Elementor התחברות והרשמה עם אלמנטור ותוספים נלווים

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
שלום וברכה לכולם,

אני מחפשת בדחיפות פתרון לפופאפ של התחברות והרשמה באתר.
אלמנטור כולל רכיב של לוגין, אבל בלי הרשמה (registration).

אני צריכה שיהיה פופאפ אחד, כשהוא עולה - מופיע מסך התחברות סטנדרטי. עם כפתור של "עדיין לא נרשמתם? הרשמו עכשיו", לחיצה עליו תפתח באותו פופאפ או תסגור את הפופאפ הזה ותפתח אחד אחר עם טופס הרשמה.
שימו לב, שהרכיב של essential addons של הרשמה והתחברות לא מתאים כי אני צריכה שיהיו בטופס ההרשמה שדות נוספים על השדות שWP מציע (עיר, ארץ, מספר טלפון ועוד כמה).

יש למשהו משו? איזשהו רעיון שניסיתם ועבד? תוכלו להפנות אותי לדוגמה שעובדת?

המון תודה

חנה 1

משתמש פעיל
D I G I T A L
אבדוק את התוסף. תודה

רק מוסיפה, שעד עכשיו התקנתי כמה תוספים ובדקתי אותם. לכל אחד היה חסרון.
אחד מהם - Profile Builder - לא מאפשר להוסיף להרשמה שדות נוספים על השדות של WP.
השני - User Registration - אמנם מאפשר להוסיף שדות, והוא עובד נפלא לגמרי, אבל ברגע שאני מטמיעה אותו בפופאפ של אלמנטור - השליחה לא עובדת.
כמו שכתבתי - אחת הדרישות החיוניות מבחינת הלקוח זה השדות הנוספים. בלי זה - לא פתרנו כלום.

אני צריכה מישהו שיש לו ניסיון ויודע על פתרון מסויים שעובד. כבר שרפתי מלא שעות על ניסוי ותעייה על הנושא הזה.

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה