השלמה ל5 יחידות מתמטיקה בשביל תכנות

מנטה מנטוס

משתמש צעיר
וזה לא שיש 'יחידות' שצריך ויחידות שלא.
בכל החומר של החמש יחידות לימוד יש נושאים שרלוונטיים לך ושתצטרכי אותם ויש נושאים שפחות עד בכלל לא.
בגדול הכי חשוב זה האנליזה, לדעתי.
גם וקטורים הוא נושא מאד חשוב.
ויש עוד כמה...
למשל הסתברות, פחות צריך
ממה שאני זוכרת עכשיו חשוב גם טריגונומטריה, הנדסה אנליטית, לוגריתמים.
תכלס צריך את המיומנות של להתמודד עם בעיות אלגבריות מה שהרבה פעמים חסר למי שעשתה חוץ
וזה פשוט תרגול
כמה שאפשר להספיק בחופש אחד...

נערך לאחרונה ב:

עכץ

משתמש חדש
לא יודעת מה לומדים לחוץ אבל עשיתי בגרות 4 יחידות ואני לומדת מכון לב והספיק לי הקורס קיץ.
ברור שהבנות של 4 יחידות זה הרבה חומר חדש וצריך לעבוד הרבה יותר קשה אבל לא צריך יותר מזה.
אחרי זה במהלך הסמסטר צריך ללמוד גם ווקטורים וכמה דברים שלא לומדים ב 4 יחידות אבל יש לנו מלא בנות שלא למדו 5 יחידות ועברו את זה בשלום....
בהצלחה לך

מנטה מנטוס

משתמש צעיר
לא יודעת מה לומדים לחוץ אבל עשיתי בגרות 4 יחידות ואני לומדת מכון לב והספיק לי הקורס קיץ.
ברור שהבנות של 4 יחידות זה הרבה חומר חדש וצריך לעבוד הרבה יותר קשה אבל לא צריך יותר מזה.
אחרי זה במהלך הסמסטר צריך ללמוד גם ווקטורים וכמה דברים שלא לומדים ב 4 יחידות אבל יש לנו מלא בנות שלא למדו 5 יחידות ועברו את זה בשלום....
בהצלחה לך
זה לא השוואה
ב4 יחידות יש הרבה יותר חומר מאשר חוץ
מי שלמדה 4 יחידות יש לה את רוב החומר והיא רק צריכה לעלות ברמה
לעומת חוץ שחסר המון חומר...

מתמטיקאי

משתמש פעיל
הסתברות לא חשוב לתכנות????
חלק מהלוגיקה בתכנות ממש מתבססת על זה.
אני לא יודעת איזה מבחן את צריכה לעבור אבל ידע בהסתברות מאוד עוזר בתכנות.
הסתברות חשוב אבל תלמדו קורסים מסודרים ככה שאין טעם להשלים
כן צריך לדעת באופן בסיסי מה זה תוחלת ועוד דברים ממש בסיסיים (אפשר שעה בויקיפדיה ללמוד את זה)
מה שחשוב בעיקר לדעתי זה להוכיח באינדוקציה להכיר פונקציות לוגריתמים וחזקות, אינטגרלים ודיפרנציאל גם לומדים ממש לעומק ובעצם עושים reset על כל מה שלמדו לפני זה.
לאו"פ יש ספר של מה שצריך ללמוד בתכנות

אולי מעניין אותך גם...