התחברות לאינטרנט סלולרי

• פותח הנושא 3154
  • פורסם בתאריך

3154

משתמש צעיר
ברצוני להתחבר לאינטרנט סלולרי ע"י הכנסת הסים למחשב עצמו.
אין לי במחשב הגדרות לרשת סלולרית. (וינדוס 10)
איך אפשר לעשות זאת?

3154

משתמש צעיר
השאלה היא איך אפשר להתחבר ללא מודם, אלא ע"י הכנסת הסים למחשב עצמו (יש במחשב מקום להכניס את הסים)

aeb

משתמש סופר מקצוען
השאלה היא איך אפשר להתחבר ללא מודם, אלא ע"י הכנסת הסים למחשב עצמו (יש במחשב מקום להכניס את הסים)
יותר מסתבר שזה מקום להכניס כרטיס MicroSD...
(אבל הכל יתכן רק ש...) אם זה קיים כדבריך אמור היה להיות התקנה מובנית שאוטומטי מתחבר ע"י הסים

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כדאי לבדוק אם החריץ של הסים מכיל ברזלים או שזה פלסטיק ריק.. מה שיש בהמון מחשבים...
אם יש ברזלים (שנוגעים בסים...) אז מסתבר שאפשר.

דוד אי

משתמש פעיל
הבעיה שלי שאין לי את האייקון של אינטרנט סלולרי.
לפי מה שהבנתי בקישור זה תלוי בגירסה של וינדוס? האם יש אפשרות לשדרג?
אני מכיר חבר שגלש בעבר באמצעות כרטיס ישירות במחשב.
בדקת אם יש אייקון גם אחרי שחיברת את הכרטיס?
הם הציעו בקישור גם שינוי הגדרות, בלוח הבקרה - > רשתות ואינטרנט - > יש לך הגדרות רשת סלולרית?
אם זה כרטיס חדש יתכן וצריך להפעיל אותו קודם בטלפון סלולרי (להתקשר לחברה), תשאל נציג מכירות סלולר.

3154

משתמש צעיר
אין לי הגדרות רשת סלולרית - כפי שכתבתי בהתחלה, גם לא כשהכרטיס במחשב. והכרטיס כבר בשימוש בינתיים ע"י נטסטיק (וגם ביצעתי כמה שיחות טלפון), אולם הגלישה מאד איטית, וחשבתי שאולי במחשב ישיר יהיה מהר יותר. (ואל תגידו לי לדבר עם חברת הסלולר, כי את זה כבר עשיתי, ואמנם היה שיפור אבל לא מספיק)
השאלה איך מוסיפים רשת סלולרית בהגדרות?

avim10

משתמש מקצוען
כדאי לבדוק אם החריץ של הסים מכיל ברזלים או שזה פלסטיק ריק.. מה שיש בהמון מחשבים...
לא עניתם על זה.
אני לא מקצוען, אבל מסתבר לי שזה כך אצלכם אם אתם לא מוצאים את כרטיס הרשת הזה בהגדרות רשת. [גם אצלי במחשב יש כזה]

דוד אי

משתמש פעיל
האייקון הכללי של הרשת כן מופיע לך?
אם גם הוא לא, יתכן וזו רק בעית תצוגה בשורת המשימות.
כנס להגדרות -> מערכת -> הודעות ופעולות, ותגדיר שהאייקונים של הרשת יוצגו, וגם תדליק אותם שיהיו פעילים.

3154

משתמש צעיר
יש לי אייקון של רשת רגילה ושל WI FI אבל לא של רשת סלולרית

3154

משתמש צעיר
לא עניתם על זה.
אני לא מקצוען, אבל מסתבר לי שזה כך אצלכם אם אתם לא מוצאים את כרטיס הרשת הזה בהגדרות רשת. [גם אצלי במחשב יש כזה]
אין אפשרות לראות אם יש או אין ברזלים.

3154

משתמש צעיר
המקום להכניס הוא מאחורי הבטרייה (צריך להוציא את הבטרייה בשביל להכניס), כך שזה לא הגיוני שזה לכרטיס זיכרון.
(אין לי כרטיס זיכרון בשביל לנסות)

• תודה
Reactions: aeb

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ין אפשרות לראות אם יש או אין ברזלים.
אם אין אפשרות לראות כנראה שזה חריץ ריק.. (עושים אותו כהכנה למחשבים שבהם כן מרכיבים את האפשרות הזו)
האופציה הבאה היא נטסתיק (מסונן כמובן)

3154

משתמש צעיר
למה אם אין אפשרות לראות זה ריק?
זה מקום שאי אפשר לראות בגלל המיקום - טכנית אין אפשרות להסתכל פנימה לראות מה קורה.
נטסטיק יש לי כבר, וכפי שכתבתי למעלה - רציתי לוותר עליו.

3154

משתמש צעיר
זה משנה בקליטה. וכנראה גם במהירות הגלישה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה