התוכנת חסימה של נטפרי למחשבים ניידים עובדת גם סמארטפון?

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין לי מושג.
אשמח אם תראה את האשכול שפתחתי באיש את רעהו ותנסה להבין מה היא רוצה.

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אין לי מושג.
אשמח אם תראה את האשכול שפתחתי באיש את רעהו ותנסה להבין מה היא רוצה.
כתוב שם כמה שטויות, אבל מה שכתבו שאפשר לעקוף כוונתם אם יש גישה להגדרות וכאמור איך שאני כתבתי גם את זה חוסמים
אך כאמור זה לא אלטרנטיבה כי אפשר לפתוח משתמש חדש, וזה דווקא פלוס בשיאומי שלא נותנים להוסיף משתמש בלי כניסה כניסה להגדרות ואם חוסמים את ההגדרות אי אפשר להוסיף משתמש.

בקשר למה שכתבו שם: אנדרואיד זוהי מערכת הפעלה בקוד פתוח מבוסס לינוקס, מיוצרת על ידי גוגל בהתאמה למכשירי פיקסל, כל חברה משנה לפי צרכיה וההבדל הוא צוות המפתחים.

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עדין מחכה בסבלנות לחסימה!!​
תודה רבה:):)

נערך לאחרונה ב:

אין הכי נמי

משתמש רשום
הדרן ודומיהם משתמשים בהרשאות root וחוסמים באופן שלא יהיה ניתן לפירצה ופריצה.
הדרן חוסמים גם את האפשרות Download mode להתקנת רום אחר.
לפי מה שהבנתי, הדרן חוסמת את האפשרות להתקנת רום אחר לגמרי, כך שאחרי שהם בעצמם מבצעים רוט על המכשיר, לא ניתן לשנות את זה בכלל? גם להם אין דרך להחזיר את הסמארטפון למצב הקודם?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שהבנתי, הדרן חוסמת את האפשרות להתקנת רום אחר לגמרי, כך שאחרי שהם בעצמם מבצעים רוט על המכשיר, לא ניתן לשנות את זה בכלל? גם להם אין דרך להחזיר את הסמארטפון למצב הקודם?
ניתן לשנות את הרום במעבדות סלולר ולא בדרך רגילה, זה עולה כ 500 ₪
הם עצמם יכולים ביותר קלות אבל הם לא יעשו את זה מסיבות מובנות.

הכל בסדר

משתמש מקצוען
זה מחשב שאני גולשת בד"כ במקום שיש בו חסימה
כך שרוב הזמן יש חסימה ממילא.
אבל ריצית משהו לזמן שהגלישה במקום אחר.
כמה עולה נטפרי?
אני לא צריכה נטסטיק כי הגלישה אלחוטית

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
נערך לאחרונה ב:

aeb

משתמש סופר מקצוען
חשבתי שחסמתי מספיק (38 כתובות)
אבל @5050 עבד קשה והצליח לחסום הרבה יותר כולל פרסומות וכד' (53 כתובות!)
מצ"ב הקבצים (2 קבצים: אחד חסימה רגילה/מינימלית, והשני חסימה הכוללת תמונות עסקים וכד' שעלולים להכיל בעיות)
מורידים את הקובץ המצורף ומחלצים (xml)
נכנסים ל NetGuard לוחצים על השלש נקודות בצד שמאל למעלה>הגדרות>גיבוי>יבא הגדרות
ובוחרים בקובץ xml המצורף.
לוחצים במסך התוכנה על המתג למעלה להפעלת ה vpn.
אני לא מתיימר להתחרות עם העבודה שלכם, אבל לכאורה השיטה ההפוכה היא יותר בטוחה (כמדומני שכך גם עובדים בנטפרי), שכל כתובת אינטרנט חסום מלבד רשימה לבנה, לענייננו הכתובות שנצרכים לוויז, ואז לא יצטרכו לחסום את שאר האפליקציות (כמובן במקרה הזה שזה לווייז בלבד). צריך רק ש @יוסי מחשבים יאמר לנו אם קיים כזה אפשרות בNetGuard.

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
Screenshot_2018-10-26-01-37-00.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה