דרוש מידע התופים של השכנים דופקים לי על הראש!

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
האמת, שאצלנו גם מתופפים, אבל זה בתוך מקלט והמקלט בתוך מרתף...
לא נראה לי ששומעים מחוץ לבית.
אנשים צריכים להבין ולדעת להתחשב בזולת, אם כל הרחוב סובל מהתרפיה שלהם-התופים, הם צריכים לעשות חושבים.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
הקטע שהבעיה מתעוררת רק אחרי שהשכנים קנו את התופים והשקיעו כסף רב ומחשבה, זה כבר לא רלוונטי עכשיו לומר להם להפסיק עם זה.
הכי טוב להכניס כבר מעכשיו למודעות של הסביבה:
מי שיש לו שכנים לא קונה תופים! (מה עם דרבוקה, זה בסדר?)
יתכן שהוא מבטל מצוות עשה של "ואהבת לרעך כמוך".

AtaraM

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הקטע שהבעיה מתעוררת רק אחרי שהשכנים קנו את התופים והשקיעו כסף רב ומחשבה, זה כבר לא רלוונטי עכשיו לומר להם להפסיק עם זה.
הכי טוב להכניס כבר מעכשיו למודעות של הסביבה:
מי שיש לו שכנים לא קונה תופים! (מה עם דרבוקה, זה בסדר?)
יתכן שהוא מבטל מצוות עשה של "ואהבת לרעך כמוך".
לפי זה מומלץ לכול אחד מהמשתמשים לתלות היום מודעה בכניסה לבנין בבקשה שלא לקנות תופים!
שימו לב מומלץ גם בבנינים הצמודים:p

נראה לישבפעם הבאה שיתחיל התיפוף מסתבר בשעות הקרובות אני אתקשר והציעה להם לשים מגבת מתחת לתופים וכן לקנות את המשטחי סיליקון שמשתיקים שתי הפתרונות שנראים לי רלוונטים בשלב הנוכחי, כלומר שהם אולי יקשיבו וייסמו או שהם יגידו שכבר קנו ומשתמשים- (אמן כן יהיה רצון )ואין מה לעשותo_Oo_Oo_O

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אתמול השכנים שלי (קומה מעלינו) קנו תופים. :cry:
בד"כ אין לי בעיה עם רעש. ובדקות הראשונות זה באמת לא הפריע לי.
אבל אחרי בערך 20 דקות של תיפוף ללא הפסקה, כמעט התפוצצתי.
התקשרתי אליהם וביקשתי כמה דקות בלבד של שקט כדי שאני לא אשתגע.
הבחור הנדיב נתן לי 6 דקות תמימות ושוב התחיל.
אין לי מושג איך אנשים עומדים בזה. אולי נעבור דירה.

H. Clin

משתמש מקצוען
השכן מלמעלה מתופף בלי סוף בצום והראש שלי מתפוצץ.
מה עושים?
התקשרתי והוא הפסיק כששמע את הצלצול אבל לא ענה. אחרי שתי דקות התחיל שוב. התקשרתי שוב ואותו דבר.
שלחתי ילד לדפוק בדלת אבל הוא לא פתח.
אני צריכה ש-ק-ט. דחוף.

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
השכן מלמעלה מתופף בלי סוף בצום והראש שלי מתפוצץ.
מה עושים?
התקשרתי והוא הפסיק כששמע את הצלצול אבל לא ענה. אחרי שתי דקות התחיל שוב. התקשרתי שוב ואותו דבר.
שלחתי ילד לדפוק בדלת אבל הוא לא פתח.
אני צריכה ש-ק-ט. דחוף.
בחור?
תתקשרי להורים,
אם הוא נשוי -לאשתו.

H. Clin

משתמש מקצוען
בחור?
תתקשרי להורים,
אם הוא נשוי -לאשתו.
בחור. הצלחתי להשיג את המספר האישי שלו והוא ענה. ביקשתי שקט עד אחרי הצום והוא התנצל.
מאז יש לי שקט ועברו כבר שש דקות. נקווה לטוב.

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
@Hillary Clinton
@אם הבנים שמחה!

השכן מנגן - ומה איתכם?

• ומי מאיתנו לא נתקל בשכן שמנגן להנאתו בכל שעות היממה, כולל בשעות שבהן אנחנו לא רוצים לשמוע מוזיקה קלאסית, טובה ככל שתהיה, אלא רק לישון ולאגור כוחות לקראת יום המחר? ע"פ התקנות למניעת מפגעים, אין להפעיל כלי נגינה בבניין מגורים בין השעות 14:00-16:00 ובין השעות 23:00-07:00. על כן, אם השכן מנגן מדי ערב בחצות, תוכלו לפנות לביהמ"ש ולבקש להורות לו לחדול מכך.

בתביעות בשל מטרדים שיוצרים שכנים,כולל תביעות בשל רעש הבוקע בכלי נגינה, ביהמ"ש בוחן האם המטרד אכן מהווה הפרה של החוק, והאם יש מקום לתת סעד של צו מניעה קבוע או זמני וכן האם יש מקום לפסוק פיצויים.

כך למשל, ביהמ"ש השלום בנצרת דן בתביעה למתן צו מניעה בשל רעש בלתי נסבל הבוקע מנגינה במערכת תופים. התובעים טענו כנגד שכניהם, כי הרעש הבוקע ממערכת התופים שקנו לבניהם מפריע את מנוחתם ופוגע באיכות החיים שלהם. ביהמ"ש קיבל את התביעה, וקבע כי מדובר ברעש חזק בניגוד לחוק, וכי התיפוף מהווה מפגע אקוסטי קשה.

בהתאם לכך, ביהמ"ש נתן צו מניעה קבוע נגד הנתבעים, האוסר עליהם ועל באי ביתם לעשות שימוש או לנגן במערכת התופים בביתם. בנוסף, הנתבעים חויבו לשלם לתובעים הוצאות משפט של 2,053 שקלים וכן שכר טרחת עו"ד בסך של 3,000 שקלים בתוספת מע"מ.

H. Clin

משתמש מקצוען
@Hillary Clinton
@אם הבנים שמחה!

השכן מנגן - ומה איתכם?

• ומי מאיתנו לא נתקל בשכן שמנגן להנאתו בכל שעות היממה, כולל בשעות שבהן אנחנו לא רוצים לשמוע מוזיקה קלאסית, טובה ככל שתהיה, אלא רק לישון ולאגור כוחות לקראת יום המחר? ע"פ התקנות למניעת מפגעים, אין להפעיל כלי נגינה בבניין מגורים בין השעות 14:00-16:00 ובין השעות 23:00-07:00. על כן, אם השכן מנגן מדי ערב בחצות, תוכלו לפנות לביהמ"ש ולבקש להורות לו לחדול מכך.

בתביעות בשל מטרדים שיוצרים שכנים,כולל תביעות בשל רעש הבוקע בכלי נגינה, ביהמ"ש בוחן האם המטרד אכן מהווה הפרה של החוק, והאם יש מקום לתת סעד של צו מניעה קבוע או זמני וכן האם יש מקום לפסוק פיצויים.

כך למשל, ביהמ"ש השלום בנצרת דן בתביעה למתן צו מניעה בשל רעש בלתי נסבל הבוקע מנגינה במערכת תופים. התובעים טענו כנגד שכניהם, כי הרעש הבוקע ממערכת התופים שקנו לבניהם מפריע את מנוחתם ופוגע באיכות החיים שלהם. ביהמ"ש קיבל את התביעה, וקבע כי מדובר ברעש חזק בניגוד לחוק, וכי התיפוף מהווה מפגע אקוסטי קשה.

בהתאם לכך, ביהמ"ש נתן צו מניעה קבוע נגד הנתבעים, האוסר עליהם ועל באי ביתם לעשות שימוש או לנגן במערכת התופים בביתם. בנוסף, הנתבעים חויבו לשלם לתובעים הוצאות משפט של 2,053 שקלים וכן שכר טרחת עו"ד בסך של 3,000 שקלים בתוספת מע"מ.
סיפור נחמד אבל אני לא תובעת את השכנים שלי. אני עדיין צריכה לחיות איתם.

אבירים

משתמש פעיל
לפעמים כדאי להציע להם לשלם על הגומי מתחת לתופים ומעל התופים בתנאי שהם מסכמים לשים את זה
(ולפעמים על הפער של התופים בתנאי שימכרו את זה )

זה עולה כסף
אבל יותר זול מלהשתגע כל יום
ובוודאי מלעבור דירה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה