בקשה התאגדות העשוקים, מיקסר מולר שנקנה באושר עד.

ראש מנוע

משתמש פעיל
הקו החם זה רק לעוולות מסחריות לא חוקיות.
יש עוד עיתונים, מספיק שהעיתון יוצר איתם קשר ומחכה לתגובתם, וכבר מקבלים מוצר חדש הביתה.
אפשר להפנות את העיתון שיבקשו ממולר עצמם הסבר, על מכונה כזו מיוחדת שלא יכולה לסחוט תפוזים כדבריכם.

אלי תקווה

משתמש רשום
קנינו השנה מיקסר של מולר באושר עד.
הכיתוב היה מבטיח,
מעבד מזון, מסחטה, מיקסר, מטחנת בשר והכל במכשיר אחד....

ו..
קנינו, הרכבנו, שמנו תפוז, לסחוט ו.. - המנוע נתקע, לא עמד בעומס.

שמנו תפוח אדמה, מבושל, ולא ריסק....

ללוש? עם מים הוא הסתדר, יותר מיזה זה כבר היה יותר מידי בשבילו

מי עוד נתקל?
שם הבעיה היא מולר ולא אושר עד... מולר זו אחת החברות הגרועות ביותר שיש בעולם בתחום האלקטרוניקה. וזה עוד בלי להוסיף את הרמאות שיש בשם 'מולר' שנכתב עם האות Ü בגרמנית כדי שיחשבו שהחברה היא גרמנית... לאחר בדיקה מעמיקה התברר שמדובר בכלל בחברה סינית סוג ה' שאימצה לעצמה שם של חברה גרמנית למען המכירות

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני רואה מיעוט (צעקני) של מתלוננים.
אני לא מבין את הזלזול באנשים ששילמו ממיטב כספם, כן מיטב כספם, כי אם לא הם היו קונים חברה אירופאית רצינת ויקרה,
ודרך אגב הם כלל לא מיעוט, לצערי בחברה הזאת זה עשות ומאות, בשלל המכשירים שלהם.

אלי תקווה

משתמש רשום
שם הבעיה היא מולר ולא אושר עד... מולר זו אחת החברות הגרועות ביותר שיש בעולם בתחום האלקטרוניקה. וזה עוד בלי להוסיף את הרמאות שיש בשם 'מולר' שנכתב עם האות Ü בגרמנית כדי שיחשבו שהחברה היא גרמנית... לאחר בדיקה מעמיקה התברר שמדובר בכלל בחברה סינית סוג ה' שאימצה לעצמה שם של חברה גרמנית למען המכירות
למען הדיוק יש חברה גרמנית בשם מולר, אבל היא משווקת מוצרי חלב ולא אלקטרוניקה...

לארג'

משתמש מקצוען
לפני פסח אושר עד מכר מיקסר מולר ב100 שקל
אני חושב שמי שקונה מולר זה מידיעה שזה לזמן מושאל

בנימין 5850

משתמש פעיל
גם אני קניתי לפני כשנתיים שואב אבק שעבד מעולה לנקיונות של פסח אבל למרבה הפלא השימוש הראשון שלי לאחר הפסח לא צלח והמכשיר שבק חיים לאחר תקופה של פחות מחודש!!
אחרי שהייתי ממש מסוקרן מה קרה לו פתחתי אותו וגיליתי שכל החוטי חשמל מרוב מאמץ של שאיבת כמה גרגירים מתחת לספה התחממו ונשרפו, נס שלא נשרף לנו בבית,
מאז אין לי יצר הרע אפילו להביט על המוצרים שלהם באושר עד

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
המעבד מזון שלהם(קוצץ טוחן מגרד סוחט-ועלה רק 149 שח)מעולה
והשייקר (טוחן פרות קפואים וקרח וכו...) מעולה
והמפזר חום מעולה
המצנן(שעובד על מים קרים-אחד הדפוקים אבל ראיתי באינטרנט שכל התגובות עליו שהוא על הפנים לא משנה איפה קנו אותו)די דפוק
והמיחחם של המים החמים גם מצויין
והקומקום הזכוכית שלהם גם מצויין
והשואב אבק של שיואמי מצויין עובד ללא הפסקה
ולא זוכרת איזה עוד מוצרי חשמל קנינו שם
השואב אבק של שיואמי שקניתם באושר עד-
זה שואב רובוטי?
תוכלי לתת לי מספר דגם?

Ayala12345

משתמש פעיל
השואב אבק של שיואמי שקניתם באושר עד-
זה שואב רובוטי?
תוכלי לתת לי מספר דגם?
לא רובוטי
שואב שנראה כמו מטאטא(כמדמני שיש להם דגם אחד)
אבל בצהרים אני אבדוק את הדגם המדוייק

• שכוייח!
Reactions: L_M

Ayala12345

משתמש פעיל
לא רובוטי
שואב שנראה כמו מטאטא(כמדמני שיש להם דגם אחד)
אבל בצהרים אני אבדוק את הדגם המדוייק
לסבתא שלי יש את הרובוטי-היא מאוד מאוד נהנת
אבל הוא עושה הרבה רעש(לא יודעת לגבי חברות אחרות) ולא שואב פינות
אם זה רלונטי אני אשיג את הדגם

• שכוייח!
Reactions: L_M

צפוני אבוד

משתמש מקצוען
ברור שכשקונים מוצר של חברה נורמלית כמו שיאומי, זה לא משנה אם קניתם באושר עד או מקום אחר, הבעיה הגדולה זה מוצרי מולר, ובאמת איני מבין מי קונה אותם, הם מתחת לכל ביקורת.

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אוייש!

קיבלתי כזה מיקסר מתנה על קניית מוצר חשמל,
שמרתי אותו לפסח..
הוא אמור לשרוד את פסח?!

מאירלה

משתמש מקצוען
זה לא מפעל אלא מותג של יבואן ישראלי שקונה מוצרים זולים מכל מיני מפעלים בסין וממתג אותם לפעמים בטעות יש מוצר שעובד מצוין אבל אי אפשר ללמוד ממנו על הכלל וגם אי אפשר לדעת מראש ולכן תמיד זה כסף על קרן הצבי

זאב 3156

משתמש חדש
זה לא מפעל אלא מותג של יבואן ישראלי שקונה מוצרים זולים מכל מיני מפעלים בסין וממתג אותם לפעמים בטעות יש מוצר שעובד מצוין אבל אי אפשר ללמוד ממנו על הכלל וגם אי אפשר לדעת מראש ולכן תמיד זה כסף על קרן הצבי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה