השקעות השקעות במשרדים?! דעתכם!

שרילנקה

משתמש פעיל
הגבתי באשכולות קודמים,
ואני אומר את זה גם כאן

נכון שזאת הפרנסה שלי, ונכון שזה נשמע כמו אינטרסנט,
אבל אני רואה כמה שזה מסייע לללקוחות שלי, אז בכל זאת אני מרשה לעצמי.

חבר'ה, זה השקעה של החיים שלכם,
זה לא 5000 ש"ח. זה לא מקרר או אפניים חשמליות.
זה חתיכת כמה מאות אלפי שקלים,
למה לא תשקיעו קצת כסף בייעוץ מקצועי?
ברצינות.

כמעט כל יום אני מקבל טלפון על הצעות מהסגנון הזה,
חבל שאנשים נכנסים לזה בלי ליווי מקצועי,
אחרי זה מוציאים שם רע על השקעות נדל"ן כי "הרבה הפסידו",
נו בטח, מי שעשה בלי ליווי מקצועי כמה סיכוי יש לו להצליח?

השקעה בנדל"ו זה מורכב,
ונדל"ן מסחרי מורכב שבעתיים.
אבל, כשעושים את זה נכון, מרוויחים יותר.

קודם כל נכון ונכון מאד....
אבל לא על כל הצעה\ מודעה\ דיבור.. אקח לווי מקצועי קודם כל אם יש על מה לדבר בכלל או קצת ידע על מה מדובר.
ואח"כ יעוץ מקצועי [אצל "אורות"]...

נ.ב. אגב זה ההזדמנות שלך להסביר לכולם מה זה יעוץ מקצועי. מה הוא בודק. איזה דברים הוא יכול לחשוף. כמה זה עולה .וכו'. זהי היה תועלת לכולם להבין למה זה חשוב מבחינה מעשית..[ולא תאורתי שיעוץ זה טוב.] תודה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
נ.ב. אגב זה ההזדמנות שלך להסביר לכולם מה זה יעוץ מקצועי. מה הוא בודק. איזה דברים הוא יכול לחשוף. כמה זה עולה .וכו'. זהי היה תועלת לכולם להבין למה זה חשוב מבחינה מעשית..[ולא תאורתי שיעוץ זה טוב.] תודה.
במקרה שלו, זה יכול להיחשב כפרסום, שדורש תשלום לפרוג.

האורות

משתמש פעיל
לגבי הסבר על מה שאני עושה, זה אינדיבידואלי לכל לקוח.
אם תירצו, תשאירו מייל ובשמחה
אבל זה לא האישיו.

לגבי מתי לקחת ייעוץ,
לא אמרתי שזה לא בסדר לשמוע,
העניין, שנכנסים פה לרזלוציות כאלה, שזה כבר מעבר ל"להבין להיכון נושבת הרוח"
אם זה היה סתם שיחת רעים ברחבת שמחוץ לבית מדרש בין מנחה למעריב, מילא.
ברגע שאני חושש, שמישהו יקום ויעשה מעשה בעקבות הנכתב,
אני חרד ומתריע ואני חושב שזה גם הגיוני, שעל הוצאה כל כך משמעותית שווה לקחת ייעוץ מקצועי (בלבד).
הדברים נכונים גם על שוק ההון אגב.

והסיבה שנדרשתי במקרה הזה,
כי אני באמת מקבל המון פניות כאלה ודומות,
ולפעמים זה מקומם אותי התותים שמוכרים לאנשים.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
טוב, אז אני מכיר אותו קצת.
(למדתי בישיבה שבניהולו, גם שמעתי אותו מדבר לפני כולם בחדר האוכל בשבת זכור, כשלא היה אפשרות להקליט.. כולם הבינו יפה את ה"הלוך-ילך"...)
שמש רכבים, שמש נדל"ן, ונדמה לי גם אורכיד מטבחים.
ברכבים הכח שלו זה ב"הלוואות", כך הוא גם עושה ייעוץ משכנתא, וגם מוכר רכב..
במשרדים, הסיפור מאד מאד מוזר.
ה"אי-דיוקים" שם מחרידים.
"צמוד לרכבת הקלה", איך בדיוק מתחם חברת החשמל בגב"ש, מתחת כל השכונה - נהיה קרוב לתחנת רכבת קלה בכנפי נשרים?
כמו שאמרו, שפע היצע המשרדים בכניסה לירושלים שרק נבנה.
וכבר שנה הוא אוחז באותם מחירים...
מכיר עשירים גדולים שמחפשים השקעות עם 10 אחוז, שלא לדבר שכאן הוא מבטיח 11 אחוז!!
שלא לדבר על מיסוי שיש בשכירות, לא הוזכר שם מילה אחת, (לא כ"כ מכיר, אבל זה לפחות 25 אחוז מהרווח).
ובכלל, השקרים לגבי השקעות בפריפריה, אחוזי רווח של 3-4, בחלומות! זה בדירות בירושלים.

עזבו הכל, זה ש"ציפי רוט" פרסמה את זה ברשימת התפוצה שלה (הזכורה לכולם שהתחילה כאן ממכירת הפאות שלה, ומאז נכנס לתוקף "פרסום מאושר"...), כן זאת שמפרסמת מבצע על גרביים, ואירועים פאות וטיסות לחו"ל ממש בהזדמנות עם קופון מיוחד למקבלי המייל, גם פרסמה אותו...
אויש'.
אם שמוליק טירר צריך להגיע לנשות האברכים כדי למכור נכסי נדל"ן בתשואה גבוהה כזו, אני כבר יותר מחושד.

נערך לאחרונה ב:

שרילנקה

משתמש פעיל
טוב, אז אני מכיר אותו קצת.
(למדתי בישיבה שבניהולו, גם שמעתי אותו מדבר לפני כולם בשבת זכור, כשלא היה אפשרות להקליט.. כולם הבינו יפה את ה"הלוך-ילך"...)
שמש רכבים, שמש נדל"ן, ונדמה לי גם אורכיד מטבחים.
ברכבים הכח שלו זה ב"הלוואות", כך הוא גם עושה ייעוץ משכנתא, וגם מוכר רכב..
במשרדים, הסיפור מאד מאד מוזר.
ה"אי-דיוקים" שם מחרידים.
"צמוד לרכבת הקלה", איך בדיוק מתחם חברת החשמל בגב"ש, מתחת כל השכונה - נהיה קרוב לתחנת רכבת קלה בכנפי נשרים?
כמו שאמרו, שפע היצע המשרדים בכניסה לירושלים שרק נבנה.
וכבר שנה הוא אוחז באותם מחירים...
מכיר עשירים גדולים שמחפשים השקעות עם 10 אחוז, שלא לדבר שכאן הוא מבטיח 11 אחוז!!
שלא לדבר על מיסוי שיש בשכירות, לא הוזכר שם מילה אחת, (לא כ"כ מכיר, אבל זה לפחות 25 אחוז מהרווח).
ובכלל, השקרים לגבי השקעות בפריפריה, אחוזי רווח של 3-4, בחלומות! זה בדירות בירושלים.

עזבו הכל, זה ש"ציפי רוט" פרסמה את זה ברשימת התפוצה שלה (הזכורה לכולם שהתחילה כאן ממכירת הפאות שלה, ומאז נכנס לתוקף "פרסום מאושר"...), כן זאת שמפרסמת מבצע על גרביים, ואירועים פאות וטיסות לחו"ל ממש בהזדמנות עם קופון מיוחד למקבלי המייל, גם פרסמה אותו...
אויש'.
אם שמוליק טירר צריך להגיע לנשות האברכים כדי למכור נכסי נדל"ן בתשואה גבוהה כזו, אני כבר יותר מחושד.
היי קצת קשוח... עדיף פחות חשדות סתם. יותר בעיות מהותיות [גם אני מכירה את האדם שלדעתי אמין מאד ]
כתבתי למעלה בעיות תגיב עליהם לחיוב או שלילה.
לא הבנתי מה לגבי האחוזים בדירות בפריפריה.... תודה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
היי קצת קשוח... עדיף פחות חשדות סתם. יותר בעיות מהותיות [גם אני מכירה את האדם שלדעתי אמין מאד ]
כתבתי למעלה בעיות תגיב עליהם לחיוב או שלילה.
לא הבנתי מה לגבי האחוזים בדירות בפריפריה.... תודה.
הוא ציין בפרוספקט שלו על אחוזי רווח נמוכים מאד בפריפריה, זה לא נכון עובדתית, זה גבוה מזה.
סתם מעניין לברר מה המחיר בירושלים למ"ר שכירות משרד.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
הוא ציין בפרוספקט שלו על אחוזי רווח נמוכים מאד בפריפריה, זה לא נכון עובדתית, זה גבוה מזה.
דווקא בעניין ממוצע תשואה משכירות בפריפריה, זה נכון.
ברור שיש דירות טובות יותר שאפשר להגיע ליותר, אבל זה הממוצע.

שרילנקה

משתמש פעיל

אחוזי התשואה בשכירות בפריפריה במקום טוב מגיעה ל4%.
וזה בלי לחשבן מינוף כלומר פה אתה שם סכום כסף בלא צורך כמעט במינוף משא"כ בסכום כזה אפי' בפריפריה תצטרך עוד איזה משכנתא שעליה תשלם 2.7% ואז התשואה ירדה ממש .
אלא"כ אתה מחשבן עלית מחירים שזאת שאלת המיליון כמה יעלה? ומתי ? ואם לא ירד?[סיכוי נמוך]. ואולי אפשר לחשבן כך במשרד..

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אחוזי התשואה בשכירות בפריפריה במקום טוב מגיעה ל4%.
וזה בלי לחשבן מינוף כלומר פה אתה שם סכום כסף בלא צורך כמעט במינוף משא"כ בסכום כזה אפי' בפריפריה תצטרך עוד איזה משכנתא שעליה תשלם 2.7% ואז התשואה ירדה ממש .
אלא"כ אתה מחשבן עלית מחירים שזאת שאלת המיליון כמה יעלה? ומתי ? ואם לא ירד?[סיכוי נמוך]. ואולי אפשר לחשבן כך במשרד..
בלי לחשב עליית מחירים כלל.
אבל זה סוטה מהדיון, (מה גם שדעתכם ידועה, בעוד המציאות ידועה גם כן).

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
דעתנו ידועה לגבי מה.....
אני רוצה שתחשב עלית מחירים אבל כמה ולכמה זמן אשמח לשמוע [לא בציניות.]
היו פה דיונים פורים לגבי השקעה בפריפריה.
אני מדבר על רווח של 5.5 אחוז, אחרי השקעה של תיווך מיסים ושיפוץ - בלי רווח כלל של עליית מחיר הנכס (מה שבהחלט עלול לקרות בעקבות תכניות של משרד השיכון וכו' בנוגע למס רכישה).

שרילנקה

משתמש פעיל
היו פה דיונים פורים לגבי השקעה בפריפריה.
אני מדבר על רווח של 5.5 אחוז, אחרי השקעה של תיווך מיסים ושיפוץ - בלי רווח כלל של עליית מחיר הנכס (מה שבהחלט עלול לקרות בעקבות תכניות של משרד השיכון וכו' בנוגע למס רכישה).
תפנה אותי נשמע אוטופי..
שכחתי תודה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
תפנה אותי נשמע אוטופי..
בלי ללכת רחוק, הבוקר קיבלתי הצעה לא רעה, בקריות, עם השקעה של 800 אלף אחרי שיפוץ ומיסים (כולל משכנתא וכו'), אפשרות להכפיל את הדירה במרפסת קיימת, ומכירה ברווח של לפחות 250 אלף, הגג גם שייכת לדירה.
לא קיבלתי הרבה פרטים, מה גם שאצלי זה עדיין לא אקטואלי, אני מחכה למוכר דירה בירושלים בשביל ההשקעות היפות...

שרילנקה

משתמש פעיל
בלי ללכת רחוק, הבוקר קיבלתי הצעה לא רעה, בקריות, עם השקעה של 800 אלף אחרי שיפוץ ומיסים (כולל משכנתא וכו'), אפשרות להכפיל את הדירה במרפסת קיימת, ומכירה ברווח של לפחות 250 אלף, הגג גם שייכת לדירה.
לא קיבלתי הרבה פרטים, מה גם שאצלי זה עדיין לא אקטואלי, אני מחכה למוכר דירה בירושלים בשביל ההשקעות היפות...
לא אוהבת לזלזל בהצעות. אבל מלא מההצעות כאשר אתה מגיע לשטח המעשי משהו קורה בדרך. זה דווקא קרה וקורה הרבה בקריות שיש מלא דיבורים [בעיקר של אינטרסים] ומלא אומרים וואו ומלא חזרו משם עם זנב בין הרגלים. לא אומרת שלא היו דברים טובים שם אני מדברת על מושג הצעה...
לגופו של ענין אתה לא מדבר על רווח שכירות [כי זה לא נושא בקריות עם כזה מחיר] אלא על נקרא לזה מקפצה . שזה דבר מעולה כמו למשל דירות עם פינוי בינוי בקריות שזה מתחיל להיות נושא. מקפצות זה טוב.
שיהיה בהצלחה.. גם במכירה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לא אוהבת לזלזל בהצעות. אבל מלא מההצעות כאשר אתה מגיע לשטח המעשי משהו קורה בדרך. זה דווקא קרה וקורה הרבה בקריות שיש מלא דיבורים [בעיקר של אינטרסים] ומלא אומרים וואו ומלא חזרו משם עם זנב בין הרגלים. לא אומרת שלא היו דברים טובים שם אני מדברת על מושג הצעה...
לגופו של ענין אתה לא מדבר על רווח שכירות [כי זה לא נושא בקריות עם כזה מחיר] אלא על נקרא לזה מקפצה . שזה דבר מעולה כמו למשל דירות עם פינוי בינוי בקריות שזה מתחיל להיות נושא. מקפצות זה טוב.
שיהיה בהצלחה.. גם במכירה.
כשאני מדבר על הצעות, אני לא מתכוון ל"הצעות מפרוג" ששם באמת הזנב לא חוזר בכלל.
שם יש רווח של שכירות גם בלי שום השקעה נוספת. כל השאר זה ערך מוסף.

שרילנקה

משתמש פעיל
רווח רווח אבל רחוק מ5.5% בשנה [בלי סיכונים].
בכל אופן שלא יובן ממני שלילה מכל וכל יש הצלחות ואפי' טובות.
דיברתי על כיוונים לדעתי. ומי שבודק באמת מצליח.
:) כל הבנות אחרות ממני הנם על דעת המבין בלבד.....

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני הייתי בורחת.
שמעתי על זה, לא דיבר אלי בכלל.
למה לא דיבר אלי? כי במקביל שמענו על הירידה המטורפת של wework
על המון חברות שעברו לעבוד מהבית
על מתחמים גדולים של חברות שמשכירות המון מקום ופתאום כולם במגמת הצטמצמות
זה לא חכם להכנס לשוק שכזה!
וגם אם מישהו יכנס וירויח - הסיכון פה הוא הרבה יותר גדול מסיכון רגיל של נדל''ן!!
מעבר לזה שכשבודקים את התשואות האמיתיוץ כולל כל ההוצאות זה כבר הרבה פחות נוצץ...
אחרי שבדקתי המון סוגי השקעות, אין תשואה גבוהה בלי סיכון גבוה.
ברוב המוחץ של המקרים.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה