השער מביתר פתוח לכיוון מעיינות וואדי פוכין-אבטחה מוגברת.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
המחירים יותר זולים מרמת גן!!!
אני מאד מאד אוהב את הפירפריה, הרבה מעבר למרכז ...
אבל הבעיה זה מקומות עבודה - אחרי החתונה הלכנו לגור באיזה מושב בצפון, בשביל לבנות את הפינה החמה שלנו,
אבל אחרי שנה היינו צריכים להתפרנס, [שנה ראשונה חיינו על חסכונות] ולא מצאנו אופציה אחרת, חוץ מאשר לחזור למרכז ....

ממ"ד

משתמש מקצוען
אני מאד מאד אוהב את הפירפריה, הרבה מעבר למרכז ...
אבל הבעיה זה מקומות עבודה - אחרי החתונה הלכנו לגור באיזה מושב בצפון, בשביל לבנות את הפינה החמה שלנו,
אבל אחרי שנה היינו צריכים להתפרנס, [שנה ראשונה חיינו על חסכונות] ולא מצאנו אופציה אחרת, חוץ מאשר לחזור למרכז ....
אנחנו קרובים לי-ם ועוד ערים וכולם עובדים בקלות.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
אנחנו קרובים לי-ם ועוד ערים וכולם עובדים בקלות.
התעסוקה בירושלים מאד מוגדרת,
אולי אשתי תצליח למצוא שם עבודה,

אבל סגנון החברות שאני עובד איתם.... לצערי פחות.

אבל תמיד יש את החלום הזה - עדיין.

ביום שנצליח לחסוך עבור חיתון ילדים, וארצה לחזור לכולל ללמוד בהנאה, נצטרך להתחיל למצוא מקום למגורים, עד היום המחשבה הייתה על הצפון, אבל מי יודע מה יהיה עד אז :)

בכל מקרה - יש לכם נוף מטורף.. וואוו

ממ"ד

משתמש מקצוען
סגור להיום!!! אל תנסו לבוא החיילים לא מכניסים עוד.
חייל אמר לי שפתוח גם מחר... אמור להיות לכאורא ריק.
היום היו אלפי איש!! ללא שום גוזמא!! מי שהי'ה יעיד...

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היינו שם היום. באמת היו המון אנשים, אז אם אתם מתכננים ללכת לשם, ולא רוצים לקחת סיכון בפינצ'ור הגלגלים שלכם, אז תדעו שמהחניון זו דרך לא קצרה של 20 דקות, או יותר, תלוי כמה ילדים אתם סוחבים... הדרך ברובה לא סלולה, חוץ מקטע אחד באמצע, אנחנו לא ממש התארגנו על הליכה כזו עם נעליים מתאימות וכו', והיה לא קל.
הבריכות נחמדות, היו עמוסות מאד, אבל מצאנו פינה משלנו, הילדים שכשכו רגליים, וסה''כ היה כיף.

esttyk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתוך המסלול --

קבצים מצורפים

• 20190423_155403.jpg
    20190423_155403.jpg
    2.5 MB · צפיות: 107
  • 20190423_150039.jpg
    20190423_150039.jpg
    3 MB · צפיות: 113
  • 20190423_145414.jpg
    20190423_145414.jpg
    2.8 MB · צפיות: 108
  • 20190423_154023.jpg
    20190423_154023.jpg
    1.7 MB · צפיות: 103

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה