השתתפת פעם בחוג ציור בשמן/אקרילי על קנבס לנשים ונערות? אם כן אשמח לתשובותייך...

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש לי ב''ה כבר 5 שנים חוגי ציור לילדים.
ונוצר ביקוש גם לנשים...
התמהמהתי והתחמקתי, לעניות דעתי נשים צריכות שיהיה להם מושלם,
מהאווירה והניקיון, ועד לקפה והעוגה והמוזיקה הנעימה והציוד והרמה...
בקיצור, אני פדנטית וידעתי שזה ידרוש ממני הרבה יותר.
אבל יש ביקוש.:geek:
וצריך פרנוסה....;)

אז.
אשמח לשמוע.
היית פעם בחוג כזה?
מה אהבת?
כמה זמן היה אורך החוג?
כמה שילמת?
איך הייתה שיטת הלמידה?
טיפ בשבילי, או כל דבר שיוסיף לי.

אני מממממשששש אעריך כל תשובה!
זה ייתן לי המון!
תודה רבההה!!!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא חושבת שנשים מצפות ממך למוזיקה וקפה ועוגה...
כן מקום מרווח, למקצועיות ולנעימות (את שתי האחרונים בטוח יש לך :D )

אני הייתי בכמה קורסי אומנות - חלקם ציור
והזכרונות שלי-

* אהבתי מקומות שהיה מרווח ולא צפוף (מקום להניח את התיק, הקנווס, הכלים והמרפק בלי להצטופף :) )
* שלא התערבבו עם הבית והילדים... (כלומר אפשר בבית אבל שיהי מסודר ושקט שארגיש בנח ללכת לכוכבית הבאה)
* שהיה שירותים נורמלי....
* וכשכמות הנשים לא היתה גדולה מידיי <כדי שהמורה תספיק להגיע אלי כבר בקריאה שניה :) >

בהצלחה!!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לגבי אורך מחירים וכו'
בקורסי אומנות היה מקובל שלוקחים על חודש אחד סכום כל שהוא
ואם מתחייבים ל3 חודשים אז המחיר פוחת
בקורסי ציור זה היה לנושאים ספציפים אז האורך היה 12 שיעורים והיה מוצלח
אם כי אני אישית אהבתי סדנאות קצרות (טעימה) בנושאים מאד ממוקדים
הייתי בכמה סדנאות כאלה שנמשכו כל אחת 3 שעות והם היו ממוקדים בין 1-3 פעמים ותו לא.

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לא חושבת שנשים מצפות ממך למוזיקה וקפה ועוגה...
כן מקום מרווח, למקצועיות ולנעימות (את שתי האחרונים בטוח יש לך :D )

אני הייתי בכמה קורסי אומנות - חלקם ציור
והזכרונות שלי-

* אהבתי מקומות שהיה מרווח ולא צפוף (מקום להניח את התיק, הקנווס, הכלים והמרפק בלי להצטופף :) )
* שלא התערבבו עם הבית והילדים... (כלומר אפשר בבית אבל שיהי מסודר ושקט שארגיש בנח ללכת לכוכבית הבאה)
* שהיה שירותים נורמלי....
* וכשכמות הנשים לא היתה גדולה מידיי <כדי שהמורה תספיק להגיע אלי כבר בקריאה שניה :) >

בהצלחה!!
תודה!
כל מילה פנינה!!

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היי, אני בקורס רישום.
9 נשים בקבוצה- שזה אחלה. קבוצה מידי גדולה זה ממש לא עובד. כמו שכתבו- מעצבן אם צריך לחכות למורה יותר מקריאה שניה.
שיעור של 3 שעות: בודקים שיעורי בית, ואז עובדים על נושא חדש והמורה עוברת ומתקנת\עונה לשאלות. אורך מעולה. ההסברים- יקרוניים ולא ע"י דוגמאות. לדעתי חובה. אל תסבירו לי איך מציירים תפוח... אבל ייתכן בהחלט שיש כאלה שבאות בשביל הכיף ולצאת עם תמונה ולא אכפת להם שאח"כ כשתירצינה ליצור בבית לבד לא יוכלו...
אכן יש פינת קפה- קומקום, קפה-תה, חבילת בייגלך. מספיק לגמרי. יש קבוצות שיש כלל שמי שלא מגיעה עם ש.ב. מביאה אתה עוגה...
אצלנו השיעור בסטודיו ולא בבית פרטי. נראה לי שהיה בסדר בית אבל רק בתנאי שהמרחב באמת מספק ותואם את כמות האנשים בלי שבשביל לעבור צריך להקים כל הזמן וכו', ובלי ילדים ברקע. שירותים- ברור, מאד חשוב שיהיה נגיש.
המחיר- שנתי. 28 שיעורים של 3 שע' באזור ה5K. אבל זה מורה סופר מומחית עם מלא ניסיון שמלמדת במקומות הכי נחשבים.
בהצלחה!

הודיה בושארי- ציירת

מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
היי, אני בקורס רישום.
9 נשים בקבוצה- שזה אחלה. קבוצה מידי גדולה זה ממש לא עובד. כמו שכתבו- מעצבן אם צריך לחכות למורה יותר מקריאה שניה.
שיעור של 3 שעות: בודקים שיעורי בית, ואז עובדים על נושא חדש והמורה עוברת ומתקנת\עונה לשאלות. אורך מעולה. ההסברים- יקרוניים ולא ע"י דוגמאות. לדעתי חובה. אל תסבירו לי איך מציירים תפוח... אבל ייתכן בהחלט שיש כאלה שבאות בשביל הכיף ולצאת עם תמונה ולא אכפת להם שאח"כ כשתירצינה ליצור בבית לבד לא יוכלו...
אכן יש פינת קפה- קומקום, קפה-תה, חבילת בייגלך. מספיק לגמרי. יש קבוצות שיש כלל שמי שלא מגיעה עם ש.ב. מביאה אתה עוגה...
אצלנו השיעור בסטודיו ולא בבית פרטי. נראה לי שהיה בסדר בית אבל רק בתנאי שהמרחב באמת מספק ותואם את כמות האנשים בלי שבשביל לעבור צריך להקים כל הזמן וכו', ובלי ילדים ברקע. שירותים- ברור, מאד חשוב שיהיה נגיש.
המחיר- שנתי. 28 שיעורים של 3 שע' באזור ה5K. אבל זה מורה סופר מומחית עם מלא ניסיון שמלמדת במקומות הכי נחשבים.
בהצלחה!
תודה רבה!
תצליחי נשמע מעולה:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה