השלמה לתואר - החכימוני

פרוגיוזר

משתמש צעיר
קופצת לאשכול...
אני מחפשת דחוף קבוצת נשים חרדיות שלומדות יחד באו"פ (הבנתי מכאן שיש דבר כזה) כמובן מדעי המחשב...
אשמח מאד למידע בנושא תודה

פרוגיוזר

משתמש צעיר
כלומר מקום לימודים מסודר עם מערכת, נוכחות וכו?
הפסדתי את המעלה של ה'פתוחה'...

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כלומר מקום לימודים מסודר עם מערכת, נוכחות וכו?
הפסדתי את המעלה של ה'פתוחה'...
נוכחות היא לא חובה, אבל ההפסד כולו שלך.
באופן אישי אני פספסתי בינתיים שיעור אחד בלבד, ולקח לי יותר זמן להשלים אותו מכל שיעור אחר...

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
סתם מעניין
אפל לא יותר שווה?
ואת מכירה את זה?
קשורה לזה?
אין קשר לשווה יותר או פחות. כל חברה והנהלים שלה בקבלה לעבודה.
ספציפית אני עובדת באינטל, ואני יודעת שהם מאוד קשוחים בקריטריונים שלהם והם מחייבים תואר.
לאפל יש שיתופי פעולה עם SNC וקמאטק ולכן הם הכניסו לשם בנות מהתכניות האלו. לאינטל אין.
ואגב אפל באמת יותר נחשב מאינטל (גאמפא - גוגל אמזון מייקורוספט פייסבוק ואפל הן החברות הנחשבות)

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ובלי קשר אני מכירה את התכנית טוב (אבל לא קשורה אליה)
באיזה סמינר למדת?

תמר תמר תמר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
אין קשר לשווה יותר או פחות. כל חברה והנהלים שלה בקבלה לעבודה.
ספציפית אני עובדת באינטל, ואני יודעת שהם מאוד קשוחים בקריטריונים שלהם והם מחייבים תואר.
לאפל יש שיתופי פעולה עם SNC וקמאטק ולכן הם הכניסו לשם בנות מהתכניות האלו. לאינטל אין.
ואגב אפל באמת יותר נחשב מאינטל (גאמפא - גוגל אמזון מייקורוספט פייסבוק ואפל הן החברות הנחשבות)
איפה למדת?
אפשר לשאול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה