השקעות השקעתם בפינדלרה מייסמארטי וכדומה?

ה. שלמה

משתמש פעיל
מי שאומר שהוא לא נוכל ורמאי, מיליון אחוז שלא שמע את 4 השיחות איתו ונעקציו.
מתברר ש'סנטר נכסים' שפרסם רק למחפשי עבודה הצעה למשכורת של עשרות אלפים וקורס חינם על חשבונו, קיבל מכל אחד מהם (לפחות מאות במשך שנים רבות) בין-17,000 ל-19,400 ש"ח - ואין גם אחד שקיבל עבודה ממנו, או החזר על הקורס החינמי.
יש לנו הקלטות של תלמידים שביקשו לבטל את הרישום שעות ספורות לאחר הפגישה איתו, והוא הפקיד את הצ'קים בניגוד מוחלט לחוק. לזה קוראים עוקץ.
דוג' של תלמידה נוספת שביקשה לחשוב יום נוסף (ולהתחמק ממנו) והוא אמר שיכולה לחשוב עד השיעור הראשון, אך נתן לה 'טרמפ' מהפגישה, במהלכו הסביר לה על הפעילות שלו - וזה היה הקורס הראשון שמנע ממנה את יכולת הביטול. הוא הולך איתה להוצל'פ!

את הרישיון לא הוא מעניק, אלא עוברים ביחד על החוברת שיש לעבור לפני המבחן.
כמובן שאתה מצוי יותר בפרטים אחרי שעות של השקעה בלהבין את כל התמונה, מהשמיעה שלי את כל הראיונות לא עולה תמונה חד משמעית של עוקץ בהגדרה, המובן של עוקץ זה מוצר שלא קיים או שכמעט ולא קיים שכל תכליתו לעשוק את הכסף של כולנו, במקרה המדובר יש המון אי הבנות וטענות הדדיות לחוסר יושר וגניבה, לא נראה מהשיחות איתו שהוא פתח אית בית הספר בשביל להפיל אנשים בפח, מלמד מקצוע לוקח מחיר יקר כנראה, והרבה מלקוחותיו טוענים שלא מחזיר להם כסף כשהתחילו ללמוד ורוצים לבטל, נו שוין, טענות תמיד יש ובפרט ממי שבאמת נפגש בעובדה שהפסיד בגלל שקנה קורס שלא מתאים לו, לגבי דברי העו"ד אני לא מייחס לזה משמעות, הוא תובע שיוכיח, להבנתי בעל הבית הצליח לסדוק בעיני את התזה שלו, ולגבי הטרמפ, לא שמעתי את התייחסותו של ה'נוכל' לכאורה, ובאמת יש מצב שהתחילה את הקורס בתוך הטרמפ הכול תלוי במה שהיה שם, ואפילו אם לא התחיל את הקורס עדיין מקרה של מריבה עם בעל עסק שלא עומד בהתחייבותיו לא נותן תמונה של עקצן ונוכל סדרתי ומסוכן, כדוגמת הנוכלים האחרים שרודפים אותך, שאגב כל מה שעושקים הם דואגים להיות מכוסה טוב בחוזה ומקיפים עצמם עם עורכי דין שלא תוכל 'להוציא את דיבתם'
לגבי תביעות הדיבה, יש מצב שאתה עלול להפוך לקורבן ציבור, יותר מאשמח שתפתח מיזם גיוס המונים להוצאות המשפט, נראה לי שתוכל להשיג את זה די בקלות עם כל הכוח התקשורתי שיש לך.
אגב, אתה נכד של הרב חנינה שיף?

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
כמובן שאתה מצוי יותר בפרטים אחרי שעות של השקעה בלהבין את כל התמונה, מהשמיעה שלי את כל הראיונות לא עולה תמונה חד משמעית של עוקץ בהגדרה, המובן של עוקץ זה מוצר שלא קיים או שכמעט ולא קיים שכל תכליתו לעשוק את הכסף של כולנו, במקרה המדובר יש המון אי הבנות וטענות הדדיות לחוסר יושר וגניבה, לא נראה מהשיחות איתו שהוא פתח אית בית הספר בשביל להפיל אנשים בפח, מלמד מקצוע לוקח מחיר יקר כנראה, והרבה מלקוחותיו טוענים שלא מחזיר להם כסף כשהתחילו ללמוד ורוצים לבטל, נו שוין, טענות תמיד יש ובפרט ממי שבאמת נפגש בעובדה שהפסיד בגלל שקנה קורס שלא מתאים לו, לגבי דברי העו"ד אני לא מייחס לזה משמעות, הוא תובע שיוכיח, להבנתי בעל הבית הצליח לסדוק בעיני את התזה שלו, ולגבי הטרמפ, לא שמעתי את התייחסותו של ה'נוכל' לכאורה, ובאמת יש מצב שהתחילה את הקורס בתוך הטרמפ הכול תלוי במה שהיה שם, ואפילו אם לא התחיל את הקורס עדיין מקרה של מריבה עם בעל עסק שלא עומד בהתחייבותיו לא נותן תמונה של עקצן ונוכל סדרתי ומסוכן, כדוגמת הנוכלים האחרים שרודפים אותך, שאגב כל מה שעושקים הם דואגים להיות מכוסה טוב בחוזה ומקיפים עצמם עם עורכי דין שלא תוכל 'להוציא את דיבתם'
לגבי תביעות הדיבה, יש מצב שאתה עלול להפוך לקורבן ציבור, יותר מאשמח שתפתח מיזם גיוס המונים להוצאות המשפט, נראה לי שתוכל להשיג את זה די בקלות עם כל הכוח התקשורתי שיש לך.
אגב, אתה נכד של הרב חנינה שיף?
העובדות שצוינו בתוך השיחות בקו, מסגירות הונאה ועוקץ בכל קנה מידה, לדוג': התחחייבות לעבודה למאות אנשים, התחייבות לתו נכה, התחייבות למשרה בעיריית בי"ש, התחייבות להענקת הלוואות בתנאים של עובדי בנק, משיכת צ'קים למרות ביטול בתוך פחות מיממה ממועד החתימה, שאגות על מי שמבקש להתייעץ ("זה רק כדי לאלף אותם...") העובדה שכל אחד שחיפש עבודה שילם כמעט 20 אלף ש"ח, כולם מעוטי יכולת.

כפי שציינתי: לחברה אין אף עובד בשכר, כולם בסטטוס של ממתינים להחזר או משכורת.
כל ההטחות הנ"ל - לא קויימו, והוא מודה שאין אף תלמיד שזכה להגיע לקו קבלת ההחזר.

לא צריך להיות הפיראט האדום כדי לזכות לכינוי נוכל. וכך שמעו גם 3 עוה"ד שהתגייסו לטובת הנידון ובונים לו תיק יפה, עם לפחות 57 תובעים לפי שעה.

לגבי המימון: זה מורכב. כי גם כשעוד לא התחלתי לחשוב על כסף, אני כבר חוטף ביקורת על מהלך מכל מיני צדיקים שרוצים לעזור, וכבר אומרים בטח יש לו אינטרס כלכלי. לכן אני לא יודע אם אני מוכל לגייס מימון.

ה. שלמה

משתמש פעיל
העובדות שצוינו בתוך השיחות בקו, מסגירות הונאה ועוקץ בכל קנה מידה, לדוג': התחחייבות לעבודה, תו נכה, משיכת צ'קים למרות ביטול בתוך פחות מיממה, העובדה שכל אחד שילם כמעט 20 אלף ש"ח, במזן שהגיעו לקבל עבדוה למעוטי יכולת. לא צריך להיות הפיראט האדום כדי לזכות לכינוי נוכל. וכך שמעו גם 3 עוה"ד שהתגייסו לטובת הנידון ובונים לו תיק יפה, עם לפחות 57 תובעים לפי שעה.
נישאר חלוקים.. מאוד מעריך את העבודה שלך למען עם ישראל, במקרה הספציפי אני רואה יותר חוסר יושר וגניבות טקטיות אם נכונו טענות הטוענים, ולא נוכלות בהגדרה.

מאן דאמר

משתמש פעיל
לגבי המימון: זה מורכב. כי גם כשעוד לא התחלתי לחשוב על כסף, אני כבר חוטף ביקורת על מהלך מכל מיני צדיקים שרוצים לעזור, וכבר אומרים בטח יש לו אינטרס כלכלי. לכן אני לא יודע אם אני מוכל לגייס מימון.

לדעתי אפשר לעשות את זה באמצעות גוף שלישי, שלא קשור אליך ישירות, שהוא יגייס עבורך את המימון.

מאן דאמר

משתמש פעיל
נישאר חלוקים.. מאוד מעריך את העבודה שלך למען עם ישראל, במקרה הספציפי אני רואה יותר חוסר יושר וגניבות טקטיות אם נכונו טענות הטוענים, ולא נוכלות בהגדרה.

זה לא שאני חולק עליך, אני פשוט סובר אחרת ממך.

הוא לא שונא אותו, הוא רק לא סובל אותו בכלל.

אז הוא לא נוכל, אז הוא רק לא ישר ואחד שעושה גניבת טקטיות.

בהצלחה!

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל

איצ'ה קו המידע

משתמש פעיל
והוא- מתפרנס מנדלן ובית ספר, שיש הטוענים שהוא משרבב גניבות בתנכון, מאות הטוענים שז

והוא- מתפרנס מנדלן ובית ספר, שיש הטוענים שהוא משרבב גניבות בתוך ה

והוא- מתפרנס מנדלן ובית ספר, שיש הטוענים שהוא משרבב גניבות בתוך העסק.
רק שלזה יש מאות טוענים, ולזה אין תיעוד וגם הוא עצמו אינו מצליח לגרד שם אחד כזה.
@yonatanr למה לכעוס?? רגוע.
הוא לא כועס. רק תווי פניו והצבעים שונו - קוראים לזה "שינוי".

ולנידון שלנו, בבית משפט ובפי אזרחים פעילות כזו מוגדרת נוכלות, וחבל על שיח חסר תועלת.

ה. שלמה

משתמש פעיל
לכן באמת כתבתי שאתה יודע את הנתונים יותר ממני, לממוצע כמוני שאינו בקי בפרטים לא נשמע מכל השיחות בקו שיש כאן נוכלות חד משמעית אלא יותר בכיוון של סכסוכים וטענות שבעז"ה יתבררו בבימ"ש, שלא כמו הנוכליות האחרות שזה נוכלות חד משמעית ולכאורה לא יתבררו בבימ"ש אחר שביטחו את עצמם טוב מאוד.
וחבל על שיח חסר תועלת
מסכים..

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
שלח לינק לתרומה
אני אתרום בלי נדר.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
והוא- מתפרנס מנדלן ובית ספר, שיש הטוענים שהוא משרבב גניבות בתוך העסק.
במדינה שלנו "משום מה" יש חוק
ומי שבחר להתפרנס בצורה שסותרת את החוק, ולא מוכן לעמוד בהתחייבויות הכספיות שמוטלות עליו מכח החוק, בפרט כאשר הנפגעים הם אנשים עם יכולת פיננסית נמוכה, זו נוכלות ביודעין
אם תרצה, תקרא לזה רשעות או גניבה

ה. שלמה

משתמש פעיל
במדינה שלנו "משום מה" יש חוק
ומי שבחר להתפרנס בצורה שסותרת את החוק, ולא מוכן לעמוד בהתחייבויות הכספיות שמוטלות עליו מכח החוק, בפרט כאשר הנפגעים הם אנשים עם יכולת פיננסית נמוכה, זו נוכלות ביודעין
אם תרצה, תקרא לזה רשעות או גניבה
אכן כך קראתי לזה אם נכונו הטענות, בכל ויכוח בין שני אנשים יש בד"כ אחד צודק ואחד רשע, ועדיין אין כאן לטעמי יותר מויכוח פשוט בין שני צדדים.
למה לכעוס עלי, מה אם אני חושב קצת אחרת? דברי חכמים בנחת נשמעים. גילוי נאות אין לי כל קשר עם ה'נוכל' ואני מתוסכל מכל מעשי נוכלות בדיוק כמו רוב הגולשים כאן.

shani123

משתמש מקצוען
@איצ'ה קו המידע
נשמח לדעת שאתם מגובים עם עו"ד רצינים...
כבר היה כאן סיפור על מישהו שסיפר על מעשה נוכלות כלפיו, ותבעו אותו , ונדרש ע"י בית הדין להתנצל בפני התובעים + להתנצל כאן בפומבי.
אנו שמחים מאד והמפעל שלכם חשוב!!! רק לא רוצים שתהיו "קורבן ציבור". ו/או שיגרם לכם נזק.
העוקצים והנוכלים למינהם בד"כ מגובים בחוזים / עו"ד משופשפים וממולחים...

קווי תוכן

משתמש צעיר
אכן כך קראתי לזה אם נכונו הטענות, בכל ויכוח בין שני אנשים יש בד"כ אחד צודק ואחד רשע, ועדיין אין כאן לטעמי יותר מויכוח פשוט בין שני צדדים.
האינטרס שלך לא ברור
שמעת את ההקלטות? מנהל הקורס מודה בפה מלא שהוא עבר על החוק
איך אתה יכול להצדיק אותו?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אחד הדברים העצובים בסיפור זה אנשים שנסחפו לעניין וניסו לצרף את כל מי שרק היה מוכן לשמוע, וכשקלטו את היקף הרמאות עזבו את קהילתם וכו' מרוב בושה. מהכירות אישית.

ה. שלמה

משתמש פעיל
האינטרס שלך לא ברור
שמעת את ההקלטות? מנהל הקורס מודה בפה מלא שהוא עבר על החוק
איך אתה יכול להצדיק אותו?
נו.. אז מה האינטרס??
אם ידעו להבחין בין מעשה נוכלות, לויכוח רגיל זה יחדד את הזהירות מנוכלים, - כך לדעתי הצנועה
מוכרח לציין ששמעתי את ההקלטות, אין שם שום דבר חד משמעי לאף צד. וכאמור גם ויכוח בין הצודק ללא צודק לא הופך את העסק לנוכלות, רק עילה ללכת לבי"ד. אה.. ולא לכעוס..

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה