קורונה התחסנתם נגד נגיף הקורונה?היו לכם תופעות לוואי?

התחסנתם נגד נגיף הקורונה?

• כן

• לא

• יש לי נוגנים(בדקתי)

• לא התחסנתי שיאפשרו לי אעשה זאת בעז"ה

• ההיתי חולה ולא בדקתי נוגדנים

• לא היה לי קורונה ויש לי נוגדנים(בדקתי)

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

loving music

משתמש מקצוען
"במהלך הבדיקות שעשתה חברת פייזר לחיסון שפיתחה הוכחה כאמור יעילות של 95% החל מכשבוע לאחר מתן המנה השנייה (שהוזרקה 3 שבועות אחרי המנה הראשונה. מכאן ההנחיה לקבל את החיסון השני בהפרש של 21 יום לפחות מהחיסון הראשון).

במהלך הבדיקות גם התברר כי כשבועיים לאחר קבלת המנה הראשונה הושגה הגנה של כ־50%. את הממצא הזה של פייזר אישש מכון המחקר של כללית. ממחקר שהוא ערך עולה כי בחלוף 14 ימים מהזרקתה של מנת החיסון הראשונה ישנה ירידה של ממש בשיעור הנדבקים בקורונה.

עם זאת יש להדגיש שכלל לא ברור כמה זמן נמשכת ההגנה החלקית של החיסון הראשון. הסיבה: 21 יום לאחר קבלת המנה הראשונה ניתנת מנת החיסון השנייה."

ציטוט מהאתר של כללית
הגנה של 50 אחוז לאחר שבועיים - משמעותה שלחצי מהמתחסנים אין עדיין נוגדנים לאחר שבועיים!!!!!
שבוע אחרי המנה השניה - ל 95% יש נוגדנים
מישהי קרובה, התחסנה במנה ראשונה - נבדקה סרולוגית לאחר 15 יום ולא היו לה נוגדנים כלל (0.07,כשמ1.4 חיובי)
מתכתב היטב עם המסקנות של פייזר
כך שהייתי נזהרת מלא ליטול מנה שניה של חיסון ללא בדיקה תחילה.
ככל הנראה, מסקנה חפוזה מדי....

יערי

משתמש מקצוען
מישהי קרובה, התחסנה במנה ראשונה - נבדקה סרולוגית לאחר 15 יום ולא היו לה נוגדנים כלל (0.07,כשמ1.4 חיובי)
כך שהייתי נזהרת מלא ליטול מנה שניה של חיסון ללא בדיקה תחילה.
השאלה היא איזה בדיקה סרולוגית היא עשתה, יש שני סוגי בדיקות אחד ששמו IGG שמזהה נוגדנים שיש בדרך כלל למי שחלה, ואחד ששמו IGM שמזהה את הנוגדנים של החיסון, כי הנוגדנים ממוקמים במקום אחר, ורק אחרי המנה השניה אמור להיות עליה גם בנוגדני IGG. כדי לבדוק את יעילות החיסון אחרי המנה הראשונה צריך בדיקה שמזהה את הנוגדנים האמורים.

loving music

משתמש מקצוען
השאלה היא איזה בדיקה סרולוגית היא עשתה, יש שני סוגי בדיקות אחד ששמו IGG שמזהה נוגדנים שיש בדרך כלל למי שחלה, ואחד ששמו IGM שמזהה את הנוגדנים של החיסון, כי הנוגדנים ממוקמים במקום אחר, ורק אחרי המנה השניה אמור להיות עליה גם בנוגדני IGG. כדי לבדוק את יעילות החיסון אחרי המנה הראשונה צריך בדיקה שמזהה את הנוגדנים האמורים.
גם כך עדיין יכול להיות שאין לה נוגדנים
זה רק מחזק את הצורך במנה השניה

Rochit

משתמש מקצוען
גם במחקר שאני משתתפת להמון משתתפים לא היו בכלל נוגדנים שבועיים אחרי (לא יודעת אחוז מדוייק אם זה 50% או פחות). ובדקו את הסוג הנכון של הנוגדנים
וגם אלו שהיה להם אחרי שבועיים זה היה בטווח מאוד מאוד רחב של תוצאות.

דורש ומבקש

משתמש מקצוען
גם במחקר שאני משתתפת להמון משתתפים לא היו בכלל נוגדנים שבועיים אחרי (לא יודעת אחוז מדוייק אם זה 50% או פחות). ובדקו את הסוג הנכון של הנוגדנים
וגם אלו שהיה להם אחרי שבועיים זה היה בטווח מאוד מאוד רחב של תוצאות.
בדקו לכם גם בסוף השבוע השלישי (לפני קבלת המנה השנייה) ???
לפי נתוני חברת פייזר יש ל- 89% אחוז נוגדנים אחרי 21 יום
את השבוע הרביעי לא בדקו כי נתנו את כבר את החיסון השני לנסיינים

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מעניין לדעת:
למשהו יש מידע האם מי שקיבל את המנה הראשונה וחלה בקורונה לקח את זה יותר בקלות?????

בעלי קיבל, לא יודעת מה זה יותר בקלות
הוא חלש מאוד ועוד שלל תסמינים
מדובר באדם צעיר

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
התחסנתי, ובשבוע הבא מנה שניה בעז"ה, שום תופעות לוואי בינתיים.

קורא לכל אשר בינה בקדקודו למהר ולהתחסן, אל תלכו שבי אחר תאוריות קונספירציה הזויות, דמיונות וסיפורי בדים אשר רובם בורות ומיעוטם זדון.

Rochit

משתמש מקצוען
בדקו לכם גם בסוף השבוע השלישי (לפני קבלת המנה השנייה) ???
לפי נתוני חברת פייזר יש ל- 89% אחוז נוגדנים אחרי 21 יום
את השבוע הרביעי לא בדקו כי נתנו את כבר את החיסון השני לנסיינים
אותי בדקו בינתיים אחרי שבועיים ואחרי שלושה שבועות (לפני קבלת החיסון השני)
והיה לי נוגדנים בשני הבדיקות - ועלה יפה ביניהם.
אבל החוקרות אמרו לי שהיו כאלו שאחרי שבועיים עדיין לא היו להם נוגדנים.

יבדקו לי שוב בתחילת שבוע הבא שזה יהיה שבוע אחרי החיסון השני. (אשאל אותם כשאבוא לבדיקת דם מה היו התוצאות בכללי של כל הקבוצה אחרי שלושה שבועות).

אגב, הם לא רק בודקים לי נוגדנים. הם בודקים עוד מלא השפעות של החיסונים על התאים. (לא זוכרת את כל ההסבר הארוך שנתנו לי, אבל דברים שקשורים למערכת החיסונית)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מכתב בנוגע למצב הזמן
וכן החיסונים
מהרב משה מרדכי קארפ שליט"א
א. ישנם אי דיוקים(בלשון יפה) בנתונים.
ב. מקורונה נפטרים מידי יום עשרות אנשים.
ג. תופעות לוואי החמורות הינם נדירות ביותר!, ותועלת החיסונים רבה מאד כיוצא מהבדיקות.
ד. הוא טוען שדעת גדולי ישראל לא תקפה. עליו הראיה.
ה. מי שנוהג בדרכיו ואורחותיו לפי הרב הנזכר נגד ר' חיים ושאר הרבנים, יעשה כמנהגו, ויניח לרוב מניין ובניין.

נערך לאחרונה ב:

sheen

משתמש מקצוען
חשבתי שאנשים יותר יתמקדו בחיזוק שכתוב במכתב ולא בדברים שיש מחלוקת וכל אחד יעשה כרבותיו
(בפרט כואב שאנשים מזלזלים בכל מי שחושב אחרת מהם או מרבותיהם)
עיקר נעצור פה כדי שהאשכול לא ימחק,
שבת שלום וחודש טוב.
לא
בזמן שכל יום מתים כמה עשרות אנשים, ובמגזר החרדי אחוז המבוגרים שמתחסנים הוא נמוך - כל ציטוט נגד חיסונים (בטח אם הוא מתבסס על מידע שקרי ומומצא) - חייב להיהדף בתוקף.
סורי, אבל סובלנות כזו עלולה לעלות לנו בחיי אדם.

מחלוקת יכולה להיות בין שתי דעות המתייחסות למציאות קיימת.
לא עם המצאות חסרות בסיס.

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אחרי מנה ראשונה ממש קצת בשריר
מנה שניה אולי טיפה יותר עיפות ביום למחרת.

נוגדנים: רגע לפני החיסון 0
שבועיים אחרי 66
שלש שבועות אחרי 75

לא מתאפקת....
בדיוק כמו שכל כך ברור ומובן לך שאת צודקת והצד השני ממציא המצאות
כך גם להם ברור הפוך
וכמו שמבחינתך מחובתך לדחות ולעמוד בתוקף מול כל דעה הפוכה
לדעתם הם מצילים חיים ולכן עומדים על הדעה ההפוכה

שאר הדברים שאומרים לכם בשם FDA וכו' (פריון וכדו), אל תתווכחו, פשוט תפתחו את האתר של FDA, אפשר להשתמש בגוגל בשביל לתרגם, ותראו שם,
ניצול של אנשים שאין להם גישה למרשתת ולזרוע בהם שקרים ופחדים, אין דבר רע מזה!
על זה הכוונה והכעס בעיקר, פשוט ניצול של תמימים!

A: There is no scientific evidence to suggest that the vaccine could cause infertility in women. In addition, infertility is not known to occur as a result of natural COVID-19 disease, further demonstrating that immune responses to the virus, whether induced by infection or a vaccine, are not a cause of infertility. Reports on social media have falsely asserted that the vaccine could cause infertility in women and the FDA is concerned that this misinformation may cause women to avoid vaccination to prevent COVID-19, which is a potentially serious and life-threatening disease. SARS-CoV-2 is the virus that causes COVID-19. The symptoms of COVID-19 vary and are unpredictable; many people have no symptoms or only mild disease, while some have severe respiratory disease including pneumonia and acute respiratory distress syndrome (ARDS), leading to multi-organ failure and death. The Pfizer-BioNTech COVID-19 vaccine is a mRNA vaccine. It contains a small piece of the SARS-CoV-2 virus’s genetic material that instructs cells in the body to make the virus’s distinctive “spike” protein. After a person is vaccinated, their body produces copies of the spike protein, which does not cause disease, and triggers the immune system to learn to react defensively, producing an immune response against SARS-CoV-2. Contrary to false reports on social media, this protein is not the same as any involved in formation of the placenta.

האם בקשות תפילה של בני משפחות החולים כאן הם גם שקר והסתה? (לדוגמה כאן)
למה לא לפתחים אשכולות של בני משפחה שחוסנו והקרובים שלהם במצב קשה?
הרי חוסנו פי 4 ממספר המאמתים שהיו עד כה!

נערך לאחרונה ב:

sheen

משתמש מקצוען
לא מתאפקת....
בדיוק כמו שכל כך ברור ומובן לך שאת צודקת והצד השני ממציא המצאות
כך גם להם ברור הפוך
וכמו שמבחינתך מחובתך לדחות ולעמוד בתוקף מול כל דעה הפוכה
לדעתם הם מצילים חיים ולכן עומדים על הדעה ההפוכה
כן, אבל כאן זה לא דיון על איך להתיחס לקורונה, עד כמה לשמור וכו'.
קראת את הקטע שציטטתי?
הוא טוען שם שרבים ניזוקו מהחיסון, ושאנשים בריאים מתו ממנו.
וזו המצאה מוחלטת, לא דעה בכלל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה