדים).
אני מתלבטת, מצד אחד אני חושבת שבסטארטאפ מקבלים נסיון והרבה יותר פיתוח מאפס. מצד שני - אומרים שהעומס שם גדול ולא מתאים לאמהות...
אשמח לשמוע מבעלות נסיון מה אתן חושבות.
(אציין שאני לא מחפשת עבודה בצורה אקטיבית, כי התנאים שלי כרגע מאוד נוחים)
תודה!

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תלוי איך מקום, יש כאלו עם מינימום 12 שעות עבודה ביום זמינות כל הזמן וכו' - לא מתאים
יש רגועים, באים מחתימים כרטיס (או לא, הרבה מהם עובדים גלובאלי) וחוזרים הביתה.
מומלץ לנסות לברר כל מקום לגופו וגם להבין הלך רוח עוד בשיחות הראשוניות של הגיוס.

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כרגע לא בטוח שכדאי לעבור לסטארטפים, בגלל שהרבה עלולים להתקל בבעיה של מימון
אם את עובדת בחברה גדולה ויציבה, ותנאים טובים, לא הייתי ממליצה לך לעזוב במצב של השוק היום.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
תלוי במוצר של הסטארטאפ, עד כמה את מאמינה בו. זה קודם כל!
לגבי שאר הפרטים- זה ממש תלוי מקום, ופשוט לברר בכל מקום את אופי העבודה שם.
מבחינה מקצועית אין ספק שיש הרבה יותר תחומי אחריות, וההתפתחות המקצועית היא הרבה יותר גדולה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה