התייעצות התחשבות בחניה

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
האם אתם מתחשבים וחושבים על אחרים כשאתם מחנים את הרכב?

האם אתם מוודאים:
לא לתפוס 2 מקומות חניה,
לחנות בצורה ישרה שלא תפריע לתנועה,
לחנות באמצע כך שלרכבים ליד יהיה קל לצאת,
לא לחסום את היציאה,
וכו'?

משום מה אצלי זה טבוע בנשמה,
כמו כל התחשבות בזולת אחרת.

אך אני רואה המון המון אנשים סביבי שפשוט מחנים בצורה הזויה,
שחוסמת ומקשה על הרכבים סביבם.

איך אתם מתנהגים?

נערך לאחרונה ב:

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הלוואי שכמה שכנים שלי יראו את זה....
למה יש 4 חניות מתחת לבנין ואנחנו מגיעים עם רכב קטן ואין לנו מקום לחנות כי יש שם 2 רכבים שחונים על 2 חניות...

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נראה לי משתי סיבות:
1. חוסר מודעות או התחשבות הזויים
2. אני תמיד מנסה להגיד שאולי זה נהגים שפשוט לא יודעים לחנות טוב...

באזור שאני גרה בו, פשוט סיוטטט לפעמים אנחנו צוחקים שצריך אוטובוס מהחניה הביתה, כי כל החניות ליד הבית בתפוסה מלאה.

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי

שוש10

משתמש פעיל
ולמה רק בחניה ...
למה מותר לחנות במעבר חציה כי רק הולכים למכולת לשניה
והילד/ה שממהרים לחיידר בית הספר מסתבכים עם זה
וגם בלי למהר למה זה מותר.....
או לחנות בכיכר כי קופצים למכולת וכל אוטובוס שמסתובב צופר ... מתעכב....
ועוד ועוד

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש כאלה ששומרים מרחב תימרון להכנס ולצאת, לא כולם יודעים לחנות, ולא נעים להם לבקש שיכוונו אותם.
יש כאלה שיש להם תא מטען שנפתח בצורה שתופסת מקום ויש להם עגלה להכניס ולהוציא, או סלקלים מהדלתות.
יש מקרים שהראשון חונה איך שבא לו, השני חונה לידו במקום שנשאר, ואתה מגיע אחרי שהראשון נסע ואז אתה צועק "איך אנשים חונים בלי התחשבות".

בקיצור חסרים כאן הרבה מאוד נתונים בשביל לשפוט.

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש כאלה ששומרים מרחב תימרון להכנס ולצאת, לא כולם יודעים לחנות, ולא נעים להם לבקש שיכוונו אותם.
יש כאלה שיש להם תא מטען שנפתח בצורה שתופסת מקום ויש להם עגלה להכניס ולהוציא, או סלקלים מהדלתות.
יש מקרים שהראשון חונה איך שבא לו, השני חונה לידו במקום שנשאר, ואתה מגיע אחרי שהראשון נסע ואז אתה צועק "איך אנשים חונים בלי התחשבות".

בקיצור חסרים כאן הרבה מאוד נתונים בשביל לשפוט.
הפתרון לכאלו שכנים להתחיל לחנות כמו שהם חונים ואז שהם יאלצו לחפש חניה. זה למי שמפחד לדבר;);)

אמא לשתיים

משתמש רשום
אז נכון ששאלת מה אנחנו עושים.
אבל איך אפשר בלי לקטר על אחרים;)

לנו יש צמוד לבנין חנות.
ומשום מה רבים מהמבקרים בה מתעצלים לחנות באופן הגיוני.
חונים באלכסון על 2 חניות או עומדים בחניה במקום שחוסם 3 חניות (כשהם פנויות, יש מצב שאנחנו מגיעים ולא נותרת חניה אחרת פנויה. וכשאנחנו נצורים אז בכלל חוויה...)

אחרי שאחרתי שבוע שעבר לאנשהו כי נאלצתי לרדת לחפש את בעלי הרכב שיואילו לחלץ אותי, חשבתי לשים פתק יפה בכניסה לחנות. אבל עוד לא ניסחתי אותו... אז אם יש למישו איזה רעיון מה לכתוב לאותם אנשים שלא עוצרים רגע לחשוב על האחרים, אשמח.

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
1. אני בעד חוק שמי שחונה על 2 חניות יקבל קנס, אין שום סיבה שבעולם שבמדינה עם ערים רבות עם מצוקת חניה המצוקה תגדל בגלל חוסר התחשבות!

2. בגלל שאני מכירה את זה מקרוב, אני מאוד מקפידה להשאיר טווח מעבר,
אבל השארתי פעם פתק על רכב שחסם תמדרכה (הרחבה מאוד!!!) בנוסח "ירדתי לכביש עם עגלת תאומים בגללך!!!", אני חושבת שבנושא הזה אנשים פשוט לא שמים לב (במיוחד כאלה שלא חוו את זה), מותר לנו להזכיר להם...

3. באותו עניין,
יש לנו מצוקת חניות קשה ברחוב, בעיקר בשעות הערב (אזור של אולמות),
אנחנו מגיעים הביתה כל פעם, עם 2 תינוקות, וצריכים ללכת מרחק הגון \ לחנות ברחוב ליד מחוסר ברירה.
האבסורד הוא,
שברחוב יש לפחות 6!! רכבים נטושים!!!!
פנינו לעיריה מספר פעמים,
טוענים שזה עניין שיכול לקחת כמה שנים עד שיפנו את הרכב.
חצי שנה עד שיש להם אישור בכלל לשים מדבקה על הרכב, כי הכל צריך לעבור בבית משפט.
לדעתי - מדובר במאפיה שמתעסקת בחלקי חילוף, והעיריה מפחדת להתעסק איתם. (או בסתם חבר של מישו בעירייה...)
יש מה לעשות?????

efrat1

משתמש סופר מקצוען
3. באותו עניין,
יש לנו מצוקת חניות קשה ברחוב, בעיקר בשעות הערב (אזור של אולמות),
אנחנו מגיעים הביתה כל פעם, עם 2 תינוקות, וצריכים ללכת מרחק הגון \ לחנות ברחוב ליד מחוסר ברירה.
האבסורד הוא,
שברחוב יש לפחות 6!! רכבים נטושים!!!!
פנינו לעיריה מספר פעמים,
טוענים שזה עניין שיכול לקחת כמה שנים עד שיפנו את הרכב.
חצי שנה עד שיש להם אישור בכלל לשים מדבקה על הרכב, כי הכל צריך לעבור בבית משפט.
לדעתי - מדובר במאפיה שמתעסקת בחלקי חילוף, והעיריה מפחדת להתעסק איתם. (או בסתם חבר של מישו בעירייה...)
יש מה לעשות?????
להזמין גרר
ולהזיז אותם לאנשהו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה